Manžel Melissy Rauch – Kto je Winston Beigel? Životopis

ObsahKto je manžel Melissy Rauchovej? Winston Beigel Wiki Bio

Winston Beigel sa narodil na Manhattane v New Yorku v USA 20. februára 1979, takže jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Je scenáristom, režisérom a producentom, no možno najznámejší je manžel americkej herečky Melissa Rauchová .

Raný život a vzdelanie

Winston vyrastal ako jediné dieťa na Manhattane, kde ho vychovávali jeho otec, ktorý bol divadelným hercom, a matka, ktorá pracovala v rádiu.

Melissa Rauch s Winstonom Beigelom

pridané Teória veľkého tresku. na Sobota 5. decembra 2015

Od útleho veku sa zaujímal o filmy a divadelné hry vďaka svojmu otcovi a po zápise na strednú školu sa Winston začal objavovať v školských hrách, vždy vyhrával menšie úlohy, no po motivácii svojich učiteľov sa rozhodol, že by mohol režírovať a produkovať. jeho vlastné filmy. Hral tiež futbal a basketbal a bol vášnivým hráčom lakrosu, no rozhodol sa pre kariéru vo filmovom priemysle. Po imatrikulácii sa zapísal na Marymount Manhattan College, kde v roku 2001 získal bakalársky titul.

Kariéra ako režisér a producent

Winston odštartoval svoju kariéru ako režisér a producent v roku 2005, čiastočne vďaka svojej terajšej manželke Melisse Rauch, keď napísal televíznu reláciu len pre ňu s názvom The Miss Education of Jenna Bush.

Melissa prišla s nápadom na predstavenie po tom, čo dav počul Jennu, dcéru Georgea W. Busha, keď sa rozprávala so svojou sestrou o tom, ako ju všetci majú radi, pričom si nevšimli, že je zapnutý mikrofón. Prehliadka debutovala na medzinárodnom festivale Fringe v New Yorku a bola dobre prijatá, čo viedlo k jej uvedeniu v niekoľkých divadlách po celých USA, vrátane divadla Coronet v Los Angeles. Verí sa, že táto rola znamenala aj začiatok Melissinej kariéry, keďže získala najdôležitejšiu rolu vo svojej kariére, keď hrala v televíznom seriáli Teória veľkého tresku.

V lete 2009 Winston a Melissa pracovali na svojom komediálnom filme The Condom Killer, ktorý bol opäť ocenený kritikou, a nasledovali s ich druhým komediálnym filmom The Bronze, kde Melissa hrala v oboch. The Bronze bol vydaný 22. januára 2015 a čoskoro potom boli Melissa a Winston pozvaní spoločnosťou Warner Bros., aby s nimi spolupracovali na televíznej relácii If We’re Not Married do 30.

Milujte život a manželstvo s Melissou Rauch

Winston sa stretol so svojou polovičkou Melissou Rauch počas štúdia na Marymount Manhattan College – obaja spolu chodili viac ako sedem rokov, kým sa v roku 2007 vzali.

Winston sa rozhodol vziať priezvisko Melissa na prekvapenie svojich priateľov a rodiny, ale nebol za to kritizovaný. Krátko po tom, čo sa vzali, Melissa oznámila, že je tehotná, ale utrpela potrat, ktorý zle znášala a viac ako rok sa zotavovala. O mnoho rokov neskôr, 11. júla 2017, oznámila na svojich sociálnych sieťach, že je tehotná, a spolu s Winstonom privítali dcéra Sadie Rauch dňa 4. decembra.

Štvorčlenná rodina, keďže má aj psieho miláčika, momentálne žije v Los Angeles v Kalifornii.

Záľuby a iné záujmy

Winston má svojich obľúbených, pokiaľ ide o slávnych hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Robin Williams, Eddie Murphy a Jennifer Coolidge, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patria Patch Adams, Tisíc slov a franšízový American Pie. Rád cestuje a so svojou manželkou bol po celých Spojených štátoch, pričom obaja niekoľkokrát navštívili Európu, krajiny ako Francúzsko, Nemecko a Taliansko. Nie je fanúšikom sociálnych sietí, keďže si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, takže na žiadnych nie je aktívny.

Winston aj Melissa sú veľkí milovníci zvierat a mali troch domácich miláčikov a tiež mačky a papagáje. Winston rád chodí do posilňovne niekoľkokrát týždenne, pretože inak nie je fyzicky aktívny. Leto je jeho obľúbeným obdobím, pretože si užíva kúpanie v oceáne, najmä v Miami na Floride.

Vzhľad a čistý majetok

Winston má 41 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,9 metra a váži okolo 85 kg. Od marca 2020 sa jeho čistý majetok odhaduje na 1 milión dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Melissy je údajne viac ako 8 miliónov dolárov.

Kto je Melissa Rauch? Wiki Bio

Melissa Ivy Rauch sa narodila v Marlboro Township, New Jersey USA, 23. júna 1980 – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá sa pravdepodobne najviac preslávila stvárnením Bernadette v televíznom sitcome Teória veľkého tresku .

Melissa bola vychovaná so svojím mladším bratom Benom v Marlboro Township, ich otcom Davidom Rauchom, ktorý je mechanik, a matkou Susan, ktorá je v domácnosti./ Navštevovala Marlboro High School, kde sa prvýkrát začala zaujímať o herectvo a vystupovala vo väčšine škôl. hrá a po imatrikulácii sa zapísala na Marymount Manhattan College, kde v roku 2002 ukončila bakalársky titul.

Melissa získala uznanie po tom, čo začala vystupovať v televíznej šou Best Week Ever, a v roku 2009 bola pozvaná hrať v televíznom sitcome The Big Bang Theory, v ktorom hrajú aj Johnny Galecki, Jim Parsons a Kaley Cuoco – je o dievčati, ktoré sa spriatelí. dvoch šikovných, no trochu asociálnych chalanov, ktorí žijú na rovnakom poschodí ako ona. Melissa sa objavila v jednej epizóde mnohých televíznych seriálov, ako napríklad The Office v roku 2010, Jake and the Never Land Pirates v roku 2014 a The Hot Housewives of Orlando medzi inými. Melissa sa tiež objavila v mnohých filmoch, vrátane Flock of Dudes v roku 2016 a Batman a Harley Quinn v roku 2017, pričom niektoré z jej najnovších účinkovaní boli vo filme Óda na radosť a televíznom seriáli Čierny pondelok a Robot Chicken, všetky natočené v roku 2019. .