Manžel Erin Burnettovej – čistá hodnota Davida Rubulotta, plat

ObsahKto je David Rubuotta?

David Thomas Rubulotta sa narodil v roku 1973 v Pensylvánii v USA. Je to bankový a finančný manažér, ale pravdepodobne najznámejší ako manžel spravodajskej moderátorky Erin Burnett. Jeho manželka pracuje pre CNN, ktorá je známa najmä vďaka práci v šou Erin Burnett Out Front. Predtým pracovala pre NBC a CNBC.

Čistá hodnota Davida Rubulottu

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Davida Rubulottu odhaduje na viac ako 12 miliónov dolárov, zarobených úspechom vo finančnom priemysle. Zatiaľ čo od Citibank zarába tučný plat, vlastní aj rôzne investičné nástroje, ako sú nehnuteľnosti a akcie.

Erin Burnett mala na sebe tieto nádherné korálkové zlaté šaty s dvojitým výstrihom od Carmen Marc Valvo, aby sa koncom minulého roka v New Yorku vydala za svojho terajšieho manžela Davida Rubulottu. Za túto fotku ďakujem Davidovi Gordonovi.

pridané Carmen Valvová na Utorok 11. júna 2013

Možno tiež ťaží z úspechu svojej manželky, ktorej čisté imanie sa odhaduje na viac ako 6 miliónov dolárov.

Raný život a vzdelávanie

David prežil väčšinu svojho života mimo centra pozornosti, najmä počas detstva, keď vyrastal na predmestí Pennsylvánie. Počas tejto doby si vypestoval vášeň pre podnikanie a dúfal, že jedného dňa zbohatne. Po maturite na strednej škole sa zapísal na Villanova University, kde vyštudoval marketing a reklamu. Zameral sa na obchodný manažment, keďže na začiatku zamýšľal dosiahnuť veľký úspech prostredníctvom týchto prostriedkov.

Potom pokračoval v štúdiu tým, že sa zapísal na Columbia University na magisterský titul v odbore podniková administratíva. Columbia je jednou z najprestížnejších univerzít na svete a je súčasťou súkromnej Ivy League. Škola je zodpovedná za rôzne pokroky v oblasti vedy a mnohí jej absolventi sa stali významnými osobnosťami samy o sebe. Po ukončení magisterského štúdia hľadal príležitosť vo finančnom priemysle.

Kariéra v oblasti financií

Rubulottaova prvá práca bola v už neexistujúcej Lehman Brothers, kde pracoval ako maklér a mnoho rokov rozvíjal svoje zručnosti v oblasti obchodovania, akcií a investičného bankovníctva.

So spoločnosťou získal bohatstvo, pretože svoje obrovské zárobky použil na investovanie do rôznych vozidiel, ako sú nehnuteľnosti. V roku 2008 by Lehman bola jednou zo spoločností, ktoré by výrazne zasiahla recesia nazývaná Globálna finančná kríza, čo by viedlo spoločnosť k tomu, aby požiadala o bankrot . Bolo to spôsobené odchodom väčšiny klientov zo spoločnosti, čo následne viedlo k drastickému poklesu ich zárobkovej schopnosti.

Odišiel dávno pred pádom firmy, keďže dostal ponuku pracovať ako konateľ v Citibank. Bol prijatý ako výkonný riaditeľ, do spoločnosti ho v skutočnosti uviedla jeho manželka, ktorá tiež zaznamenala úspech vo svete financií.

Citibank je vo vlastníctve Citigroup a je známa svojou silnou prítomnosťou po celom svete. Kým banku výrazne zasiahla aj recesia, oni boli podporované tým, že do nej investuje americké ministerstvo financií. Akonáhle sa banka odrazila, vláda USA ťažila zo zisku.

Manželka – Erin Burnett

Erin vyrastala v Mardela Springs, Maryland, ako dcéra právnika, ktorého dedičstvo možno vysledovať až do Škótska a Írska. Po maturite na strednej škole sa zapísala na Williams College a ukončila štúdium politickej ekonómie. Počas svojej mladosti bola tiež veľmi atletická, hrala s univerzitným tímom pozemného hokeja a lakrosu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vedeli ste, že dnes je medzinárodný deň #LeftHanders Day? A vedeli ste tiež, že naša vlastná @ErinBurnett je Southpaw Superstar? Keď je čas ísť #OutFront, Erinina ľavica je vždy pravá!

Príspevok zdieľaný používateľom Erin Burnett OutFront (@erinburnettoutfront) 13. augusta 2018 o 16:48 PDT

Potom pokračovala v štúdiu a získala magisterský titul v odbore politológia a ekonómia.

Rovnako ako jej manžel, aj ona začala svoju kariéru vo finančnom sektore, pričom svoje skúsenosti a zručnosti rozvíjala v spoločnosti Goldman Sachs, v ktorej pracovala ako finančná analytička, konkrétne v ich divízii investičného bankovníctva. Nakoniec si jej odborné znalosti vyhľadali mediálne spoločnosti a kontaktovala ju CNN, ktorá na čiastočný úväzok pôsobila ako spisovateľka. Nakoniec opustila Goldman Sachs, pretože jej bola ponúknutá lepšia pozícia v CitiMedia, ktorá je súčasťou Citigroup. Stala sa viceprezidentkou divízie a jej pozícia tam otvorila dvere aj manželovi.

Po nástupe do Citigroup ju oslovila televízia Bloomberg, pre ktorú pracovala ako moderátorka.

Nedávne projekty a kontroverzie

V roku 2005 sa Burnett presťahovala z Bloombergu do CNBC a stala sa hostiteľkou programov ako Squawk on the Street a Street Signs, ktoré sa zameriavali na podnikanie a kde zostala ďalších šesť rokov. Počas tejto doby si vyslúžila uznanie za investigatívnu správu o spoločnosti Transammonia, keď zistila, že spoločnosť nakupovala čpavok z Iránu, čo viedlo k tomu, že spoločnosť prerušila všetky vzťahy s krajinou. Aj keď mala dobré skúsenosti s CNBC, našla a lepšia príležitosť v CNN, do ktorej nastúpila v roku 2011.

So zmluvou so spoločnosťou dostala program, ktorý sa neskôr nazýval Erin Burnett Out Front, hodina zameraná na najnovšie správy s analýzou. Bola obvinená z toho, že je zaujatý vo svojich správach, najmä pokiaľ ide o obchodné správy, pretože pracovala s veľkými finančnými spoločnosťami na Wall Street. Napriek tomu CNN rešpektuje jej názory a umožňuje jej ich vyjadrovať v rámci svojho programu. Veľmi kritizovala bývalú prezidentskú kandidátku Hillary Clintonovú, ktorá otvorene hovorila o Trumpových špekulovaných sprisahaniach s Ruskom.

Osobný život

David sa s Erin zoznámil prostredníctvom spoločného priateľa, zrejme zo stretnutia „láska na prvý pohľad“. Boli spolu osem rokov, kým ju požiadal o ruku na dovolenke na súkromnom ostrove v Karibiku. Oni ženatý v decembri 2012, so svadbou, o ktorej sa hovorí, že má vianočnú tematiku, bola to bohatá udalosť, na ktorej obaja mali oblečené luxusné značky v prítomnosti mnohých hostí. Odvtedy sa páru narodili dve deti.

O Davidovi je známe, že je veľkým podporovateľom republikánskej strany, rovnako ako jeho manželka. Niekoľkokrát prispel na politické kampane vrátane kampane guvernéra Chrisa Christieho v roku 2009. Peniaze venoval aj počas prezidentskej kampane v roku 2016 zameranej na Republikánsku stranu.