Malvina Polikarpova – 16-ročná instagramová modelka z Moldavska

ObsahKto je Malvína Polikarpová?

Malvína Polikarpová sa narodila v Moldavsku 17. augusta 2004 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú aj moldavskú národnosť. Je modelka a sociálna sieť hviezda, ktorá je snáď najznámejšia pre svoj účet na Instagrame, na ktorý nazbierala viac ako 160 000 sledovateľov a odovzdala takmer 300 obrázkov. Najviac sa sústreďuje na nahrávanie fotografií nasnímaných počas každodenného života, ako aj tých, ktoré nafotila počas fotenia.

pridané Malvína Polikarpová - Malvína Polikarpová na Nedeľa 2. augusta 2020

Detstvo a vzdelanie

Malvina je vychovávaná v Chicagu v štáte Illinois v USA spolu so svojimi dvoma mladšími sestrami, ich otcom, ktorý je právnik, a matkou Aniutou Polikarpovou, ktorá je v domácnosti – jej sestry a otec sa objavili na jej fotkách na Instagrame a pretože jej matka sa vyhýba Na internete sa šíria klebety o tom, ako mohla Malvínina matka opustiť rodinu a zostať v Moldavsku.

Prostredná z troch sestier, Angelina Polikarpová sa narodila 30. mája 2007 a stala sa medzinárodnou modelkou, World’s Our Little Miss Talent v roku 2017 a World’s Universal’s celkovou víťazkou v roku 2017 a dnes ju zastupujú viaceré agentúry vrátane Sugar Kids a B Talent Scout.

Malvinin otec sa rozhodol presťahovať rodinu do USA, keď mala Malvina asi osem rokov, pretože veril, že tam budú mať lepší život.

Má príbuzných v Chicagu, ktorí im pomohli usadiť sa a nájsť mu prácu, a Malvina tam navštevovala základnú školu a ľahko si našla nových priateľov. S modelingom začala vo veku 10 rokov, keď si ju všimol skaut, no otcovi sľúbila, že bude pokračovať v štúdiu a možno aj získa vysokoškolský titul.

Malvína v súčasnosti navštevuje miestnu strednú školu, na ktorej je fyzicky veľmi aktívna, keďže beháva na dráhe a hrá futbal.

Kariéra ako modelka a hviezda sociálnych médií

Malvina je aktívna na rôznych sociálnych sieťach vrátane Facebooku a v súčasnosti ju sleduje približne 12 000 ľudí – zvyčajne každý týždeň odovzdá aspoň jeden obrázok. Je aktívna aj v populárnej službe na zdieľanie krátkych videí TikTok, ktorá sa väčšinou používa na nahrávanie krátkych komediálnych filmov – zhromaždila okolo 550 sledovateľov a päť videí, ktoré odovzdala, má viac ako 500 označení páči sa mi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

♠️ #moodoftheday #malvinapolicarpova

Príspevok zdieľaný používateľom Malvína Policarpová úradníčka (@malvinapolicarpova) 7. septembra 2020 o 17:11 PDT

Malvína sa však najviac zameriava na svoj rovnomenný kanál YouTube, ktorý spustila 12. mája 2019 a ktorý má dokopy viac ako 300 000 zobrazení všetkých jej videí. Zvyčajne nahráva videá nasnímané počas tréningu , a tiež dáva svojim fanúšikom rady týkajúce sa cvikov, ktoré majú robiť a koľko opakovaní a sérií. Dve z jej najobľúbenejších videí sú Fitness Challenge!!! Zábavné cvičenie s mojou sestrou Angel))), ktoré od 22. januára 2020 videlo viac ako 66 000 krát, a Core Workout 15 minút denne! ktorý bol od 14. januára 2020 videný viac ako 60 000-krát.

Ako modelka Malvina pózovala pre značku plaviek Beijo Girls.

Odštartovala aj svoju hereckú kariéru a objavila sa v niekoľkých krátkych filmoch, ale žiadny z nich nepritiahol veľkú pozornosť.

Priatelia, milostný život a priateľ

Malvína je vysoko spoločenský človek, ktorý má veľa priateľov a ľahko vychádza so všetkými ľuďmi, s ktorými sa stretáva, no aj tak svoj voľný čas najradšej trávi so svojimi najbližšími.

Malvina tajila detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, no mnohí veria, že mladá modelka by mohla randiť so svojou stredoškolskou láskou, keďže ich údajne viackrát videli, keď kráčali ruka v ruke po uliciach. z Chicaga. Obrázky na podporu tvrdení však neboli poskytnuté a Malvina sa k fámam nevyjadrila. Existujú aj iní, ktorí ju veria, že je lesbička, a dvaja z jej „fanúšikov“ dokonca tvrdili, že ju videli byť príliš blízko priateľky v parku v Chicagu.

Od augusta 2020 Malvína je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Malvininým obľúbeným ročným obdobím je leto, pretože rada predvádza svoje fit telo na pláži – má tiež záujem o opaľovanie a plávanie v oceáne. Chodí na hodiny Tae Kwon Do spolu so svojou najmladšou sestrou a má tiež záujem hrať rôzne iné športy, ako je volejbal a tenis. Väčšinu svojho voľného času trávi cvičením v posilňovni a má tri až štyri tréningy týždenne, Malvína tiež dodržiava prísnu diétu a vyhýba sa konzumácii mäsa, pretože sa zameriava skôr na ovocie a zeleninu.

Malvína má rada zvieratá, najmä psov, no otec jej nedovolí mať domáce zvieratko.

Vo svojom voľnom čase Malvina rada pozerá hollywoodske filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Julia Roberts, pričom niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Good Will Hunting a Notting Hill.

Vek, výška a čistý majetok

Malvina má 16 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 61 kg.

Od augusta 2020 sa jej čisté imanie už odhadovalo na viac ako 100 000 dolárov.