• Hlavná
  • Herci
  • Madison Cheeatow – vek, výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

Madison Cheeatow – vek, výška, priateľ, čistá hodnota, Wiki

Madison Cheeatow je kanadská herečka, ktorá je svetu známa najmä ako súkromná detektívka Ruby Skye z rovnomennej filmovej série, ktorá sa začala v roku 2010 filmom Ruby Skye P.I.: The Spam Scam. Známa je aj ako Jade Virani v televízny rodinný dramatický seriál Heartland (2013-2019), okrem iných úloh, ktoré si zabezpečila vo svojej mladej kariére.

ObsahWiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Madison Cheeatow sa narodila 9. novembra 1993 v Toronte v kanadskom Ontáriu ako dcéra Andrewa Cheeatowa a jeho manželky Margot LeBlanc.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Prvá dovolenka novorodenca a nič z toho si nevážia...

Príspevok zdieľaný používateľom Madison Cheeatow (@madison.cheeatow) 14. februára 2020 o 6:52 PST

Je najstarším dieťaťom v trojčlennej rodine, má mladšiu sestru Adelaide a mladšieho brata Aidena. Už od útleho veku sa zaujímala o divadelné umenie a začala sa objavovať v stredoškolských hrách a muzikáloch. Predtým, ako sa stala profesionálnou herečkou, účinkovala aj v niekoľkých miestnych amatérskych inscenáciách.

Začiatky kariéry a okamžitý úspech

Madisonina kariéra na obrazovke sa začala v roku 2010 predtým, ako získala rolu Ruby Skye, bola Byrde v krátkom filme Tanec, ale ďalšia vec, ktorú vedela, bolo to, že si vybrala rolu Ruby Skye v prvej časti tejto filmovej série. Ďalší film vyšiel v roku 2012 s názvom Ruby Skye P.I.: The Haunted Library, potom v roku 2014 bola opäť Ruby Skye, tentoraz vo filme Ruby Skye P.I.: The Maltese Puppy, ktorý bol zároveň jej posledným vystúpením ako súkromná vyšetrovateľka.

Počas práce na Ruby Skye nemala Madison veľký úspech pri získavaní ďalších úloh, ale potom v roku 2013 získala ďalšiu populárnu úlohu, tentoraz ako Jade Virani v televíznom seriáli Heartland. Od roku 2013 do roku 2019 sa Madison objavila v 35 epizódach oceneného seriálu, ktorý ju ešte viac vystrelil k sláve. Takže od polovice roku 2010 si Madison užívala slávu, najprv s Heartlandom a potom s niekoľkými ďalšími úspešnými úlohami.

Bola Dee v komediálnom filme Sadie's Last Days on Earth, ocenenom komediálnom filme s Morganom Taylorom Campbellom, Clarkom Backom a Ricardom Hoyosom, potom hrala Keiru v televíznom hororovom kriminálnom filme Slasher v roku 2017 a v roku 2019 si ho zopakovala. rolu Jade v televíznom dramatickom seriáli Hudson, ktorý je vedľajším produktom populárneho seriálu Heartland. V roku 2019 sa objavila ako Lyndsay v dvoch epizódach televízneho seriálu Good Witch a v tom istom roku tiež hrala Alloru v televíznom seriáli Hudson & Rex.

Režisér a spisovateľ

Popri práci herečky sa Madison stala aj úspešnou režisérkou a spisovateľkou, jej režijným debutom bol krátky film Intro, v ktorom hral jej manžel Chris Spoke, a jej druhým krátkym filmom bol thriller Anna, v ktorom si tiež zahrala.

Madison Cheeatow Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Madison začala svoju kariéru len pred 10 rokmi a už dokázala svoje kvality.

Jej čistý majetok sa zvýšil vďaka úspechu, ktorý dosiahla len za desaťročie, a podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Madison Cheeatow sa od polovice roku 2020 odhaduje na takmer 2 milióny dolárov.

Madison Cheeatow má čierne vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m), váži približne 135 libier ~ 62 kg, jej dôležité štatistiky nie sú známe, ale má štíhla postava .

Osobný život, manželstvo, manžel, deti

Madison o svojom osobnom živote veľa nehovorí, ale je známe, že je vydatá žena a žije šťastne so svojím manželom a ich deťmi.

Jej manželom je Christopher Spoke, ktorý pracuje v bytovom priemysle, po založení spoločnosti Housing Matters Toronto spolu chodili niekoľko rokov pred svadbou v roku 2018. Odvtedy sa páru narodili dve deti, dcéra Isla, narodená v roku 2018, a syna menom Noah, ktorý sa narodil v apríli 2020.

Správy, fakty

Vďaka popularite Heartland sa Madison niekoľkokrát preslávila a objavila sa v mnohých rozhovoroch.

Ešte v roku 2017 dala exkluzívne rozhovor pre HorseCanada , v ktorej porozprávala o svojich skúsenostiach v Heartlande a o tom, ako sa k tejto úlohe dostala. V správach bola aj vďaka spin-off sérii Hudson , a jej stvárnenie Jade, pričom ešte raz hovorí o svojich vlastných skúsenostiach s touto postavou – jej práca bola vysoko chválená fanúšikmi a kritikmi – a šou ako celok.