Maddie Briann Aldridge – Kto je dcéra Jamie Lynn Spears?

ObsahKto je Maddie Briann Aldridge?

Maddie Briann Aldridge sa narodila 19. júna 2008 v McComb, Mississippi, USA a je známa len ako dcéra herečky Jamie Lynn Spears a jej partnera Caseyho Aldridgea. Jej matka bola hviezdou show Nickelodeon Zoey 101, ktorá prebiehala v rokoch 2005 až 2008 tesne pred jej tehotenstvom. Je tiež neterou speváčky Britney Spears, jednej z najväčších umelkýň 21. storočia.

Čistá hodnota Maddie Briann Aldridge

Začiatkom roku 2020 nie je známy individuálny čistý majetok Maddie Briann Aldridge, pretože ešte nezačala kariéru, takže je pravdepodobne podporovaná jej matkou Jamie Lynn, ktorej čisté imanie sa odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov vďaka práci v Hollywoode. .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

( #jamielynnspears #britneyspears #spears #maddiebriann #maddieb )

Príspevok zdieľaný používateľom Maddie Briann (@maddiebriannaldridge) 30. októbra 2015 o 8:05 PDT

Jej nevlastný otec Jamie Watson je tiež hercom a hereckým trénerom a jeho bohatstvo nepochybne pomohlo aj rodine.

Matkina raná kariéra

Matka Maddie Briann Jamie získala veľa pozornosti počas svojej mladosti, bola mladšou sestrou speváčky Britney Spears, ktorá v tom čase získavala celosvetovú pozornosť pre svoju hudbu a ťažila zo slávy a pozornosti, ktorú získala. Zatiaľ čo niektorí si mysleli, že sa bude venovať hudobnej kariére ako jej sestra, namiesto toho sa obrátila na hereckú kariéru.

Debutovala vo filme Crossroads v roku 2002, po ktorom sa stala účinkujúcou v komediálnom seriáli Nickelodeon All That, čo viedlo k oveľa rozsiahlejšej dlhodobej zmluve so spoločnosťou. V roku 2004 podpísala zmluvu, na základe ktorej sa stala protagonistkou novej pôvodnej série – Zoey 101 – s Lynn, ktorá stvárnila titulnú postavu. Prehliadka bola úspešná, poskytovala jedno z najvyšších hodnotení, aké kedy Nickelodeon počas desaťročia dosiahol, a trvala približne štyri sezóny až do roku 2008, keď Jamie oznámila, že bola tehotná vo veku 16 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

BLONDE JL je SPÄŤ☀️Dnes som mal to potešenie stretnúť sa s @justinandersonom a nechať si urobiť vlasy od neho a jeho úžasného tímu! Naozaj mám pocit, že som si našiel nového priateľa, ktorý je náhodou vlasový kúzelník, som zlý... Ako by som mohol chcieť viac???

Príspevok zdieľaný používateľom Jamie Lynn Spears (@jamielynnspears) 24. februára 2020 o 17:41 PST

Vzťahy rodičov

Maddiein otec je Casey Aldridge, ktorý bol v čase tehotenstva jej matky len o dva roky starší ako ona vo veku 18 rokov. Jamie prevzala plnú zodpovednosť za tehotenstvo a Nickelodeon urobil vyhlásenie, že podporujú jej rozhodnutie, predovšetkým sa starajú o jej blaho. v tomto období. Zoey 101 však potichu skončila bez akéhokoľvek slova siete alebo jej hlavnej hviezdy. To viedlo veľa ľudí k presvedčeniu, že šou bola zrušená, pretože tehotenstvo bolo presným opakom toho, čo by urobila postava Zoey, keďže bola v šou zobrazená ako dobré dievča.

To tiež viedlo k množstvu kritiky voči Jamie za to, že údajne dávala zlý príklad, že médiá nepomáhajú, pretože sa zdá, že očarujú jej tehotenstvo a tehotenstvo tínedžerov ako celok. Po narodení Maddie sa pár presťahoval do Liberty v Mississippi a zasnúbil sa. Kúpili si dom a zostali spolu rok predtým odvolanie zásnuby a o rok neskôr sa Jamie odsťahoval z domu. Pár sa pokúsil o zmierenie, ktoré však malo krátke trvanie a skončilo sa koncom roka 2010.

Hýbať sa vpred

Okolo matky Maddie Briann bolo počas jej prvých rokov veľa pozornosti, keďže ju paparazzi vo veľkej miere sledovali a snažili sa zdokumentovať jej tínedžerské materstvo, a dokonca to viedlo k tomu, že rodina Spearsovcov podala sťažnosť na paparazza, ktorý ju neúnavne prenasledoval. Po usadení prachu medzi rodičmi žila najmä život mimo verejnosti. Jej matka tiež chvíľu ležala a sústredila sa na výchovu svojho dieťaťa.

V roku 2011 sa Jamie pokúsila vstúpiť do hudobného priemyslu a konzultovala s hudobnými producentmi v Nashville, aby mohla vydať country album.

Trochu úspechu zožala pre svoj singel How Could I Want More, ktorý viedol k rozšírenej hre (EP) The Journey, ktorá dosiahla piate miesto v Heatseekers Albums Chart of Billboard. Potom nadviazala vzťah s podnikateľom Jamiem Watsonom, ktorý je tiež vlastníkom komunikačnej spoločnosti Advanced Media Partners. Chodili spolu dva roky, kým sa stali zasnúbený v roku 2013 a o rok neskôr sa oženil v New Orleans. Pár má spolu dieťa, Jamieho druhú dcéru a Maddieinho nevlastného súrodenca – nie je známe, či si udržiava spojenie so svojím biologickým otcom.

Najnovšie projekty Jamieho Lynna

V roku 2019 sa Maddieina matka začala vracať k herectvu, keď spoločnosť Netflix oznámila, že bude obsadená ako pravidelná seriálová Sladké magnólie . Na motívy rovnomenného románu Sherryl Woodsovej rozpráva príbeh troch priateľov z Južnej Karolíny, ktorí spolu plnia život. Bude hrať postavu Noreen Fitzgibbons, zdravotnej sestry, ktorá sa snaží prebudovať svoj život.

Približne v rovnakom čase sa znovu spojila s Nickelodeonom a bola obsadená do novej série, o ktorej informoval Teen Vogue, kde si zopakovala svoju postavu All That Thelmu Stump a pridala sa k členom obsadenia z All That, ako aj z jej ikonickej show Zoey 101. Jamie je neoblomný že Zoey 101 nebola zrušená kvôli jej tehotenstvu. Niekoľkokrát urobila online vyhlásenia, v ktorých tvrdila, že zmluva o šou sa skončila, a preto sa neuskutočnili žiadne ďalšie sezóny. Náhoda jej tehotenstva však mnohých priviedla k tomu, že jej vyjadrenia nepresvedčili.

Zdá sa, že udržiava dobrý vzťah s Nickelodeonom.

Osobný život

Maddie Briann je stále mladá a zaneprázdnená školou, pretože ju vychovávajú ďaleko od svetla reflektorov. Nie je známe, či pôjde v stopách svojej matky, keďže v minulosti nebola vystavená rovnakej sláve, akú mal Jamie. Existuje tiež možnosť, že by mohla nasledovať kroky svojho nevlastného otca v podnikaní alebo ísť úplne inou cestou.