• Hlavná
  • Herci
  • Madalyn Horcher Wiki: Vek, etnická príslušnosť, čistá hodnota, manžel

Madalyn Horcher Wiki: Vek, etnická príslušnosť, čistá hodnota, manžel

ObsahKto je Madalyn Horcher a aká je jej etnická príslušnosť?

Madalyn Horcher sa narodila v USA 22. septembra 1995 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Ona je herečka ktorá získala uznanie po tom, čo stvárnila Chloe Solano v kriminálnej mysterióznej minisérii Gracepoint s Davidom Tennantom, Annou Gunn a Virginiou Kull, ktorá je o polícii vyšetrujúcej vraždu mladého chlapca – séria bola veľmi úspešná a jednu vyhrala. cenu, pričom bola nominovaná na ďalšie dve.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

takže linky

Príspevok zdieľaný používateľom Madalyn Horcher (@madalynhorcher95) 6. augusta 2020 o 17:27 PDT

Raný život a vzdelanie

Madalyn bola vychovaná po boku svojich dvoch mladších sestier, Miry a Madison, ktoré sú obe tiež herečkami – Miya je známa svojimi úlohami vo Fallout 4 v roku 2015 a Killer v Suburbia v roku 2020, zatiaľ čo Madison je populárna vďaka hlavnej úlohe vo filme Mail Order Monster v roku 2018. a Mysli ako pes v roku 2020.

Madalyn sa začala zaujímať o herectvo počas navštevovania základnej školy, kde bola členkou školského dramatického krúžku, a objavila sa takmer vo všetkých predstaveniach, ktoré sa tam hrali. V herectve pokračovala po zápise na miestnu strednú školu a po ukončení prvého ročníka v roku 2010 debutovala v televíznom seriáli, kde hosťovala ako Beyonca v epizóde Puppy Love z rodinného seriálu My Parents, My Sister & Me, ktorý v skutočnosti odvysielal len 10 epizód, kým bol zrušený.

Madalyn absolvovala strednú školu v roku 2013 a potom sa rozhodla nenavštevovať vysokú školu, ale sústrediť sa na svoju hereckú kariéru.

Úlohy v televíznych seriáloch

Po svojom debutovom televíznom seriáli bola Madalyn pozvaná, aby sa objavila v jednotlivých epizódach niekoľkých seriálov, ako je napríklad lekársky mysteriózny dom, komediálny seriál Fred: The Show a rodinný komediálny seriál Good Luck Charlie.

V roku 2012 bola pozvaná ako hosťujúca hviezda ako Jacinta Flores v epizóde Divoké kvety od kritikmi uznávanej krimi mysteriózny seriál CSI: Vyšetrovanie miesta činu , v ktorom hrajú Laurence Fishburne, George Eads a Marg Helgenberger, a ktorý je o tíme vyšetrovateľov forenzných dôkazov, ktorí pracujú na prípadoch v Las Vegas v Nevade.

Nasledujúca rola Madalyn prišla o dva roky neskôr, keď stvárnila Nikki v jedinej epizóde akčného komediálneho seriálu Kickin’ It a opäť o dva roky neskôr hosťovala ako Jaydin v epizóde Second Year dramatického seriálu Code Black. Aj v roku 2016 sa Madalyn objavila v dvoch sériách – NCIS a Sweet/Vicious – zatiaľ čo v roku 2017 bola jej hosťujúca hviezda ako Kelsey v akčnom kriminálnom seriáli Hawaii Five-0 a ako Abby Carpenter v dvoch epizódach romantickej série The Night Shift.

V roku 2018 sa Madalyn objavila v jedinej epizóde akčného kriminálneho seriálu Chicago P.D. a potom si zahrala ako Abigail Garcia v hororovom sci-fi seriáli Origin, v ktorom si zahrali aj Natalia Tena, Tom Felton a Sen Mitsuji. skupina ľudí bojujúcich so záhadnými tvormi na svojej vesmírnej lodi.

Dve z najnovších úloh Madalyn v televíznom seriáli boli v komediálnom kriminálnom seriáli The Rookie a akčnom dobrodružnom seriáli MacGyver, ktoré boli natočené v roku 2019.

Úlohy vo filmoch

Madalyn debutovala vo filme v roku 2012, keď stvárnila Taru Vazquezovú v akčnom filme Rogue s Angelou Bassett a Julianom McMahonom v hlavných úlohách, ktorý sleduje profesionálneho vraha, ktorý prijme prácu od dospievajúceho dievčaťa, ktorého otec bol zavraždený. O rok neskôr si Madalyn zahrala vedľajšiu postavu Daisy Garcia v krátkom komediálnom filme The Garcias Have Landed.

V roku 2015 sa objavila v hororovom thrilleri Curve, ktorý získal protichodné recenzie, a v tom istom roku stvárnila Dani v trileri A Teacher’s Obsession a Juliu Adamsovú v dráme The Advocate.

Nasledujúci rok hrala vedľajšiu postavu Sgt. Leach v akčnom thrilleri Jack Reacher: Never Go Back, v ktorom hral Tom Cruise, a Madalyn sa najnovšia rola vo filme objavila v roku 2017, keď hrala Angelinu Torres v komediálnom filme Charlie Foxtrot, ktorý však nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť.

Miluj život a manžela

Madalyn si podrobnosti zo svojho milostného života necháva pre seba, no internetom kolujú klebety, že momentálne vo vzťahu s Glenroyom Brownom , ktorý je americkým investorom do nehnuteľností.

Podľa povestí sa títo dvaja stretli na podujatí na červenom koberci v roku 2018, keď ich zoznámil spoločný priateľ, a začali spolu chodiť len o niekoľko dní neskôr, pričom sa tiež verí, že Glenroy sa nedávno stal Madalynovým manželom. Ani jeden z nich nezdieľal svoje spoločné fotografie na svojich sociálnych sieťach, ale údajne ich videli, ako spolu trávia čas pri viacerých príležitostiach.

Verí sa tiež, že Madalyn bola v dlhodobom vzťahu so svojou láskou zo strednej školy a že sa po imatrikulácii po dvoch rokoch chodenia rozišli. Od augusta 2020 zjavne stále chodí s Glenroyom, nevydala sa a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Leto je Madalynino obľúbené ročné obdobie, pretože rada leží na pláži a opaľuje sa, ako aj pláva v oceáne.

Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, ktorého často môžete vidieť na obrázkoch, ktoré odovzdáva na jej instagramový účet . Madalyn rada cestuje a jej práca herečky ju zaviedla po celých USA, pričom bola aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Španielsko, Anglicko a Francúzsko.

Je fanúšikom tetovaní a má jedno nafarbené na ľavých rebrách.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Madalyn rada pozerá filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek, ktorými sú Johnny Depp, Robert Downey Jr. a Julia Roberts, a niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Nožnicovoruký Edward. , Iron Man a Notting Hill.

Vek a čistý majetok

Madalyn má 24 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp 6 palcov (1,67 m). a váži okolo 125 libier (56 kg).

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov.