• Hlavná
  • Herci
  • Lydia Hearst – Aká bohatá je manželka Chrisa Hardwicka? tehotná?

Lydia Hearst – Aká bohatá je manželka Chrisa Hardwicka? tehotná?

Lydia Hearst je americká herečka, modelka a ovplyvňovateľka životného štýlu, ktorá sa preslávila ako dedička, dcéra Patty Hearstovej, pravnučky vydavateľského magnáta Williama Randolpha Hearsta. Je tiež manželkou zabávača Chrisa Hardwicka, ktorého najznámejšou prácou je hosťovanie populárnej živej after-show Talking Dead v AMC.

ObsahRaný život a rodina

Lydia Marie Hearst-Shaw sa narodila 19. septembra 1984 v New Haven v štáte Connecticut americko-škótsko-írskeho pôvodu Patricii Campbell Hearst a Bernardovi Lee Shawovi. Jej matka je vnučkou novinového magnáta Williama Randolpha Hearsta a záujem verejnosti si získala vďaka jej únosu v roku 1974 americkými teroristami Symbionese Liberation Army (SLA). Po 19 mesiacoch bola zachránená, ale bolo s ňou zaobchádzané ako s utečencom, keď sa objavilo video, že pomáhala skupine SLA tým, že držala zbraň pri lúpeži v banke.

Večná nálada https://instagram.com/p/Bl3GjJFlp6v/

pridané Lýdia Hearst na Pondelok 30. júla 2018

Po vyšetrovaní a súdnom pojednávaní bola odsúdená na 35 rokov väzenia, no ten bol znížený na sedem rokov a neskôr ju omilostil prezident Bill Clinton. Jej otec bol bývalý policajt, ​​ktorý sa neskôr stal osobným strážcom jej matky. Má jednu sestru, Gillian Heart-Shaw.

Vzdelávanie

Navštevovala The Lawrenceville School v okrese Mercer v štáte New Jersey, prípravnú internátnu školu pre spoločné vzdelávanie pre študentov 9. až 12. ročníka. Počas juniorského ročníka ju však dusilo a rozhodla sa prestúpiť na Wilton High School, odkiaľ zmaturovala. Zapísala sa na Sacred Heart University vo Fairfielde, Connecticut, aby študovala v odbore komunikácie a technológie, ale nakoniec v roku 2003 prerušila prvý ročník, keď ju objavil profesionálny módny fotograf Steven Meisel.

Kariéra

Ako modelka a podporovateľka

Svoju profesionálnu modelingovú kariéru odštartovala v apríli 2004 pristátím na obálke talianskeho magazínu Vogue, ktorý v r. jej vlastné slová , … je v podstate ekvivalentom získania ceny Akadémie. Takže odtiaľ už nebolo kam ísť. Mala veľké šťastie na rozdiel od iných nováčikov, ktorí sa snažili dostať svoje meno na prioritný zoznam módnych časopisov a návrhárov.

Po prvej obálke časopisu sa Lydiina tvár stala populárnou súčasťou mnohých elitných módnych miestnych a medzinárodných časopisov, z ktorých najvýznamnejšie sú Vogue, Elle, Harper’s Bazaar a Marie Claire.

Už po niekoľkých rokoch v tomto biznise bola ocenená ako Modelka roka 2007 na udeľovaní cien Michael Awards v New Yorku, čo je verzia Oscara. V roku 2008 jej bola udelená aj cena za najlepšiu medzinárodnú supermodelku od Conde Nast Spanish Glamour Awards v Madride.

Aktualizácie o jej osobnom živote, kariére a obhajobách sa mnohokrát objavili v iných špičkových publikáciách, ako sú Cosmopolitan, Glamour, InStyle a Esquire.

V priebehu rokov ju fotografovali najlepšie platení profesionálni fotografi vrátane Stevena Meisela, Maria Testina, Ellen Von Unwerth a Patricka Demarchellera. Dodnes pokračuje v práci pred majstrovskými objektívmi Petra Lindberga, Inez van Lamsweerde a Vinoodha Matadina, keďže sa objavila na móle módnych domov Chanel, Fendi, Jeremy Scott či Catherine Malandrino.

Lydia sa tiež stala pravidelnou tvárou v reklamných kampaniach niektorých z najluxusnejších módnych značiek vrátane Louis Vuitton, Prada, Alexander McQueen a Bottega Veneta. Stala sa tiež súčasťou reklamných reklám pre beauty a kozmetické giganty, akými sú NARS a MAC Cosmetics.

Po zahrnutí do promo reklamy Puma French 77 v roku 2007 ju spoločnosť so športovým oblečením požiadala, aby navrhla svoj vlastný rad kabeliek pre svoju kolekciu Puma. V roku 2014 bola vybraná ako trénerka supermodeliek spolu s Naomi Campbell a Anne Vyalitsyna v druhej sezóne The Face, modelingovej súťažnej reality-TV show vysielanej na kanáli siete Oxygen.

Ako publicista a ovplyvňovač životného štýlu

Lydia písala pre nedeľné vydanie New York Post a na krátky čas mala týždenný stĺpček v časopise Page-Six. Po tom, čo si užila písanie, v roku 2013 spustila vlastnú blog o životnom štýle s názvom Love Lydia Hearst. Aktívne blogovala až do decembra 2016 o rôznych témach, vrátane, ale nie výlučne, mýtov o kráse, receptov, trendov a horoskopov.

Ako herečka

Sprevádzanie svojej matky Patty na natáčaní filmov Johna Watera inšpirovalo Lydiu, aby sa stala herečkou.

V roku 2009 hosťovala v epizóde populárneho tínedžerského televízneho seriálu Gossip Girl s Blake Lively, čo viedlo k sérii televíznych hosťovaní vo filme Mistresses s Alyssou Milano na ABC v roku 2013 South of Hell, a. nadprirodzený hororový seriál, v ktorom hrala rolu v siedmich epizódach s Mena Suvari a Z Nation, séria zombie apokalypsy, v ktorej bola v pravidelnom obsadení piatej sezóny v roku 2018.

Medzi nakrúcaním televíznych seriálov si zahrala aj na veľkej obrazovke, napríklad vo filme Two Jacks v roku 2012 so Siennou Miller a Dannym Hustonom, Cabin Fever: Patient Zero s Ryanom Donowhom a Jillian Murray a Haunting of Sharon Tate, a. thriller vydaný v roku 2019, v ktorom hrala dedičku Abigal Folger, ktorá bola medzi tými, ktorých v roku 1969 zavraždila rodina Charlesa Mansona.

V súčasnosti sa Lydia podieľa na troch filmoch – Downside of Bliss, Grace and Grit a Roof Letter – ktoré sú v postprodukcii od roku 2020.

Osobný život

Lydia sa vydala za Chrisa Hardwicka 20. augusta 2016 v Langham, Huntington Hotel v Pasadene v Kalifornii. svedkom bolo 450 hostí , a celebrovali ju Jaime King a reverend Edward Dumke, ktorý bol tiež svadobným úradníkom na svadbe jej rodičov.

Lydia a Chris sa krátko stretli v roku 2013, ale obaja mali vzťah, takže sa nič nestalo. Znova sa stretli po deviatich mesiacoch, keď boli obaja slobodní, a chodili spolu pár rokov, kým Chris nepožiadal 12. septembra 2015 o ruku. Ich vzájomná láska ku všetkému sci-fi a hororu im pomohla zblížiť sa, ako je zrejmé z témy ich svadba – pozvánka, výzdoba, torta a suveníry boli mierne inšpirované Dr. Who a The Walking Dead, spolu s niektorými z ich obľúbených sci-fi a hororových komiksových sérií.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem, že ste boli tým najsladším rande a najlepším cukríkom, aký si dáma môže priať. Milujem ťa @hardwick!

Príspevok zdieľaný používateľom 𝕃𝕪𝕕𝕚𝕒 ℍ𝕖𝕒𝕣𝕤𝕥 (@lydiahearst) 8. februára 2020 o 19:50 PST

V roku 2018 bolo ich manželstvo otestované, keď Chrisa obvinila zo sexuálneho a emocionálneho zneužívania jeho bývalá priateľka Chloe Dykstra, herečka a modelka, v krčme s vlastnými esejami na online vydavateľskej platforme Medium. Napísala, že keď vzťah ukončila, podstúpila proces zaradenia kariéry na čiernu listinu, ktorý inicioval Chris. Hoci jeho meno nebolo v eseji uvedené, fanúšikovia dokázali zistiť, kto bol údajným zneužívateľom, a v dôsledku toho Nerdist Industries odstránili jeho meno zo všetkých zmienok na svojich stránkach a projektoch. Sieť AMC tiež pozastavila epizódy Talking Dead. Chris sa rozhodol zastaviť všetku svoju účasť na všetkých projektoch, na ktorých sa v tom čase podieľal, až do vyšetrovania.

Všetky obvinenia poprel a bol otvorený všetkým vyšetrovaniam potrebným na očistenie jeho mena.

TMZ, bulvárna webová stránka celebrít, zverejnila sériu textových správ medzi Chrisom a Chloe, v ktorých diskutovali o ich rozchode, v ktorých ho požiadala, aby prehodnotil, očividne to bol Chris, kto ukončil vzťah s odvolaním sa na neveru. Nakoniec sa Chloe nechcela zúčastniť žiadneho vyšetrovania, pretože neverí konceptu „oko za oko“ a esej, ktorú zverejnila, bola hotová, pretože povedala, že to bolo to, čo potrebovala. uzavretie. Vyšetrovanie očistilo Chrisovo meno a bol vrátený do všetkých svojich hostiteľských úloh.

Počas celého vyšetrovania Lydia veľmi podporovala svojho manžela a vydala vyhlásenie na obranu Chrisa. Pár nemá dieťa, ale plánuje mať deti.

Kto je Chris Hardwick?

Christopher Ryan Hardwick taliansko-amerického pôvodu sa narodil 23. novembra 1971 v Louisville, Kentucky USA, Billymu Hardwickovi, pro-bowlerovi, a Sharon Facente Hills, realitnej agentke.

Jeho starý otec z matkinej strany bol taliansko-americký majiteľ bowlingovej dráhy, kde sa Chrisovi rodičia stretli. Rodina sa presťahovala do Memphisu v Tennessee, kde vyrastal. Chodil na niekoľko škôl, ako napríklad St. Benedict na Auburndale High School, Regis Jesuit School v Colorade, a nakoniec maturoval na strednej škole Loyola v Los Angeles. V roku 1993 ukončil bakalársky titul z filozofie na Kalifornskej univerzite v Los Angeles (UCLA).

Jeho kariéra začala v zábavnom priemysle po ukončení štúdia ako DJ v KROQ-FM, rozhlasovej stanici v Los Angeles. V roku 1999 bol v 12 epizódach súčasťou televíznej komédie Guys Like Us. Terminátor 3: Rise of the Machines a The Mother of Invention.

pridané Chris Hardwick na Piatok 26. apríla 2019

Nasledovala séria televíznych hosťovaní vo filmoch Zoey 101, CSI: Crime Scene Investigation a Boy Meets World a stal sa tiež hlasovým hercom v niekoľkých animovaných seriáloch, ako napríklad Back at the Barnyard, The Batman, Legend of Korra a the Franšízová séria Borderlands.

V roku 2007 začal ako spisovateľ prispievať do relácií ako Wired, Web Soup a Back at the Barnyard. Chris si založil blog Nerdist.com a neskôr bol spustený aj jeho podcast. V roku 2011 sa spojil s Meltdown Comics a Geek Chic Daily, aby založil Nerdist Industries, poskytujúci zábavu v žánroch sci-fi a horor v Nerdist Theatre v Meltdown v Los Angeles. V roku 2012 kúpila spoločnosť Nerdist Industries spoločnosť Legendary Entertainment, ale Chris zostal ako spolupredseda spoločnosti až do roku 2018, keď sa rozhodol opustiť spoločnosť.

Jeho hosťovacia kariéra začala, keď bol požiadaný, aby bol hosťujúcim komentátorom na VH1 I Love the '90s. Potom v roku 1993 moderoval Trashed, hernú reláciu na MTV, po ktorej bol najatý, aby moderoval Singled Out s Jenny McCarthy v rokoch 1995 až 1998. V roku 2007 bol moderátorom Web Soup a v roku 2011 robil úvody a výstupy. pre televíznu reláciu BBC America, Ministry of Laughs. Keď sa The Walking Dead v roku 2011 stal tak populárnym, sieť AMC sa rozhodla vytvoriť sprievodnú interaktívnu show so živým publikom s názvom The Talking Dead a vybrala si Chrisa, aby ju moderoval. To isté urobil aj pre spin-off Fear the Walking Dead.

Zaujímavosti

  • Lydia je aktívna so svojimi účtami aplikácií sociálnych médií: Twitter @LydiaHearst a Instagram @lydiahearst
  • Idolizuje svojho prastarého otca Williama Randolpha Hearsta a v rozhovore povedala: ‚Ak by bol niekto, koho by som chcela stretnúť, alebo niekto, kým by som mohla niekedy byť – bol by to on.
  • V rozhovore kontroverzne tvrdila, že je iná ako ostatné spoločenstvá, pričom povedala, že nie je Hilton, ale Hearst.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,74 m), váži okolo 110 libier (50 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-23-33. Je kaukazská s tmavohnedými vlasmi a zelenými očami.

Čistý majetok

Autoritatívne zdroje odhaduje jej čistý majetok na približne 120 miliónov dolárov od apríla 2020. Okrem toho, že je jednou z dedičiek impéria Hearst, od roku 2003 zarobila veľa ako topmodelka, herečka a podporovateľka. Jej manžel má údajný čistý majetok viac ako 20 miliónov dolárov.