Lovec odmien Duana Lee Chapman, II (Jr) Wiki, čistá hodnota, vek

ObsahKto je Duane Lee Chapman II?

Duane Lee Chapman II sa narodil 21. januára 1973 v Pampe, Texas, USA. Je televíznou osobnosťou, lovcom odmien a finančným poradcom, najznámejším vďaka svojej práci v televíznom seriáli Dog the Bounty Hunter, spolu so svojím otcom Duane Lee Dog Chapman Sr.

Čistá hodnota Duane Lee Chapmana II

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Duane Lee Chapmana II odhaduje na viac ako 700 000 dolárov, ktoré sa nahromadili vďaka úspechom v jeho rôznych kariérnych snahách. Svojou prácou v televízii zarobil značné peniaze počas lovu odmien, ako aj ďalšie kariérne projekty, ktoré mu pomohli vybudovať bohatstvo. Pravdepodobne ťaží aj z úspechu svojho otca, pretože jeho otec má odhadovanú čistú hodnotu viac ako 6 miliónov dolárov.

Raný život, rodina a začiatky kariéry

Duane Lee je najstaršie zo Dogových detí, ktoré sa narodilo počas jeho prvého manželstva s La Fonda Darnell. Vyrastal po boku mladšieho súrodenca Lelanda a po rozvode rodičov sa súrodenci otcovi odcudzili, žili s matkou. Ich otec sa neskôr oženil ešte štyrikrát a Duane Lee získal sedem nevlastných súrodencov, o ktorých sa neskôr dozvedel.

Keď vyrastal, vždy sa zaujímal o slávu a bohatstvo, ale nemal taký záujem o vzdelanie. Po skončení strednej školy odišiel z domu, aby spolu so svojím mladším bratom vyhľadal svojho otca.

Títo dvaja sa dozvedeli, že Dog a jeho podnik pracujú ako lovci odmien, a po stopách svojho otca sa naučili, ako sa stať lovcami odmien, a získali osvedčenie, aby sa mohli tejto práci venovať. Lovci odmien alebo správcovia kaucií sú zodpovední za lov ľudí, ktorí porušili dohody o kaucii, a vracajú ich do väzenia, aby si odpykali zvyšok trestu.

Dog the Bounty Hunter

Bolo len otázkou času, kedy Chapmanov otec, Dog, získa záujem kvôli nezvyčajnému rodinnému biznisu. Vystupoval ako hosť v časti Take This Job, v ktorej vystupovali ľudia s neobvyklými povolaniami.

pridané DOG The Bounty Hunter v televízii na Streda 18. marca 2020

Svojou prácou pritiahol veľkú pozornosť a producenti to videli ako príležitosť, ktorá viedla k vytvoreniu show, Dog the Bounty Hunter . V šou vystupuje po boku väčšiny svojej rodiny, vrátane svojich detí a manželky Beth, pričom rodina využíva rôzne zdroje, ktoré má k dispozícii, aby chytila ​​zločincov.

Prehliadka bola známa svojimi lovmi, zatýkaním, rodinným putom a často aj súcitom so zločincami, ktorí im často radili, aby pomohli zmeniť ich spôsoby. Toto poradenstvo by neskôr povzbudilo Duane Lee Jr., aby sa na to pozrel aj ako na alternatívnu kariéru. Prehliadka predstavovala, ako sa rodina v priebehu rokov rozvíjala, pričom jedno z Psích detí Lyssa vyrástla a stala sa licencovanou lovkyňou odmien ako zvyšok rodiny.

Prehliadka mala svoje problémy s prestávkou, ktorá pokračovala kvôli rasistickým vyhláseniam, a streľbou zo zbrane počas zatýkania v šiestej sérii.

Opúšťame Bounty Hunting a Recent Endeavours

Psovi najstarší synovia Duane Lee II a Leland sa často bili so svojím otcom. Boli to najbližší súrodenci a spolupracovali na mnohých projektoch, ale o ich otcovi bolo známe, že z času na čas robil unáhlené rozhodnutia a podnikal kroky. Veci sa vyostrili v roku 2011 po probléme s prácou a Duane Lee Jr hrozil odchodom zo svojej práce. S tým nasledoval Leland a celé utrpenie bolo natočené pre televíziu – po ich vyhláseniach obaja bratia potvrdili, že vľavo prehliadka.

Leland sa presťahoval do Alabamy, aby si založil svoj vlastný podnik lovu odmien, zatiaľ čo Duane Lee tak urobil na Floride, aj keď v menšej miere. Zatiaľ čo sa rodina neskôr zmierila, bol to len Leland, kto sa vrátil na ďalšiu šou svojho otca Dog and Beth: On the Hunt. Duane sa na druhej strane presťahoval do Colorada a viac sa zameral na prácu finančného poradcu. Špecializuje sa na dôchodok a pustil sa aj do písania kníh. Vydal autobiografiu Môžete bežať, nemôžete sa skrývať ktorý rozpráva príbehy o jeho živote a práci s otcom.

Otec – pes Chapman

Po jeho účinkovaní v televízii si Pes a jeho rodina získali národnú pozornosť zachytiť zločinca Andrewa Lustera.

Je dedičom kozmetickej spoločnosti Max Factor, ktorý sa stal hľadaným zločincom po tom, čo sa zistilo, že znásilňuje ženy, keď boli nadrogované. Luster bol na úteku niekoľko rokov, keď ho Dog a jeho synovia nakoniec našli v Puerto Vallarta v Mexiku, kde žil s inou identitou. Avšak kvôli napätiu, ktoré vyvolalo jeho zatknutie, ich uväznila mexická polícia, ale zatknutie bolo úspešné. Po rokovaniach s USA boli prepustení a Luster bol poslaný do väzenia, kde si odsedel 125 rokov.

Úspech zajatia je v podstate to, čo poháňalo rodinu, aby sa stala súčasťou Dog the Bounty Hunter, čo mu prinieslo veľký úspech, show, ktorá prebiehala v rokoch 2004 až 2012.

Po zrušení sa presťahovali do inej siete a začali šou Pes a Beth: Na poľovačke, v ktorej vystupoval predovšetkým on a jeho manželka. Potom, čo v roku 2019 zomrela na rakovinu hrdla, začal neskôr na WGN America novú šou – Dog’s Most Wanted – ktorá sa začala vysielať krátko po tom, čo jeho manželka smrť .

Osobný život

Duane Lee Chapman II sa oženil s Teresou R. Roybalovou v roku 1998 a mali spolu dieťa, ale nakoniec sa po desaťročí manželstva rozviedli. Počas spoločného času si adoptoval tri jej deti z predchádzajúceho vzťahu.

Dvojica sa poznala zo strednej školy, ale vzťah nezačala, kým neboli dospelí. Zatiaľ čo dôvod rozvodu nebol nikdy špecifikovaný, verí sa, že nevera a domáce násilie boli jednými z dôvodov rozchodu, čo nebolo nikdy potvrdené ani vyvrátené. Po ich rozvode začal chodiť s Michelle Riddle, pôvodom z Floridy, no neskôr ju opustil, aby nadviazal vzťah s televíznou producentkou Anou Cordovou, ktorý trval niekoľko rokov, kým sa rozišli. Má aj syna z iného nezisteného vzťahu.