• Hlavná
  • Herci
  • Louis Hynes' Wiki – Vek, výška, zoznamka, čistá hodnota. je gay?

Louis Hynes' Wiki – Vek, výška, zoznamka, čistá hodnota. je gay?

Louis Hynes je britský herec, ktorý sa dostal do povedomia vďaka svojej úlohe vo webovej televíznej adaptácii filmu s rovnakým názvom Séria nešťastných udalostí vysielanom na Netflixe.

ObsahRaný život a rodina

Louis Oliver Hynes sa narodil 9. októbra 2001 v Oxforde v Oxfordshire v Anglicku ako prostredné dieťa rodičom Andrewovi Hynesovi a Lise Hynes. Louis, jeho starší brat Milo a mladšia sestra Lara si užili blízky vzťah, keďže ich rodičia vyrastali v domácnosti strednej triedy neďaleko Oxfordu. Často sa starali o seba, pričom starší sa starali o mladších, zatiaľ čo ich rodičia boli obaja zaneprázdnení prácou. Jeho otec pracuje v banke a matka v upratovacej firme.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

myslím na tetanus

Príspevok zdieľaný používateľom Louis Hynes (@louis.hynes) 28. júla 2020 o 15:49 PDT

Bol to jeho starší brat, ktorý vyrastal so záujmom o herectvo a Louis bol práve ním ovplyvnený. Keď mal sedem rokov, začal sa venovať herectvu pred zrkadlom a s pribúdajúcim vekom sa začal zaujímať aj o hudbu a naučil sa hrať na basgitare.

Vzdelávanie

V roku 2019 zmaturoval na miestnej strednej škole a povedal, že čo najskôr plánuje vstúpiť na univerzitu.

Kariéra

Louis začal svoju profesionálnu hereckú kariéru v divadle v Garsington Opera vo Wormsley v roku 2015. Bolo to pre divadelnú hru Intermezzo, ktorá je často považovaná za autobiografiu slávneho nemeckého skladateľa Richarda Straussa.

Zahral si úlohu Straussovho syna Franziho, ktorý obviňoval matku z neprítomnosti otca v jeho živote. Jeho vysoko oceňovaný výkon ho priviedol do povedomia iných producentov a režisérov.

V roku 2016 bol vybraný, aby stvárnil mladého Alarica v americkej dokumentárnej dráme s názvom Barbarians Rising, vysielanej na Ghe History Channel. Hral len dve epizódy, ale jeho talent bol evidentný, že zasvätenci z odvetvia vedeli, že jeho hviezda čoskoro zažiari jasnejšie.

Jeho vzrušenie sa vtedy nedalo potlačiť, ako je zachytené v spätná fotka uverejnil v roku 2018 svoj prvý deň na filme, ktorý sa zhodoval s jeho 14.thnarodeniny bol pripísaný ako jeho televízny debut.

Nasledujúci rok bol vo filmovej adaptácii seriálu The Saint s rovnakým názvom, aký bol uvedený v 60. rokoch. Louis hral úlohu mladého Simona Templara, ktorý bol titulnou postavou filmu. Mal mať premiéru ako televízny seriál, no kvôli nepredvídaným okolnostiam bol vydaný ako direct-to-video a neskôr dostupný na streamovacích stránkach.

Netrvalo dlho a dostal rolu Klausa Baudelaira, prostrednej detskej siroty z rodiny Baudelairovcov, v populárnom detskom románe Séria nešťastných príhod. Adaptácia webového televízneho seriálu mala premiéru v januári 2017 na streamovacej stránke Netflix. Pozitívne ohlasy získala nielen za produkciu a scenár, ale aj za herecké obsadenie, ktoré zahŕňa Neila Patricka Harrisa ako grófa Olafa, Malinu Weissmanovú ako Valerie Baudelaire a Presleyho Smitha ako Sunny Baudelaire. Webový televízny seriál trval tri sezóny.

V roku 2020, pred zavedením obmedzení globálnej pandémie Covid19, bol súčasťou amerického satirického dobového komediálneho seriálu The Great. Má opakujúcu sa úlohu ako Vlad, s Elle Fanning ako Catherine Great a Nicholas Hoult ako Peter III z Ruska. Prvá sezóna bola vydaná v máji na streamovacej stránke Hulu a pripravovala sa na druhú sezónu, ale kvôli smrtiacim obetiam Corona Virus v masívnom meradle bolo natáčanie zastavené.

Aby zostal relevantný a pokračoval v kontakte so svojimi fanúšikmi, Louis v apríli 2020 spustil týždenný podcast s názvom Louis' Lockdown Lowdown a v šou mal hostí celebrity vrátane priateľky Amybeth McNulty, o ktorej sa hovorí, že spolu s blogerom a zabávačom Lukom Cutforthom, spevákom a skladateľom Declanom. McKenna a herečka Elle Fanning.

Osobný život

Oficiálne je známe, že je momentálne slobodný, keďže neboli žiadne správy o tom, že by bol ženatý alebo zasnúbený.

Verilo sa, že Louis bol vo vzťahu s herečkou Malinou Opal Weissman, ktorá hrala jeho sestru Valerie Baudelaire vo filme Netflix Séria nešťastných udalostí, ktorý sa počas natáčania seriálu zjavne vyvinul neustálou spolupatričnosťou. Fanúšikovia však verili, že sa po skončení webovej série rozišli. Obaja herci vzťah nepopreli ani nepotvrdili.

Počas pandémie Covid19 sa fanúšikovia domnievajú, že je vo vzťahu s írsko-kanadskou herečkou Amybeth McNultyovou, a to kvôli jeho príspevku na Instagrame, v ktorom ho ostrihala. Opäť, rovnako ako v prípade Maliny, žiadne oficiálne slovo ani z jedného tábora.

Zaujímavosti

  • Má rád outdoorové aktivity vrátane horolezectva, kempovania, muškárenia a rybolovu, pričom ich robí vždy, keď má čas.
  • Louis sa zamiloval do rybolovu, keď mu dovolili sprevádzať otca počas rybárskeho výletu. Odvtedy sa všetky triky o tom, ako navnadiť a chytiť rybu, naučil od svojho otca.
  • Má veľký obdiv k spoluhercom Danielovi Craigovi, Henrymu Cavillovi a Tomovi Hiddlestonovi. Jeho celebritami sú Emma Watson a Rosamund Pike.
  • Jeho hlavným koníčkom je hra na basgitaru.
  • Louisov starší brat ho sprevádza na obchodných cestách a je jeho osobný asistent vždy, keď nakrúca film alebo televízny seriál. Dúfa, že hereckú príležitosť dostane aj jeho brat.

Vzhľad

Louie je vysoký 5 stôp 7 palcov (1,70 m), váži okolo 132 libier (60 kg) a udržiava si štíhlu postavu. Je kaukazský s hnedými vlasmi a hnedými očami.

Čistá hodnota

Podľa autoritatívneho zdrojov Louis zarábal 13 000 až 15 000 dolárov za epizódu svojej televíznej show a jeho čistý majetok sa odhaduje na takmer 600 000 dolárov od júna 2020.