• Hlavná
  • Herci
  • Liza Snyder’s Wiki (Muž s plánom) – čistá hodnota, manžel

Liza Snyder’s Wiki (Muž s plánom) – čistá hodnota, manžel

ObsahKto je Liza Snyder (Muž s plánom)? Wiki Bio

Liza Snyder sa narodila v Northamptone, Massachusetts, USA, 20. marca 1968 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Liza je herečka možno najlepšie známa pre jej stvárnenie dôstojníčky Molly Whelanovej v romantickej komédii Sirény, ktorá sa vysielala v roku 1994 a v ktorej hrali Hugh Grant, Tara Fitzgerald a Sam Neill. Je o ministrovi a jeho žene, ktorí idú navštíviť umelca rúhavého obrazu, aby zistili, že žije s tromi sexi modelkami. Film získal Hugha Granta Cenu asociácie filmových kritikov v Chicagu za najsľubnejšieho herca, pričom bol nominovaný na tri ceny Austrálskeho filmového inštitútu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastné finále Game of Thrones všetkým! #hra o tróny

Príspevok zdieľaný používateľom Lisa Snyderová (@thelizasnyder) 19. mája 2019 o 16:13 PDT

Raný život a vzdelanie

Lizu vychovávali ako jediné dieťa v Northamptone jej otec, ktorý vyučoval divadlo na Smith College, a jej matka, speváčka a skladateľka. Lizu k svojej hereckej kariére inšpirovala jej stará mama z matkinej strany Betty Furness, ktorá bola herečkou a reportérkou, zatiaľ čo Bettyin manžel Johnny Green získal päť cien Akadémie za úspechy ako hudobný skladateľ.

Liza začala hrať na základnej škole, pretože bola členkou školského dramatického krúžku a účinkovala v niekoľkých hrách hraných na škole. Navštevovala miestnu strednú školu, kde pokračovala v herectve a venovala sa rôznym športom, ako je futbal a tenis.

Po imatrikulácii v roku 1986 zapísala sa do Neighborhood Playhouse School of the Theatre v New Yorku, kde študoval u Sanforda Meisnera a v roku 1990 získal bakalársky titul v odbore herectvo.

Kariéra herečky

Po dvoch rokoch práce ako čašníčka, aby sa finančne uživila, pričom sa zúčastnila konkurzov na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch, objavila sa v epizóde Double Bind dramatického seriálu The Trials of Rosie O'Neill v roku 1992, v ktorej hrala Sharon Gless. , Ron Rifkin a Georgann Johnson a je o Rosie, ktorá pracuje v Los Angeles ako verejná obhajkyňa, a jej kolegoch Benovi, Hankovi a Carole. Séria bola hitom, získala tri ocenenia vrátane Zlatého glóbusu a bola nominovaná na 10 ďalších.

V tom istom roku Liza hosťovala ako Claire v epizóde A Tale of Two Houses zo sitcomu Down the Shore, v ktorej si zahrali Louis Mandylor a Anna Gunn, a je o dovolenkovom dome na New Jersey Shore, ktorý navštevuje množstvo ľudí.

V roku 1994 Liza stvárnila Jeannine Bonelli v jedinej epizóde kriticky uznávaného kriminálneho seriálu Murder, She Wrote, v ktorom si zahrali Angela Lansbury a William Windom a ktorý bol obrovským hitom a získal 34 ocenení vrátane šiestich Zlatých glóbusov v rokoch 1984 až 1996. bola nominovaná na 55 ďalších ocenení.

V roku 1996 si zahrala v epizóde Papa's Got a Brand New Bag lekárskeho dramatického seriálu Chicago Hope, predtým ako si zahrala vedľajšiu postavu Angelu Hennis v štvorhodinovom kriminálnom filme Innocent Victims, v ktorom hrali Ricky Schroder a John Corbett, a je o troch právnikoch, ktorí sa snažia zachrániť muža, ktorý bol neprávom obvinený z vraždy troch ľudí a bol odsúdený na smrť. Liza tiež hrala vedľajšiu postavu v kriminálnom thrilleri Search for Sarah, v ktorom hrali Patty Duke a Richard Crenna a je skutočným príbehom Sarah Porter, ktorá zmizla, a keďže polícia nemala záujem po nej pátrať, jej vlastní rodičia konali na vlastnú päsť.

V roku 1997 hrala Liza ako Rebecca Santori v epizóde Repetitívci kriminálneho seriálu Pacific Blue, v ktorom hrali Jim Davidson, Paula Trickey a Darlene Vogel a je príbehom dvoch dôstojníkov na bicykli pracujúcich v Santa Monice v Kalifornii. Séria mala päť sezón a 101 epizód a získala Mario Lopez nomináciu na cenu Alma za vynikajúceho herca v dramatickom seriáli.

Ďalšia dôležitá úloha Lizy bola v roku 1998, keď bola pozvaná, aby stvárnila hlavnú postavu Lindy vo filme sitcom Jesse , v hlavnej úlohe s Christinou Applegate a Jennifer Milmorem a je o slobodnej matke, ktorá sa zamiluje do Diega, zatiaľ čo jej otec je proti vzťahu. Séria bola hitom, vyhrala 13 ocenení vrátane Zlatého glóbusu a bola nominovaná na šesť ďalších.

V roku 2000 stvárnila Michelle v dramatickom filme Pay It Forward, predtým ako bola obsadená ako hlavná postava Christine Hughes v sitcome Yes, Dear, v ktorom si zahrali aj Anthony Clark a Jean Louisa Kelly, a je o dvoch pároch, ktoré majú dosť rozdielne názory. vychovávať deti. Liza natáčala až do konca série v roku 2006 po šiestich sezónach a 122 epizódach – vyhrala tri ceny a bola nominovaná na štyri ďalšie vrátane Primetime Emmy.

Liza si potom dala päť rokov pauzu a vrátila sa v roku 2011, keď bola pozvaná ako hosťujúca hviezda ako Vanessa v epizóde Transplantácia lekárskej drámy House.

V roku 2013 si opäť zahrala Christine Hughes z Yes, Dear v sitkome Raising Hope, zatiaľ čo svoju najnovšiu rolu – hlavnú postavu Andiho Burnsa – hrala v rokoch 2016 až 2020 v sitcome Muž s plánom. V seriáli si zahrali aj Matt Cook a Matt LeBlanc a je o otcovi, ktorý si uvedomuje, že rodičovstvo nie je také ľahké, ako si myslel, keď sa jeho žena vráti do práce. Séria získala v roku 2017 jediné ocenenie – People’s Choice Award, USA za obľúbenú novú televíznu komédiu.

Miluj život a manžela

Liza od začiatku svojej hereckej kariéry tajila detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, no internetom kolujú zvesti, že herečka bola kedysi v vzťah s Mikeom O'Malleym , americký herec a spisovateľ, narodený v roku 1966.

Tí dvaja boli pri niekoľkých príležitostiach videní, ako spolu trávia čas, a keď sa začali šíriť klebety o tom, že majú pomer, Liza a Mike sa k tomu nevyjadrili, ale potom ich už spolu nevideli. Mike je dnes ženatý a so svojou manželkou Lisou a tromi deťmi žije v Los Angeles.

Objavili sa aj klebety, že Liza chodila s Mattom LeBlancom, no čoskoro sa ukázalo, že sú nepravdivé, pretože Matt aj Liza sa vyjadrili, že sú len dobrými priateľmi. Títo dvaja sa poznajú viac ako 20 rokov, ešte predtým, ako sa Matt stal slávnym po tom, čo si zahral v kriticky uznávanom sitcome Priatelia.

Liza je dnes slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Liza je fanúšikom klasických áut a má niekoľko takých, ktoré možno vidieť pred jej domom v Los Angeles – jedným z jej obľúbených je Ford Mustang Fastback z roku 1965.

Je milovníčkou zvierat a má troch domácich miláčikov, pričom má aj mačku. Liza je filantropka, ktorá spolupracovala s viacerými charitatívnymi organizáciami, ktorých cieľom je pomáhať znevýhodneným deťom, pričom je veľkou zástankyňou pestúnskej starostlivosti a pri viacerých príležitostiach hovorila o tom, aké dôležité je, aby deti našli dobré pestúnske rodiny.

Liza vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a televízne seriály a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Matt LeBlanc, Tom Hanks a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú The Terminal, Saving Private Ryan a Les Miserables. Jej obľúbené televízne seriály sú Priatelia a Tretia skala zo slnka.

Vzhľad a čistý majetok

Liza má 52 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži približne 65 kg. Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.