• Hlavná
  • Herci
  • Lillian Doucet-Roche – vek, výška, manžel, čistá hodnota, životopis

Lillian Doucet-Roche – vek, výška, manžel, čistá hodnota, životopis

ObsahKto je Lillian Doucet-Roche?

Lillian Doucet-Roche sa narodila vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade 18. mája 1994 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je to herečka, ktorá si získala uznanie po tom, čo hosťovala ako Mladá Lindsay v epizóde Matky a dcéry v mysterióznom komediálnom seriáli A Million Little Things v roku 2020. Sériu vytvoril D.J. Nash a hviezdy David Giuntoli, Romany Malco a Allison Miller sleduje skupinu priateľov, ktorí sa po smrti ich blízkeho priateľa rozhodnú zlepšiť kvalitu svojho života.

Za svoj herecký výkon bol Romany nominovaný na cenu Image Award za vynikajúceho herca vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli.

Detstvo a vzdelanie

Lillian bola vychovávaná v Ottawe v Ontáriu ako jediné dieťa jej otcom, ktorý bol divadelným hercom, a matkou, ktorá bola školskou psychologičkou. Motivovaná otcom, ktorý ju často brával pozerať svoje hry, začala Lillian snívať o tom, že sa stane herečkou, ešte predtým, ako sa prihlásila na základnú školu.

Študovala na strednej škole v Canterbury a súčasne navštevovala hodiny herectva v miestnom divadle a v čase, keď v roku 2012 promovala, sa už objavila v mnohých hrách hraných v Canterbury aj v divadle. Rok 2013 ubrala aby premýšľala o tom, čo by chcela robiť so svojím životom, potom sa v roku 2014 Lillian zapísala na prestížnu Kráľovskú akadémiu dramatických umení v Londýne v Anglicku, ale pred promóciou sa presťahovala späť do Vancouveru, pretože sa jej stýskalo po domove, a zapísala sa do štúdia 58, na ktorom v roku 2016 ukončila bakalársky titul v odbore výtvarných umení.

Kariéra herečky

Lillian debutovala v televíznom seriáli v roku 2016, keď sa objavila ako Atraktívna žena v epizóde Flashpoint kriticky uznávanej akčnej dobrodružnej série The Flash, v ktorej hrali Grant Gustin, Candice Patton a Danielle Panabaker – príbeh sleduje Barryho Allena, ktorý po keď ho zasiahne blesk a prebudí sa z kómy, uvedomí si, že mu bola udelená super rýchlosť.

V roku 2018 debutovala vo filme, keď stvárnila vedľajšiu postavu Corrine Spruce v akčná komédia rodinného filmu Blurt , v ktorej si zahrali Jace Norman a JoJo Siwa a ktorá sleduje Jeremyho, ktorý musí nahlas povedať všetko, na čo práve myslí. V tom istom roku Lillian stvárnila Taylor v športovom filme The Miracle Season a hosťovala ako The Partygoer #2 v epizóde Surface Tension dramatického seriálu The Arrangement.

Nasledujúci rok stvárnila svoju prvú hlavnú postavu Palomy v krátkom komediálnom kriminálnom filme Going Up, ktorý napísal a režíroval Formann Howes, v ktorom si zahrali aj Logan Fenske a Raphael Kepinski – príbeh sleduje Raffa, ktorý je ruským nájomným vrahom a ktorý našiel sám seba. vo výťahu idúcom hore spolu so svojou značkou Finn.

V roku 2019 Lillian hosťovala ako Jill v epizóde Legacy kriticky uznávaného akčného kriminálneho seriálu Wu Assassins a tiež hrala ako Gretchen Grundler v krátkom dramatickom filme Recess: Third Street a ako Joy Decker v komediálnom fantasy filme A. Cinderella Story: Christmas Wish – jej najnovšie vystúpenie bolo ako Mel v epizóde Freaks and Geeks z roku 2020 akčnej dobrodružnej série DC's Legends of Tomorrow.

Miluj život a manžela

Internetom kolujú zvesti, že Lillian je vydatá žena a že si niekedy v roku 2019 vymenila sľuby s mužom, ktorý nie je celebritou, avšak Lillian tieto klebety nepotvrdila a nebol poskytnutý žiadny dôkaz na ich podporu. Keďže nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla byť, šíria sa aj povesti, ktoré tvrdia, že Lillian je lesba, zatiaľ čo dvaja z jej fanúšikov dokonca tvrdili, že ju videli byť príliš blízko k svojej priateľke v klube v Toronto – Lillian nehovorila o svojej sexualite, pretože radšej nezverejňuje detaily zo svojho osobného života s verejnosťou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

☀️ #nežmurká len žmúri

Príspevok zdieľaný používateľom Lillian Doucet-Roche (@lilliandoucetroche) 14. septembra 2018 o 11:08 PDT

Všeobecne sa verí, že Lillian a jej miláčik zo strednej školy mali kedysi dlhodobý vzťah, pretože spolu chodili dva roky, kým sa po imatrikulácii rozišli. Lillian nebola v poslednej dobe videná so žiadnymi mužmi a od augusta 2020 je slobodná , nie je ženatý a nemá deti.

Koníčky a záujmy

Lillian miluje pobyt v prírode a opúšťa mesto vždy, keď môže – odovzdala množstvo fotografií nasnímaných v lese a v horách. na jej instagramový účet .

Podporuje hnutie Black Lives Matter, ktoré je v súčasnosti veľmi aktívne v USA, a uviedla, ako by sa pridala k pokojným prechádzkam, keby žila iba v USA.

Je milovníčkou zvierat a práve ona sa starala o psíka Bruna, ktorý sa objavil vo filme Príbeh o Popoluške: Vianočné želanie, no vlastného psíka nemá, pretože by naň nemala dosť času. postarajte sa o to správne.

Paríž 2013

pridané Lillian Doucet-Roche na Streda 26. júna 2013

Niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Ryan Gosling, Matt Damon a Amanda Seyfried a niektoré z jej obľúbených filmov sú The Notebook, Good Will Hunting a Letters to Juliet.

Vek, výška a čistý majetok

Lillian má 26 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a zelené oči, jej výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 145 libier (65 kg).

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 200 000 dolárov.