• Hlavná
  • Herci
  • Li Jun Li’s Wiki (Wu Assassins) – vek, manžel, čistá hodnota

Li Jun Li’s Wiki (Wu Assassins) – vek, manžel, čistá hodnota

ObsahKto je Ji Lun Li z Wu Assassins? Wiki Bio

Ji Lun Li sa narodila v Šanghaji v Číne, ale svoj dátum narodenia pred verejnosťou tajila – hovorí sa, že jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú aj čínsku národnosť, keďže jej rodičia sa presťahovali do USA, keď bola deväť rokov. Li je herečka ktorá si získala uznanie po tom, čo stvárnila jednu z hlavných postáv, Jenny Wah v nadprirodzenom akčnom seriáli Netflix Wu Assassins, v ktorom si zahrali aj Iko Uwais a Byron Mann, a je o bojovníkovi, ktorý sa stane posledným Wu Assassinom a ktorého úlohou je obnoviť mier v čínskej štvrti v San Franciscu. Séria bola nominovaná na IGN Summer Movie Award za najlepší televízny akčný seriál, ako aj na cenu CAFTCAD za excelentnosť v remeslách – kostýmové ilustrácie (Shelby Page).

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujem za sveter, @lewistanofficial — @iamlawrencekao ho teraz má. #sharingiscaring #WuFam #WuAsaassins chýbate chalani 🤍🤍 . od @michaelblankphotography

Príspevok zdieľaný používateľom Li Jun Li | Li Lijun (@lijunli) 19. júna 2020 o 10:44 PDT

Detstvo a vzdelanie

Li strávila prvých šesť rokov svojho života v Šanghaji, vychovávala jediné dieťa svojou matkou Mei Li, ktorá bola speváčka, a jej otcom, ktorý bol maliar. Keď mala Li šesť rokov, rodina sa presťahovala do Bogoty v Kolumbii, kde si jej otec našiel prácu a Li sa tam naučila hovoriť a písať po španielsky. O tri roky neskôr sa rodina presťahovala do New Yorku v USA a Li sa začala zaujímať o tanec po tom, čo sa zapísala na Fiorello LaGuardia High School of Music & Art and Performing Arts. Po zápise na vysokú školu začala navštevovať hodiny herectva a čoskoro sa rozhodla zamerať na to, aby sa stala slávnou herečkou. Niekedy v roku 2000 ukončila bakalársky titul z výtvarných umení.

Úlohy vo filmoch

Li debutovala vo filme v roku 2012, keď stvárnila Eloise Russell vo filme Americana, v ktorom hrali Ashley Greene a Emilie de Ravin, ale ktorý si nezískal veľkú pozornosť. V tom istom roku sa objavila ako Danielle v komediálnom filme Freestyle Love Supreme, ktorý režíroval Ryan McFaul a v hlavných úlohách si zahrali Utkarsh Ambudkar a Lin-Manuel Miranda.

Nasledujúci rok stvárnila Cara Quo vo filme historický romantický film Hatfields & McCoys , v ktorom si zahrali Kevin Costner, Bill Paxton a Matt Barr a ktorý bol obrovským úspechom, pretože získal 15 ocenení vrátane Zlatého glóbusu pre Kevina za najlepší herecký výkon v minisérii alebo vo filme vyrobenom pre televíziu a bol nominovaný na 43 cien. iné ocenenia.

V tom istom roku Li stvárnil Nancy v romantickej komédii Chinese Puzzle, ktorú režíroval a napísal Cedric Klapisch a v hlavnej úlohe s Romainom Durisom a Audrey Tautou, film sleduje muža, ktorý sa presťahuje do New Yorku, aby bol so svojou ženou a ich dvoma deťmi. a bol nominovaný na dve ceny. V roku 2014 stvárnila postavu Novinára Jamesa Forestera v kriticky uznávanom filme Song One, v ktorom si zahrali Anne Hathaway, Johnny Flynn a Mary Steenburgen a ktorý režírovala a napísala Kate Barker-Froyland. Jej ďalšie úlohy boli v krátkom filme Mistress a romantickej komédii The Humbling, v ktorej hrali Al Pacino a Greta Gerwig a je o divadelnom hercovi, ktorý začne chodiť s mladým dievčaťom.

V roku 2015 sa Li objavil v troch filmoch. Stvárnila Miao v romantickej komédii Predný obal, ktorú režíroval a napísal Ray Yeung, ktorá získala šesť ocenení a bola nominovaná na šesť ďalších, potom Nail Clerk v hudobnom komediálnom filme Ricki and the Flash, v ktorom hrali Meryl Streep a Mamie Gummer, a objavila sa ako Theresa v romantickej komédii Stavba, ktorá získala dve ceny. Najnovšie sa Li vo filme objavil v krátkom akčnom filme Extraction v roku 2017, ktorý napísala a režírovala Celia Au, ktorá si vo filme tiež zahrala.

Úlohy v televíznych seriáloch

Li debutovala v televíznom seriáli v roku 2010, keď stvárnila Liat vo filme Live from Lincoln Center, a v tom istom roku stvárnila Nicku v epizóde After Hours policajnej procedurálnej série Blue Bloods, ktorá má 11 sezón a ktorá získala štyri ocenenia. a bol nominovaný za 16 ďalších.

V roku 2011 Li hosťoval v jednotlivých epizódach lekárskeho komediálneho seriálu Body of Proof, telenovela Jeden život žiť a policajnú procedurálnu sériu Law & Order: Criminal Intent predtým, ako bola pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu úlohu Maggie Huang v sérii právnických thrillerov Damages, v ktorej hrali Glenn Close a Rose Byrne, a mala obrovský úspech, pretože získala 16 ocenení. vrátane Zlatého glóbusu pre Glenna za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – dráma a bol nominovaný na 76 ďalších cien. Li potom hosťovala v epizóde Enter Mr. DiMaggio v hudobnom seriáli Smash, predtým ako si v roku 2013 zahrala svoju druhú vedľajšiu postavu Meghan Leeds v sérii kriminálnych trilerov The Follow.

Li sa potom objavila v jedinej epizóde seriálu Rukojemníci a policajnom procedurálnom kriminálnom seriáli Nezabudnuteľní a bola pozvaná, aby si zahrala hlavnú postavu Akeelu v sci-fi kriminálnom seriáli Minority Report, v ktorom hrali aj Meagan Good a Stark Sands a ktorý vyhral. jednu cenu a bol nominovaný na päť ďalších vrátane Primetime Emmy.

Pokračovala ako Denise v romantickom komediálnom seriáli Billy & Billie, o dvoch nevlastných súrodencoch, ktorí sú romanticky zapletení, a jej ďalšia rola bola v policajnom procedurálnom seriáli Chicago P.D., kde hrala vedľajšiu postavu Julie Tay. V roku 2016 začala Li stvárňovať Iris Chang v thrillerovom seriáli Quantico, pričom hrala aj Dr. Karen Sun v kriminálnom seriáli Blindspot a potom bola obsadená do hlavnej postavy Rose Cooper v druhej sezóne nadprirodzeného hororového seriálu The Exorcista.

Dve z posledných úloh Li v televíznych seriáloch boli v epizóde Don’t Go z policajného procedurálneho kriminálneho seriálu Gone v roku 2018 a dvoch epizódach nadprirodzeného seriálu Evil v roku 2020, v ktorom stvárnila Grace Ling.

Milujte život a vzťahy

Li si podrobnosti o svojom milostnom živote necháva pre seba a nespomenula žiadnych mužov, s ktorými by mohla chodiť, a preto internetom kolujú zvesti, že populárna herečka by mohla byť lesbička, pričom niektorí z jej fanúšikov tvrdia, že skutočne videli, ako je príliš blízko k žene v miestnom klube v New Yorku. Li sa k týmto fámam nevyjadrila a v súčasnosti sa zdá, že je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Hovorí sa tiež, že mala dlhodobý vzťah so svojou láskou z vysokej školy a že títo dvaja spolu chodili viac ako štyri roky, kým sa z neznámych dôvodov rozišli. Predpokladá sa, že boli zasnúbení aj rok predtým, ako to prerušili.

Záľuby a iné záujmy

Jednou z hlavných záľub Lee je modeling a už roky ho robí na čiastočný úväzok. jej instagramový účet je plný obrázkov odfotené počas jej fotení. Každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, pretože sa snaží udržiavať vo forme a drží prísnu diétu, čo pre ňu znamená žiadne rýchle občerstvenie ani cukor, no každý týždeň si dopraje jedno cheat meal a zvyčajne si vyberie pizzu alebo koláč k tomu.

️‍ Happy Pride!!! ️‍Toto bolo urobené minulý rok pre partnerstvo @Saks s @stonewallgives (The…

pridané Li Jun Li na Utorok 16. júna 2020

Rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA, kde nakrúcala pre svoje filmy a televízne seriály, pričom pri niekoľkých príležitostiach navštívila aj Európu, pričom okrem iných krajín dovolenkovala aj v Taliansku a Chorvátsku.

Niektorí z Liových obľúbených hercov a herečiek sú Matt Damon, Leonardo DiCaprio a Emma Watson a niektoré z jej obľúbených filmov sú Chyť ma, ak to dokážeš, Titanic a franšízový Harry Potter.

Čistý majetok Ji Lun Li

Od polovice roku 2020 Li má čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov. Jej vlasy a oči sú hnedé a je vysoká asi 1,68 m.