Levy Tran’s (MacGyver) Wiki – Vek, miery, priateľ

ObsahKto je Levy Tran?

Vy Le Tran, lepšie známy ako Levy Tran, sa narodil 8. apríla 1983 v znamení Barana v San Jose, Kalifornia, USA. Je to 37-ročná modelka a herečka, pravdepodobne najlepšie známa vďaka získaniu malej úlohy v siedmom pokračovaní série Fast & Furious s názvom Furious 7 (2015), kde hrá Eddieho v komediálno-dramatickom seriáli Showtime Shameless (2018). ) a vystupuje ako Desiree 'Desi' Nguyen v akčnom dobrodružnom seriáli CBS MacGyver (2019-súčasnosť).

Ešte dve hodiny do vysielania #macgyver!!! @macgyvercbs o 20:00 EST. #desinguyen hovorí ahoj! A nezabudnite použiť zubnú niť. Tiež dúfa, že sa vám dnešná šou páči ♥️

pridané Levy Tran na Piatok 15. februára 2019

Aká bohatá je teraz? Levy Tran Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čistý majetok Levy Tranovej presahuje 1,5 milióna dolárov, ktoré získala vďaka svojej úspešnej kariére profesionálnej herečky, ktorá od začiatku svojej kariéry začiatkom roku 2010 hrala vo viac ako 20 televíznych a filmových tituloch.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Levy Tran strávila svoje rané roky vo svojom rodnom meste San Jose v Kalifornii, kde bola vychovaná so svojou mladšou sestrou, ktorej rodičia dali meno Chi Tran a ktorej mená a profesie neboli zverejnené, ale je známe, že sú prisťahovalcov z Vietnamu . Podľa národnosti je Američanka, no patrí k vietnamskému etniku.

Po imatrikulácii sa Levy zapísal na vysokú školu a promoval s bakalárskym titulom v odbore rozvoj detí a dorastu s vedľajším titulom z matematiky. Hovorí plynule anglicky aj vietnamsky.

Začiatky kariéry

Predtým, ako sa Levy Tran stala herečkou, v roku 2011 pracovala ako balzamovačka v pohrebnom ústave, no počas toho roku sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii a vyskúšala sa ako modelka a čoskoro sa stala jednou z najlepších ázijských modeliek. Spolupracovala s množstvom módnych značiek, fotila pre ne a objavovala sa v rôznych reklamných reklamách. Zdobila aj obálky časopisov ako „Bizarre“, „Tattoo Life“, „Glass“ a „Inked“.

V roku 2012 sa Levy objavil ako hosťujúci hostiteľ v epizóde reality komediálneho seriálu Guy Code, vysielanej na MTV2. V nasledujúcom roku sa objavila v hudobnom videu pre Singel Asian Girlz od Day Above Ground , čo vyvolalo obrovskú kontroverziu, keďže sa nazývalo rasistické. Aj keď kapela a Levy tvrdili, že to malo byť satirické, nakoniec sa verejne ospravedlnili.

Rise to Fame ako herečka

Levy Tran odštartovala svoju profesionálnu hereckú kariéru v roku 2015, keď debutovala vo filme v úlohe štartéra pretekov v akčnom thrilleri Furious 7 po boku takých hercov ako Vin Diesel, Dwayne Johnson či Paul Walker. Film je siedmym dielom franšíza Fast & Furious vytvoril Gary Scott Thompson, jedna z najlepšie zarábajúcich franšíz všetkých čias.

Levy sa dostala do povedomia vďaka tomuto vzhľadu a bola vyhlásená za najkrajšiu ženu franšízy. V tom istom roku hosťovala ako Vy v dvoch epizódach dramatického seriálu Jungle Justice a Mya v epizóde sci-fi fantasy seriálu Chosen Kin. V menšej úlohe sa objavila aj v krátkom akčnom filme All Men Are Thieves (2015), ktorý režíroval Henry J. Kim.

Pokračujúci úspech

V roku 2016 bola Levy Tran dosť zaneprázdnená, pretože hrala Kid 2.0 v akčnom kriminálnom trileri Christiana Sesmu Vigilante Diaries, hosťovala ako Stephanie v epizóde Welcome To Hollywood z dramatického seriálu Confessions Of A Hollywood Bartender a vystupovala ako Levy v krátkom filme. dramatický film The Stanford Letter, ktorý režíroval Dillon G. Artzer.

V tom istom roku pokračovala v úlohe sestry Không May v hororovom thrilleri Jonathana Heapa The Unwilling, hrala Lisu v akčnej kriminálnej dráme Female Fight Club, ktorú režíroval Miguel A. Ferrer, a vystupovala ako Lien v krátkom westerne Manifest Destiny, ktorý napísal a režíroval Peter Tran.

Nehanebné a iné roly

Po hosťovaní ako Christie v epizóde Karma dramatického seriálu TNT Animal Kingdom, Levy získal rolu Thiri v mysterióznej kriminálnej dráme Gemini, ktorú napísal a režíroval Aaron Katz, a Nicola v sci-fi filme Roycea Gorsucha Mad Genius, všetko v roku 2017. V tom istom roku si zopakovala úlohu Myi v akčnej sci-fi fantasy sérii Chosen Kin Origins a pridala sa k obsadeniu komediálno-dramatický seriál Showtime Shameless , v ktorom v rokoch 2017 až 2018 hrala Eddieho.

Nasledovalo jej stvárnenie Roenicka v slasheri z roku 2018 The First Purge, ktorý je štvrtý diel série Purge e, ktorý napísal James DeMonaco a režíroval Gerard McMurray. V tom istom roku získal Levy rolu Haruko v kriminálnom filme Hodvábna cesta po boku Shu Sakimota a Giny Hiraizumi a potom si zahral Trish Park v antológii nadprirodzeného hororového seriálu The Haunting Of Hill House, ktorý vytvoril Mike Flanagan pre Netflix.

Nedávne a pripravované projekty

Najnovšie sa k hlavnému obsadeniu pripojil Levy Tran akčný dobrodružný seriál MacGyver , vysielaná na sieti CBS, od roku 2019 hrá v seriáli ako detektívka Desiree Nguyen.

https://www.instagram.com/p/B8uqqQQngfP/

Je oznámené, že bude hrať ako Addy v pripravovanej dráme Ryana Brookharta Two Ways To Go West a Patty v pripravovanom krátkom komediálnom filme Pov, ktorý režíruje Catero Colbert, pričom obe sú momentálne v postprodukcii.

Vzhľad a vitálna štatistika

Levy Tran má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 6 palcov (1,68 m), váži okolo 126 libier (57 kg) a jej vitálne štatistiky sú 32-24-35. Jej veľkosť podprsenky je 32B a veľkosť topánok 7 (US). Levy je veľkým fanúšikom tetovaní a má ich po celom tele. Jedným z jej obľúbených je tetovanie zombie na boku žalúdka, pretože má umenie.

Osobný život: Je slobodná alebo nie?

Levy Tran je dosť tajnostkárska osoba. Povrávalo sa však, že v roku 2008 bola krátko romanticky zapojená do vzťahu s hollywoodskou hviezdou Ryanom Reynoldsom, ale verí sa, že je momentálne slobodná. Jej súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii.

Záľuby a obľúbené

Vo svojom voľnom čase Levy rada cvičí v posilňovni, pretože je nadšená do fitness. Tiež rada číta a cestuje a jej obľúbenou dovolenkovou destináciou je Miami na Floride. Jej obľúbeným hercom je Johnny Depp, zatiaľ čo jej obľúbenou herečkou je Jennifer Lawrence. Jej obľúbenou kuchyňou je talianska a jej obľúbeným jedlom sú cestoviny. Levy je milovník zvierat a má psa menom Carlos.