Lei Li Agostina Maria – dcéra Maynarda Jamesa Keenana

ObsahKto je dcéra Maynarda Jamesa Keenana Lei Li Augustina Maria? Wiki Bio

Lei Li Agostina Maria sa narodila v USA 25. júla 2014 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Lei je známa len preto, že je dcéra Maynarda Jamesa Keenana, slávneho amerického speváka a herca, pravdepodobne najznámejšieho ako hlavného speváka rockovej skupiny Tool.

Rodičia a výchova

Lei Li Agostinu vychovávajú v Hollywood Hills v Los Angeles v Kalifornii Maynard a jeho manželka Lei Li, ktorá je manažérkou laboratória, no inak všetky podrobnosti zo svojho osobného života pred médiami tajila. O Maynardovej manželke sa toho veľa nevie , okrem toho, že je absolventkou vysokej školy.

Maynard James Keenan

Uverejnil ‎ Zákulisie zapnuté Nedeľa 10. augusta 2014

Maynard bol predtým ženatý so ženou menom Judith a majú spolu syna Deva, ktorý je vraj blízky svojej nevlastnej sestre Leo Li Agostine. Začala navštevovať súkromnú školu, kde sa učí základy matematiky a anglického jazyka, pričom najradšej trávi voľný čas vonku a hrá sa s kamarátmi.

Plány do budúcnosti Le Li Agostina

Lei Li Agostina chodí na hodiny spevu, pretože jej otec chce, aby sa stala speváčkou ako on, zatiaľ čo jej matka Lei Li ju plánuje povzbudiť, aby získala vysokoškolský titul. Maynard aj Lei Li však uviedli, ako nakoniec nechajú svoju dcéru rozhodnúť sa, čo chce robiť so svojím životom.

Jej nevlastný brat Devo sa už stal spevákom a na webovej stránke reddit.com urobil „opýtajte sa ma na čokoľvek“ (AMA).

Vzhľad a čistý majetok

Lei Li Agostina má päť rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 1,08 m a váži okolo 18 kg. Od mája 2020 čistý majetok jej otca Maynarda sa odhaduje na viac ako 60 miliónov dolárov.

Kto je otec Lei Li Augustiny Marie Maynard James Keenan? Wiki Bio

James Herbert Keenan sa narodil v Ravenne v štáte Ohio USA 17. apríla 1964, jeho znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť.

Pôvodne ho vychovávali v Ravenne ako jedináčik jeho otec Michael Loren Keenan a jeho matka Judith Marie, ktorá sa však rozviedla, keď mal štyri roky, a potom Maynard videl svojho otca iba raz za rok počas nasledujúcich 12 rokov. Jeho matka sa znovu vydala, ale keď mal 12 rokov, trpela mozgovou aneuryzmou a poslala Maynarda, aby sa presťahoval k svojmu otcovi, ktorý žil v Scottville v štáte Michigan, čo Maynard dnes považuje za jedno z najlepších rozhodnutí, aké kedy v živote urobil.

Maynard navštevoval Mason County Central High School, kde bol zápasníkom, keďže tam bol jeho otec trénerom zápasov, ale keď v roku 1982 imatrikuloval, jeho otec prestal trénovať.

Maynard sa rozhodol vstúpiť do americkej armády kde pôsobil ako predný pozorovateľ, ale po roku sa zapísal na West Point Prep School, potom pokračoval na Kendall College of Art and Design, kde študoval umenie. Po promócii začal pracovať v obchode so zvieratami, z ktorého ho vyhodili, a tak prešiel na stavbu súprav. V 80-tych rokoch hral v niekoľkých kapelách ako Tex.A.N.S. a Children of the Anachronistic Dynasty, predtým ako sa v roku 1989 presťahovali do Los Angeles, kde sa stretol s Adamom Jonesom a spolu s Dany Carey a Paulom D’Amourom založili skupinu Tool.

Ich prvá rozšírená hra (EP) vyšla v novembri 1991, zatiaľ čo ich debutový album Undertow vyšiel v roku 1993.

Druhý album skupiny Ænima nasledoval v októbri 1996, pričom bol dvakrát certifikovaný ako platinový a o dva roky neskôr získal cenu Grammy za najlepší metalový výkon. Ich tretí album, Lateralus, vyšiel v máji 2001, stal sa obrovským hitom a dosiahol číslo 1 v americkom rebríčku Billboard 200 Album. Ich štvrtý album 10 000 Days vyšiel v máji 2006.

V roku 1999 Maynard vytvoril skupinu A Perfect Circle a ich prvý album Mer de Noms bol vydaný v roku 2000, po ktorom nasledoval ich druhý album Thirteenth Step v roku 2003, pričom oba boli certifikované ako platinové.

Tretí album skupiny eMOTIVe bol vydaný v roku 2004 predtým, ako sa rozpadli, ale v novembri 2010 sa opäť zišli na turné po USA.

Maynard debutoval vo filme v roku 1997, keď sa objavil ako sám v krátkom videu Tool: Ænima a v roku 2000 sa objavil v krátkom hudobnom videu A Perfect Circle: Judith. V tom istom roku bol pozvaný, aby stvárnil zlodeja áut v komediálnom filme Screenland Drive, a potom sa neobjavil ako hlavný spevák Titannice v komediálnom filme Run Ronnie Run, ktorý získal cenu DVDX za najlepšiu pôvodnú pieseň na DVD. Premiéra filmu. Stvárnil Satana v krátkom filme Bikini Bandits a potom sa objavil v dvoch videách Tool: Parabola a Bikini Bandits 2: Golden Rod v roku 2002 a 2004.

V roku 2005 stvárnil hlavnú postavu zástupcu Lancea v mysterióznom dramatickom filme Sleeping Dogs Lie, ktorý získal protichodné recenzie, a v roku 2009 stvárnil Dog Walker v akčnom trileri Crank: High Voltage, v ktorom hrali Jason Statham a Amy Smart. ktorý získal jednu cenu a na ďalšie dve bol nominovaný. Niektoré z jeho nasledujúcich úloh boli v epizóde Re-Anmated komediálneho seriálu Tim and Eric Awesome Show, Great Job! v roku 2010, horor Ville v roku 2011 a komediálny film Queens of the Country v roku 2012.

Nedávno bol obsadený, aby stvárnil Šiesteho muža v akčnom filme XII, ktorý by mal vyjsť v druhej polovici roku 2020.

Maynard je tiež výrobcom vína, pretože je vlastníkom pivníc Merkin Vineyards a Caduceus, ktoré sa nachádzajú v Jerome v Arizone. Keď mu v roku 2003 zomrela matka, Maynard rozsypal jej popol okolo svojich viníc a neskôr pomenoval jedno zo svojich vín po svojej zosnulej matke – Nagual del Judith.

Je tiež filantropom a v roku 1997 bezplatne vystupoval pre Národnú sieť Rape, Abuse & Incest National Network (RAINN), pričom je aj jedným z členov neziskovej organizácie Axis of Justice.