Laneya Grace – Kto je slávna detská 15-ročná modelka?

ObsahKto je Laneya Grace?

Laneya Grace je americká tínedžerská modelka, ktorá vo svojich 12 rokoch dobyla svet a stala sa známou tvárou všade, kde sa objaví. Je podpísaná s niekoľkými významnými módnymi modelingovými agentúrami, vrátane Je Model Management, Wilhelmina Models a ďalších. Populárna je aj na Instagrame, ktorý využíva na propagáciu svojej kariéry.

Vek, detstvo a vzdelanie

Laneya Grace sa narodila 23. júna 2004 v San Franciscu v Kalifornii, jej otcom je Stevenson Thomas, zatiaľ čo meno jej matky médiá nezverejnili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zachytené @amandapeixotoelkins ❤️ #thewoodlandstx #twtx #hugheslanding #model #twtx #wlyg #portraitphotography #portrait #houston #houstonmodels

Príspevok zdieľaný používateľom Laneya Grace (@official_laneya_grace) 8. februára 2020 o 12:18 PST

Laneya je staršie dieťa svojich rodičov, má mladšiu sestru Kay. Od malička bola Laneya hodená do sveta modelingu, ktorý prijala a odvtedy sa stala nesmierne populárnou.

Začiatok kariéry

Jej kariéra začala, keď mala len tri roky, keď ju rodičia prihlásili do Ford Models a ďalšie štyri roky Laneya spolupracovala s agentúrou, kým nezrušila svoju detskú divíziu. Vyzdvihla ju agentúra JE Modeling, aj keď chvíľu čakala na získanie ďalšej profesionálnej zmluvy, keďže nosila strojček.

Laneyina kariéra sa zlepšovala, pretože neustále dostávala prácu a pomaly sa menila na modelingovú hviezdu. Začala spolupracovať s významnými značkami, agentmi a fotografmi, založila svoju stránku na Instagrame a začala nahrávať svoje fotografie, ktoré upútali pozornosť viacerých módnych značiek, fotografov a ďalších dôležitých ľudí v módnom priemysle, čo vyústilo do mnohých spoluprác. .

Vzostup ku hviezde

Teraz nahrala takmer 2 000 obrázkov a videí na Instagram a spolupracovala s mnohými fotografmi, ako sú okrem iného Amy Wenzel, Joe Lee a Tina Maliga.

pridané Laneya Grace na Utorok 31. októbra 2017

Keď bola niekoľkokrát vyhlásená za jedno z najkrajších detí, robila obrovské kroky vpred, čo ju len povzbudilo do ďalšej kariéry.

V roku 2013 sa stala svetovou hviezdou, keď sa objavila vo videoklipe k piesni Wake Me Up v podaní Aviciiho, ktorá sa stala mimoriadne populárnou a vystrelila mladú Laneyu do hviezd. Laneya mala vtedy len 12 rokov a očividne jej ležal svet pri nohách.

Odvtedy spolupracovala s mnohými populárnymi módnymi značkami vrátane Guess a Disney's Maleficent Toys a mnohých ďalších. Laneya sa stala veľmi populárnou na Instagrame, na ktorom má teraz viac ako 350 000 sledovateľov, čo jej tiež pomohlo stať sa tým, čím je dnes. Teraz má dohody s niekoľkými modelingovými agentúrami, okrem Wilhelmina Models a JE je podpísaná aj s Osbrink Agency, Henderson Represents Inc., Luber Roklin management a ďalšími.

Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Laneya je pre mnohých ešte dieťa, ale aj úspešná modelka a svoj skvelý vzhľad a krásu využila na to, aby si zarobila slušné peniaze. Hoci má 15 rokov a jej účty spravujú jej rodičia, podľa dôveryhodných zdrojov je čistý majetok Laneya Grace začiatkom roku 2020 až 500 000 dolárov.

Laneya je v rokoch, keď sa jej telo stále vyvíja, takže jej miery nie sú konečné, je vysoká 5 stôp 2 palce (1,57 m), pričom váži približne 88 libier ~ 40 kg a jej dôležité štatistiky sú 31-25-33.

Má zelené oči a svetlohnedé vlasy. Jej ostrá a definovaná čeľusť je ďalšou z jej predností, vďaka ktorým je obdivovaná ako úžasne krásna.

Osobný život, rande, priateľ, je slobodná?

Ako 15-ročné tínedžerské dievča má určite v hlave nejaké zmätky, no zatiaľ nič neprezradila. Tiež ju médiá nespájali so žiadnou z celebrít v jej veku alebo o niečo staršou, takže môžeme špekulovať, že Laneya je slobodná a plne sa sústredila na svoju sľubnú kariéru modelky.

Správy, fakty, drobnosti

Laneya sa často objavuje v správach a časopisoch a doteraz o nej a jej úžasnej kráse napísalo množstvo populárnych publikácií. Ovplyvnila veľa mladých krásnych dievčat, aby nasledovali jej kroky v modelingu. Hoci je Laneya mladá, je fanúšikom telocvične a môžete ju vidieť cvičiť v utorok a štvrtok. Tiež má rada tréningy Muay Thai a má rada tréningy v štýle boxu. Keď Laneya nepracuje, pláva vonku a zároveň trávi voľný čas s rodinou a priateľmi.

Jej kariéra odštartovala náhodou len pár mesiacov pred narodením jej sestry, rodičia začali premýšľať o tom, čo by Laneyu zamestnalo a uľahčilo to celej rodine, keď sa jej nové dieťatko narodí. V dôsledku toho sa rozhodli urobiť niekoľko fotografií Laneya a poslať ich do modelingovej agentúry Ford, ktorá ju prijala, a zvyšok je história.