Lais DeLeon – vek, výška, miery, priateľ, čistá hodnota

ObsahKto je Lais Deleon? Wiki Bio

Lais DeLeon sa narodila v Sao Paule v Brazílii 13. septembra 1987 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má brazílsku národnosť. Je modelkou a celebritou sociálnych médií, ktorá je známa najmä vďaka svojmu účtu na Instagrame – Lais DeLeon Hightower = ktorý sleduje takmer milión ľudí.

Raný život a vzdelanie

Lais bola vychovávaná ako jediné dieťa v Sao Paule jej otcom, ktorý pracuje v miestnej továrni, a jej matkou, ktorá je v domácnosti. O šport sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku a počas základnej školy začala hrať tenis a futbal.

pridané lais deleon na štvrtok 29. augusta 2019

Pri zápise na strednú školu začala trénovať svoje herecké schopnosti, ako aj spev a pokračovala v rôznych športoch. Bola jednou z najlepších študentov vo svojej triede, vynikala v matematike a histórii, avšak po imatrikulácii sa Lais nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa zamerať na svoju kariéru modelky.

Kariéra ako modelka

Lais pracovala dva roky po imatrikulácii v niekoľkých zamestnaniach, kým začala vo veku 19 rokov chodiť do posilňovne. Po spustení účtu na Instagrame, ktorý dnes sleduje viac ako 940 000 ľudí, si ju všimol modelingový skaut, ktorý ju pozval na prvé fotenie. , a odvtedy Lais pracuje ako fitness model.

Svoj kanál YouTube spustila 17. decembra 2017, ktorý dnes odoberá viac ako 170 000 ľudí a má viac ako 23 miliónov zhliadnutí všetkých jej videí dohromady. Lais sa väčšinou zameriava na nahrávanie videí, v ktorých dáva svojim fanúšikom rady týkajúce sa cvičenia a diétnych plánov – dve z nich najpopulárnejší videá sú I GOT A RING DINGER! | Hlasná chiropraktická úprava | INTENZÍVNA Spinálna dekompresia, ktorá bola zobrazená viac ako šesť miliónov krát od jej nahrania 20. augusta 2019, a pred cvičením Glutes nám PRASKALI kosti | LOUD Celotelová chiropraktická úprava, ktorá bola od 11. júla 2019 zobrazená viac ako 5,3 milióna krát.

Tréning a diéta

Lais má za sebou päť tréningov v telocvični každý týždeň, zvyčajne si vezmite dva dni na odpočinok. Jej dni sú rozdelené medzi cvičenia na chrbát a ruky, hrudník a ramená a spodnú časť tela.

V pondelok pracuje na spodnej časti tela, okrem iného cvičeniami, ako sú drepy s činkou (4×8), výpady pri chôdzi (3×10) a zdvíhanie lýtok v stoji (2×15). Lais pracuje na hrudi a ramenách v utorok cvičeniami, ako sú tlak na lavičke (3×8), tlak na ramená (2×10) a superset predný zdvih a zadný delt muška (obe 2×10).

V stredu Lais buď odpočíva, alebo cvičí ľahké brušné svaly, zatiaľ čo vo štvrtok cvičí obvod spodnej časti tela, vrátane cvikov bulharského splitu, posilňovania činky a glute bridge v troch sériách s čo najväčším počtom opakovaní (AMRAP) v 60 sekúnd. Piatky sú vyhradené na cvičenie chrbta a paží, z ktorých niektoré sú riadky s činkami (3 × 8), horizontálne riadky s V-barom (3 × 10) a supersúbor bicepsu a stláčania lana (3 × 12 každý). V sobotu cvičí vysokointenzívny intervalový tréning (HIIT) alebo cvičí vonku a v nedeľu odpočíva.

Lais dodržiava prísny diétny plán a stravuje sa osemkrát denne, väčšinou sa zameriava na konzumáciu ovocia a zeleniny, pričom si dáva pozor na príjem bielkovín, tukov a sacharidov.

Jej prvé jedlo je len voda s citrónom, zatiaľ čo ona jedáva vajcia, cibuľu, špargľu, jahody a na druhé jedlo pije kávu. Ako tretie jedlo si dáva proteínové smoothie z mandľového mlieka, vanilkového proteínového prášku, banánu a škorice, ktoré nasleduje po štvrtom jedle z kuracích cestovín a zelenej šťavy. Jej piate jedlo obsahuje hummus, papriku a uhorku, zatiaľ čo Laisovo šieste jedlo je zelené čilské kuracie mäso a zeleninová polievka.

Ako siedme jedlo si dáva kuracie mäso s avokádovým šalátom, pričom jej poslednou pochúťkou dňa je zvyčajne čokoládový jogurt a proteínové sladkosti.

Milovať život a priateľa

Lais začala chodiť s Dr. Beau Hightowerom v roku 2014 po stretnutí v telocvični. Mnoho ľudí verilo, že Lais ich vzťah tají, no potom, čo jeden z jej fanúšikov napísal komentár k jednému z jej videí na YouTube o tom, že skrýva svojho priateľa, odovzdal ich obrázok na jej instagramový účet s tým, že sú spolu šťastní, no obaja sú príliš zaneprázdnení na to, aby nahrali svoje spoločné fotografie na svoje účty sociálnych médií.

Vzali sa 30. augusta 2019 na ceremónii na pláži, na ktorej sa zúčastnili len ich najbližší priatelia – je tam video obradu na YouTube.

Dr Beau sa stal špecialistom na korekčné cvičenia v roku 2011, pričom magisterský titul v neurologických vedách získal v roku 2012 na Carrickovom inštitúte pre postgraduálne štúdium, potom v roku 2017 získal titul doktor naprapatickej medicíny na Southwest University of Naprapathic Medicine. Beau v súčasnosti pracuje na získaní titulu Doktor filozofie na Concordia University v Chicagu.

Svoju kariéru začal v októbri 2006 v Rocky Mountain Car Wash ako prevádzkový manažér a potom nastúpil do USA Fish and Wildlife Service, kde sa stal stážistom v oblasti podzemných vôd. Do Comite Olimpico Colombiano nastúpil v januári 2010, zostal tam rok, kým sa pripojil k Your Clinic Family Medicine ako ich lekár športových úrazov, kde pracoval rok a tri mesiace. Beau tiež pracoval v Airrosti Rehab Center, Knuxx a ELITE ORTHO-THERAPY™ AND SPORTS MEDICINE LLC, pričom od augusta 2014 pôsobí ako inštruktor na Southwest University of Naprapathic Medicine and Health Science.

Záľuby a iné záujmy

Laisin hlavný „koníček“ je cvičenie a väčšinu svojho voľného času trávi cvičením v posilňovni alebo športom v prírode, pričom rada bicykluje, chodí na túry a kempuje. Je veľkou milovníčkou zvierat a má dvoch domácich miláčikov, občas nahrávanie obrázkov z nich na jej instagramový účet. Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože rada pláva v oceáne a leží na pláži a predvádza svoju vyrysovanú postavu. Rada ochutnáva rôzne kuchyne, pričom jej obľúbená je talianska a jej obľúbené jedlo špagety.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný Deň Zeme priatelia! Nosenie: @hotmiamistyles Cítil som sa roztomilo, mohol by som ísť kúpiť nejaké semená a začať svoju záhradu ešte dnes, kým to nebude tiež nezákonné.

Príspevok zdieľaný používateľom Lais DeLeon Hightower (@laisdeleon) 22. apríla 2020 o 17:29 PDT

Lais vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Channing Tatum, Bruce Willis a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Dear John, The Fifth Element a Lara Croft: Tomb Raider – The Cradle. zo života. Rada tiež sleduje televízne seriály, pričom dva z jej obľúbených sú Sex v meste a Hra o tróny.

Vzhľad a čistý majetok

Lais má 32 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,6 metra) a váži približne 52 kg. Od apríla 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 200 000 dolárov.