Kyutie – Kto je youtuber s 3,6 miliónmi odberateľov? Vek, Wiki

ObsahKto je Kyutie, YouTuber s viac ako 3,6 miliónmi odberateľov? Wiki Bio

Ellen ‚Kyutie‘ Pellon sa narodila v Berale v austrálskej Viktórii 30. mája 1997, takže jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má austrálsku národnosť. Je youtuberkou, ktorá je známa najmä svojimi hernými videami, pričom nahráva aj videá zo svojho každodenného života.

Raný život a vzdelanie

Kyutie bola vychovaná v Sydney v Novom Južnom Walese jej otcom, ktorý je právnik, a jej matkou, ktorá je v domácnosti. Má staršieho brata, ktorý je tiež YouTuberom a ktorý spustil jeho kanál YouTube s názvom Lammy 19. augusta 2014, pričom odovzdával iba animované a herné videá, zatiaľ čo jeho kanál má približne 50 000 odberateľov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ĎAKUJEME ZA 3 MILIÓNY ODBERATEĽOV! ☺️ Pocit šťastia, vďačnosti a požehnania. Vy zlatíčka ste najlepší! Ďakujem za spríjemnenie môjho dňa. Ďakujem, že mi umožňuješ robiť to, čo milujem. Všetci ste pre mňa veľmi vzácni ľudia, dúfam, že to viete!

Príspevok zdieľaný používateľom ✨ Oficiálny účet ✨ (@kyutiee_) 14. apríla 2018 o 19:07 PDT

Kyutie navštevovala miestnu strednú školu v Sydney, kde bola fyzicky veľmi aktívna, venovala sa viacerým športom a venovala sa aj herectvu a spevu, pričom svoj voľný čas venovala hraniu videohier. Snívala o tom, že bude učiteľkou na základnej škole, keďže ju baví práca s deťmi. Po tom, čo sa jeden z jej blízkych priateľov stal youtuberom, rozhodla sa zverejniť svoje herné videá na stránke a zistiť, či by ľudia mali záujem si ich pozrieť. Verí sa, že Kyutie navštevoval vysokú školu a v roku 2019 ukončil bakalársky titul.

Kariéra youtubera

Kyutie spustila svoj YouTube kanál s názvom oJaywalkeron 20. júna 2010, ktorú premenovala na Kyutie niekedy v roku 2016. Jej kanál v súčasnosti odoberá viac ako 3,6 milióna ľudí, pričom všetky jej videá si spolu pozrelo viac ako miliardu krát. Jej najsledovanejšia video s názvom Pranking my CRUSH with Ariana Grande’s ‘Into You’ Lyrics bol nahraný 21. augusta 2016 a dnes má takmer 14 miliónov videní.

Kyutie sa väčšinou sústreďuje na nahrávanie svojich herných videí – dve z jej obľúbených hier sú Can Your Pet, flashová hra vytvorená GameAde v roku 2010, ktorá vám dáva na starosti malé žlté zvieratko, a Emily is Away, nezávislá hra, ktorá rozpráva príbeh mladého muža, ktorý viac ako päť rokov chodí s dievčaťom menom Emily.

Medzi ďalšie hry, ktoré Kyutie rada hrá, patria okrem iného The Very Organized Thief, Life: The Game a I Saw Her Standing There. Každý deň odovzdáva video a len zriedka jedno preskočí – Kyutie zvyčajne informuje svojich fanúšikov, keď sa chystá dať si prestávku v nahrávaní.

Svoj druhý kanál na YouTube spustila 17. júna 2016 s názvom KyutieKráska , a ktorý má viac ako 75 000 odberateľov a takmer 800 000 zobrazení spolu jej videí, na tento kanál v skutočnosti odovzdala iba štyri videá, v ktorých radí, ako sa nalíčiť a ako byť štýlová.

Milujte život a vzťahy

Kyutie sa vyhýba zdieľaniu mnohých podrobností o svojich priateľoch so svojimi fanúšikmi, ale je známe, že svojho prvého priateľa mala v roku 2015 a za posledných päť rokov chodila s niekoľkými. Často hovorila o svojej zamilovanosti a tiež ho žartovala, čo možno vidieť v niekoľkých jej videách.

Kyutie

Pred rozchodom spolu chodili takmer rok po tom, čo nezvládol svoju priateľku ako YouTuber, a v roku 2016 pokračovala v rande s iným chlapcom, ale tento vzťah trval menej ako tri mesiace. V roku 2017 pokračovala v rozhovore s iným YouTuberom a obaja sa stretli po dvoch mesiacoch výmeny správ a potom spolu chodili viac ako rok pred ich rozchodom.

Kyutie momentálne chodí so záhadným chlapcom, ktorý sa volá James – jej fanúšikovia sa často pýtali aby im ukázala Jamesa, ale Kyutie dokázala pred médiami utajiť jeho vzhľad a akékoľvek ďalšie podrobnosti o ňom.

Záľuby a iné záujmy

Kyutie je veľkou milovníčkou zvierat, pričom jej obľúbenými sú psy a má domáceho maznáčika Pembroke Welsh Corgi, psa menom Coco, ktorého často môžete vidieť na jej videách a obrázkoch na Instagrame. Kyutie trávi väčšinu svojho voľného času hraním videohier a zároveň rada sleduje filmy, pričom jej obľúbenými hercami a herečkami sú Morgan Freeman, Will Smith a Anne Hathaway, jej obľúbené filmy sú Memoirs of a Geisha, Kill Bill a The Dark Knight.

Rada chodí nakupovať oblečenie, zatiaľ čo jej obľúbené sú športové odevy, pretože sa radšej cíti pohodlne pred pekným a atraktívnym vzhľadom. Je fyzicky veľmi aktívna, pretože niekoľkokrát týždenne behá v parku blízko jej domova, pričom si občas zájde aj do posilňovne.

Kyutie rada počúva popovú a rockovú hudbu, pričom medzi jej obľúbené kapely a interpretov patria George Ezra, ZZ Top a Modern Talking. Jej hlavným koníčkom je cestovanie a navštívila niekoľko ázijských krajín ako Japonsko, Vietnam a Indiu, ako aj niekoľko európskych krajín ako Litvu, Nemecko a Rakúsko.

Pri jedinej príležitosti bola v USA, navštívila New York, kde žijú dvaja z jej súrodencov. Ak by sa mohla rozhodnúť žiť kdekoľvek na svete, zostala by v Sydney, pretože je to jediné miesto, kde sa cíti ako doma.

Vzhľad a čistý majetok

Kyutie má 22 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si občas prefarbí na blond a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,62 m) a váži okolo 114 libier (52 kg). Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 600 000 dolárov.