• Hlavná
  • Herci
  • Kto v skutočnosti je tento iba 4-ročný detský herec – Presley Smith?

Kto v skutočnosti je tento iba 4-ročný detský herec – Presley Smith?

ObsahKto je Presley Smith, štvorročná detská herečka? Wiki Bio

Presley Smith sa narodila na ostrove Vancouver v Britskej Kolumbii v Kanade 28. júna 2015, takže jej znamenie zverokruhu je Rak a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je to detská herečka, známa najmä tým, že hrá vo filme Séria nešťastných udalostí televízny seriál.

Presleyho život a rodina

Presleyovú vychováva jej otec Mike Smith a jeho matka na ostrove Vancouver Paige Lindquist ktorá je herečka a modelka.

Pošlite prosím svoje sympatie týmto nešťastným zabávačom, ktorí boli medzi prvými svedkami trápenia, ktoré postihlo siroty Baudelairovcov.

pridané Séria nešťastných udalostí na štvrtok 12. januára 2017

Presley strávila prvé dva roky svojho života v jazere Cowichan na ostrove Vancouver, potom sa presťahovala do Victorie potom, čo bola obsadená, aby sa objavila v sérii nešťastných príhod. Mike sa rozhodol opustiť prácu, ktorú mal v Lake Cowichan, zatiaľ čo Paige sa rozhodla postarať sa o svoje dieťa a pomôcť jej s hereckou kariérou, čím sa pozastavila nad vlastným snom pracovať na vlastnej ceste vo filmovom priemysle. Shane Jung, slávny bojovník MMA, je Presleyho strýko a tiež ju veľmi podporuje.

Kariéra herečky

Presleyho herecká kariéra sa začala v roku 2017, keď bola obsadená do úlohy Sunny Baudelaire vo filme Séria nešťastných udalostí Séria Lemony Snicket, ktorú produkoval Daniel Handler a nakoniec ju prevzal Netflix. Konkurz do seriálu bol otvorený v druhej polovici roku 2016 a bola to Presleyho matka, ktorá sa o tom dozvedela od svojho agenta a priviedla naň svoju dcéru, pretože verila, že „zrazí sudcov z nôh“.

Presley vyhral rolu a získal tak príležitosť hrať po boku slávnych hercov ako Neil Patrick Harris, Patrick Warburton a Aasif Mandvi v seriáli, ktorý sleduje tri deti, ktorých rodičia zomreli pri záhadnom požiari a ktoré sa snažia odhaliť najtemnejšie tajomstvá rodiny.

Hoci mala Presley v tom čase len dva roky, jej rola si vyžadovala viac hereckých schopností, ako sa očakávalo, pretože v seriáli má nadprirodzené schopnosti a musí hrýzť kúsky dreva, ako aj meniť žiarovku.

V seriáli má brata a sestru, ktorých stvárňujú Louis Hynes a Malina Weissman, a títo dvaja sa často dostávajú do problémov s Presley, ktorá je tu vždy so svojimi superschopnosťami, aby zachránila situáciu. Kým Presley sa mala objaviť len v niekoľkých epizódach, diváci aj producenti šou boli jej výkonom ohromení, a preto sa ju rozhodli pozvať na hviezdu vo všetkých 25 epizódach seriálu, ktorý sa skončil 1. januára 2019.

Keďže v tom čase nehovorila, Presleyho v šou vyjadrovala Tara Strong, kanadská herečka, až do tretej sezóny šou.

Iné záujmy

Presleyovú prezývali jej kolegovia z televízneho seriálu A Series of Unfortunate Events „The Scene Stealer“ a je považovaná za vtipkárku, keďže sa pri natáčaní seriálu často smiala. Existuje mnoho fanúšikovských stránok Presley na niekoľkých sieťach sociálnych médií, ktoré ju budú sledovať, keď vyrastie, pričom tvorca jednej z týchto stránok uviedol, ako chce zhromaždiť čo najviac fanúšikov a potom odovzdať účtu Presley, keď bude dosť stará na to, aby ju mohla používať.

Presley je veľmi aktívna a neustále v pohybe – nerada býva v dome a je najšťastnejšia, keď ju matka vezme na prechádzku. Je veľmi spoločenská a ľahko sa stýka s inými deťmi – takmer vždy je to ona, kto osloví iné dieťa a začne sa s ním hrať.

Vzhľad a čistý majetok

Presley má štyri roky. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1 meter a váži okolo 18 kg. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 150 000 dolárov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes musím pošepkať Ježiškovi do ucha, čo chcem na Vianoce! 🥰

Príspevok zdieľaný používateľom Presley Smith (@presleysmithlindquist) 3. decembra 2019 o 11:27 PST

Kto je Presleyho matka Paige Lindquist?

Paige Gwen Lindquist sa narodila na ostrove Vancouver v Kanade 3. augusta 1989 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je to herečka, ktorá sa najlepšie preslávila stvárnením Laury Tekken: Kazuyova pomsta film, ktorý vyšiel 12. augusta 2014 a je pokračovaním hraného filmu Tekken z roku 2010.

Paige navštevovala miestnu strednú školu na Vancouver Island, kde sa najprv začala zaujímať o herectvo, občas sa objavila v školských predstaveniach a po imatrikulácii sa presťahovala do Victorie, kde začala pracovať ako čašníčka a barmanka.

Po dovŕšení 21 rokov odštartovala svoju modelingovú kariéru a objavila sa v reklamách, neskôr sa zúčastnila konkurzu na rolu Laury vo filme Tekken: Kazuya’s Revenge, po ktorom sa stala populárnou na celom svete, pretože film bol veľkým hitom. Vo filme si zahrali Kane Kosugi, Cary-Hiroyuki Tagawa a Rade Servedzija a sleduje muža, ktorý trpí amnéziou a snaží sa zistiť, kým naozaj je, keď ho unesie zločinecká organizácia, ktorá ho učí bojovať. aby pre nich mohol pracovať.

Paige sa v priebehu rokov objavila v niekoľkých filmoch, zatiaľ čo v súčasnosti sa väčšinou zameriava na výchovu Presleyho a na učenie, ako sa správať a riadiť svoju kariéru.