Kto stojí za Emirichu? Skutočné meno, tvár, priateľ, vek

ObsahKto stojí za Emirichu? Wiki Bio

Emily ‚Emirichu‘ Sim sa narodila v New York City, USA, 27. augusta 1995 – jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je digitálna ilustrátorka a youtuberka , ktorá je najznámejšia vďaka svojmu kanálu Emirichu, ktorý spustila 12. júna 2011 a ktorý v súčasnosti odoberá viac ako 2,2 milióna ľudí a celkovo má viac ako 150 miliónov zobrazení všetkých jej videí.

Detstvo a vzdelanie

Emirichu strávila prvé dva roky svojho života v New Yorku, potom sa rodina presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, kde ju vychovávali spolu so svojimi dvoma staršími bratmi ich otec, ktorý bol stavebným robotníkom, a ich matka, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestna nemocnica.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Slávnostný boba po vidcone :3 Trochu smutné, keď sa všetci vrátime domov, budem sa musieť rozlúčiť so všetkými svojimi internetovými priateľmi: : @eroldstory

Príspevok zdieľaný používateľom Emirichu (@emirichuu) 14. júla 2019 o 21:48 PDT

Emirichu má juhokórejský pôvod, ale nenaučila sa hovoriť po kórejsky, hoci vie čítať.

Počas navštevovania základnej školy Emirichu vyjadrila svoju túžbu trénovať taekwondo, ale jej otec to nedovolil, tvrdiť, že je to „chlapčenská“ vec , tak potom našla útechu v kreslení a pozeraní anime. Ako povedal jej najstarší brat, Emirichu bola počas dospievania veľmi nemotorná a bez rozumného vysvetlenia by dokonca spadla z koča, keď sedela, ale v živote si nezlomila ani jednu kosť, hoci si vyvrtla členok, keď mal 12 rokov. Jej brat tiež uviedol, že je najvyrovnanejšia, keď nosí vysoké opätky, no jej prezývka je stále ‚Nemotorný vôl‘.

Emirichu navštevovala miestnu strednú školu v Los Angeles a tam sa naučila kresliť na počítači a vytvárať animované videá, čo nakoniec viedlo k spusteniu jej kanála YouTube. Navštevovala vysokú školu a v tom čase pracovala ako učiteľka na čiastočný úväzok a leto trávila prácou táborovej poradkyne. V roku 2017 ukončila bakalársky titul.

Kariéra youtubera

Emirichu je známa najmä vďaka animovaným videám, ktoré nahráva na svoj kanál YouTube a ktoré sú animované výlučne ňou. Na platforme sa preslávila po tom, čo bolo video It’s Not Like I Like You nahrané na kanál JozCentral 24. júna 2017 a odvtedy nazbieralo viac ako 30 miliónov videní.

Pieseň hrá Static-P, zatiaľ čo Emirichu urobil všetky umelecké diela a animácie.

Prvé video, ktoré nahrala na svoj kanál, boli hlasové dojmy šampióna League of Legends (pokus) 30. apríla 2016, čo je päť rokov po spustení jej kanála. Video nezískalo veľkú pozornosť, ale dve z jej najobľúbenejších videí dnes sú to Childhood Crushes 2, ktoré od 29. júna 2019 videlo viac ako 12 miliónov krát, a Extrovert Problems (Ft.TheAMaazing) videné viac ako 3,5 milióna krát od jeho nahrania 27. júla 2018.

Spolupracovala s mnohými populárnymi YouTubermi, medzi inými Wolfychu, Danny Casale a Sultan Sketches, pričom jej najväčšou inšpiráciou je Arina Tanemura, japonská umelkyňa manga a ilustrátorka.

Emirichu je aktívna aj na Instagrame, na ktorý nazbierala takmer 400 000 sledovateľov a na svoj účet nahrala viac ako 260 obrázkov, aktívna je aj na Twitteri, na ktorom má viac ako 175 000 sledovateľov. Vyskúšala aj živé vysielanie na platforme Twitch, ale urobila to iba dvakrát, kým sa tohto nápadu vzdala.

Milujte život a vzťahy

Emirichu tají detaily svojho milostného života pred pozornosťou verejnosti a je to normálne, keďže bola vychovaná trochu tradičným juhokórejským spôsobom. však dňa 19. októbra 2017 , na Twitteri zaželala svojmu priateľovi všetko najlepšie k narodeninám tým, že ho nakreslila, keď pracoval. V tom čase ešte nebola populárna a tweet získal iba 20 hodnotení Páči sa mi a dva komentáre, ale toto bol jediný raz, kedy hovorila o tom, že má priateľa. Predpokladá sa, že sa títo dvaja rozišli v lete 2018 z neznámych dôvodov a Emirichu odvtedy nehovoril o žiadnych chlapcoch.

Internetom však kolujú klebety, že po tom, ako sa spoznali cez internet, má momentálne vzťah s iným youtuberom a že sú spolu už takmer rok. Jeden z jej fanúšikov začal klebety, ale Emirichu ich nekomentoval.

Od júna 2020 je slobodná, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Emirichu rada pozerá japonské animáky, ako aj všetky animované filmy a je veľkou fanúšičkou štúdia Ghibli, pričom niektoré z jej obľúbených filmov, ktoré natočili, sú Princezná Mononoke, Príbeh princeznej Kaguyi a Howl's Moving Castle.

Rada pozerá aj filmy od Disneyho a medzi jej obľúbené patria trilógia Leví kráľ a Ako vycvičiť draka. Emirichu rada cestuje a bola v niekoľkých štátoch USA, okrem toho zvyčajne chodí do Južnej Kórey aspoň raz ročne navštíviť svojich priateľov a príbuzných, pričom niekoľkokrát bola aj v Európe, kde navštívila krajiny ako Francúzsko a Chorvátsko. . Venuje sa charitatívnej činnosti a dobrovoľne spolupracovala s niekoľkými neziskovými organizáciami, ktoré pomáhajú znevýhodneným deťom a starším ľuďom.

Emirichu je tiež fyzicky aktívna, pretože sa venuje rôznym športom, ako je volejbal a tenis, pričom je vášnivou korčuliarkou a miluje zimu, keďže vie aj lyžovať. Vo svojom voľnom čase rada sedí v parku blízko svojho domova a číta si.

Vzhľad a čistý majetok

Emirichu má 24 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,67 metra a váži okolo 58 kg. Od júna 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 350 000 dolárov, zatiaľ čo ona dnes zarába okolo 33 000 dolárov ročne len zo svojho kanála YouTube.