Kto je Zylbrad? Muž alebo žena? Skutočná tvár, meno, vek – Wiki

ObsahKto je Zylbrad?

Zylbrad je austrálsky YouTuber, ktorý sa preslávil hraním videohier ako Overwatch a Counter-Strike: Global Offensive a uverejňovaním herných videí na svojom oficiálny kanál YouTube . Jeho videá sú nielen poučné, ale aj vtipné a zaujímavé, čo určite prilákalo viac ľudí na jeho kanál.

Zylbrad Wiki- Vek, muž alebo žena, skutočná tvár, detstvo

Zylbrad je muž a jeho skutočné meno je Bradley, no svoje priezvisko pred médiami tajil.

pridané Zylbrad na Pondelok 25. apríla 2016

Narodil sa 30. apríla 1996 a zatiaľ neexistujú žiadne informácie o mieste jeho narodenia, ale zrejme v Austrálii. Pokiaľ ide o jeho vzhľad, najprv sa pred fanúšikmi skrýval, ale keď sa stal čoraz populárnejším, odhalil svoju pravú identitu objaviť sa vo vlogu so svojím priateľom z YouTube a častým spolupracovníkom Muselkom.

Začiatky kariéry

Zylbrad bol vytvorený 16. januára 2016 a v ten istý deň debutoval na sieti.

Video bol o jednej z jeho obľúbených hier Counter-Strike: Global Offense a obsahoval jeden z mnohých návodov užitočných pre iných hráčov, od začiatočníkov až po expertov. Pokračoval vo vytváraní tutoriálov pre vyššie uvedenú hru, čím priviedol na svoj kanál viac fanúšikov hry. Keď sa jeho popularita zlepšila, Zylbrad začal hrať ďalšie hry ako Overwatch a Apex Legends a mnoho ďalších. Vďaka tomu Zylbradova kariéra nadobudla úplne nový vzhľad, pretože ho začali chváliť iní YouTuberi, ktorí sú tiež v hernom svete.

Začal si získavať priateľov v rámci komunity a zrodilo sa niekoľko obchodných spoluprác. S Muselkom sa mimoriadne zblížil a títo dvaja spolu často hrali Overwatch a stali sa súčasťou tímu.

Vystúpte na výslnie

Zylbrad sa úplne investoval do úspechu ako hráča a YouTubera a oslovilo ho viac hviezd YouTube a niektoré hviezdy, s ktorými spolupracoval, sú okrem iného Bazzagazza, SaltyPhish, Tyrodin, Blackblues, Toddyquest a Pajamamax, čo len zvýšilo popularitu a sieť Zylbrada. tiež stojí za to.

Najnovšie sa Zylbad plne sústredil na hranie Overwatch, čím sa stal jedným z najpopulárnejších hráčov online. Okrem toho rád hrá a zdieľa videá ďalšej populárnej online hry – Sea of ​​Thieves . K hviezdam sa dostal vďaka svojej zábavnej postave a schopnosti vytvárať memy počas hry. Jedným z jeho obľúbených momentov je, keď hrá s postavou menom McCree, zloží klobúk a povie ‚M’lady‘. Má niekoľko ďalších výkrikov, za ktoré je uznávaný, ako napríklad play of the game, bradstion a I am your champion, okrem iných.

Zylbrad má teraz na svojom YouTube kanáli viac ako pol miliardy videní a jeho najobľúbenejšie video je z Overwatch, v ktorom zobrazoval Hanzovu zradu .

Nesúlad medzi priateľmi

Bohužiaľ, ako Zylbradova popularita rástla, v jeho tíme sa začali objavovať problémy. V súčasnosti zriedka hovorí so svojimi priateľmi a o nich, najmä s hviezdou YouTube a Twitch Shenpai. Zylbrad, Muselk a Shenpai boli dobrí priatelia a hrávali spolu takmer denne, avšak Shenpai začal zle nadávať Zylbradovi na sociálnych sieťach, čo malo za následok nezhody medzi nimi.

Potom Muselk zistil, že Zylbrad šíri lži a prestali sa rozprávať. Napriek tomu sa Muselkovi a Zylbradovi podarilo nájsť spoločnú reč a obnoviť svoje priateľstvo, zatiaľ čo Shenpai sa presťahovala sama.

Zylbrad Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Zylbrad je v posledných rokoch na vzostupe a jeho majetok sa výrazne zvýšil. Podľa zdrojov je jeho čisté imanie v polovici roku 2020 až 1,2 milióna dolárov, čo znamená, že na YouTube má približne 650 000 zobrazení denne, čo predstavuje 3 250 dolárov za deň.

Zylbradov vzhľad bol nejaký čas záhadou, ale svoju identitu odhalil, že má dlhé svetlohnedé vlasy, zatiaľ čo jeho oči sú modré. Zatiaľ nie sú známe všetky jeho dôležité štatistiky, hoci sa zdá byť dosť vysoký a má atletickú postavu.

Zylbradov osobný život, rande, priateľka, slobodný?

Zylbrad o svojom milostnom živote veľa nehovoril, no v komunite sa o ňom dozvedelo niekoľko detailov. V roku 2016 chodil s dievčaťom menom Tayolta, ktorá bola tiež v hernom svete, neexistujú žiadne informácie o tom, prečo a kedy sa títo dvaja rozišli. Po tomto rozchode si začal románik s ďalším YouTuberom, AeroViro, vlastným menom Veronica.

Tí dvaja spolu chodili do roku 2017, no nakoniec sa aj rozišli.

V súčasnosti je Zylbrad vo vzťahu s dievčaťom, ktoré sa volá Militia, je tiež hráčkou a títo dvaja spolu často hrajú Overwatch. Sú spolu minimálne rok, keďže prvé videá z nich predchádzajú.

Zylbrad News, Fakty

Zylbrad tiež spustil svoj kanál Twitch, no nepoužíva ho príliš často a skôr sa zameriava na YouTube. Najnovšie sa dostal do médií po prelomiť server Apex Legends keď vytvoril nový rekord v zabíjaní. Je aktívny aj na iných mediálnych platformách, vrátane Twitteru a nedávno oslávil hranicu dvoch miliónov odberateľov na YouTube .