• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Ziv Zaifman vo filme The Greatest Showman? – Životopis

Kto je Ziv Zaifman vo filme The Greatest Showman? – Životopis

ObsahKto je Ziv Zaifman?

Ziv Zaifman sa narodil 7. júla 2004 v Clearwater na Floride v USA a je hercom aj spevákom, známym najmä vďaka práci na filme The Greatest Showman. Hoci vo filme nemal žiadnu rolu, poskytol spevácky hlas hercovi Ellisovi Rubinovi, ktorý stvárnil mladého PT Barnuma.

Bohatstvo Ziva Zaifmana

Začiatkom roku 2020 má Ziv Zaifman čisté imanie, ktoré sa odhaduje na viac ako 200 000 dolárov, ktoré zarobil malým úspechom v zábavnom priemysle. Podieľal sa na niekoľkých hereckých projektoch, hoci The Greatest Showman zostáva jeho najväčším komerčným úspechom. Keďže je ešte mladý, čas ukáže, či bude v hereckej oblasti pokračovať alebo sa bude venovať inej.

Raný život a začiatky kariéry

Ziv vyrastal na Floride a v mladom veku preukázal talent v speve. Miloval vystupovanie a túžil nájsť a kariéra ako filmový herec využívajúci svoj talent v speve, aby mu pomohol získať roly v muzikáloch a podobne.

Jedna z jeho prvých hereckých úloh bola v epizóde šou The Blacklist v roku 2017 s Jamesom Spaderom v hlavnej úlohe, sleduje príbeh zločinca, ktorý bol predtým dôstojníkom amerického námorníctva, a potom, čo unikol Federálnemu úradu pre vyšetrovanie (FBI) mnoho rokov sa vzdáva, aby sa stal informátorom a presviedčal ich, že zostavil čiernu listinu všetkých najnebezpečnejších zločincov na svete a je ochotný vzdať sa týchto informácií výmenou za imunitu.

Prehliadka bola uznávaná počas celého svojho trvania, čo z nej urobilo skvelý prvý krok pre Zaifmana, hoci mal iba malú úlohu v jednej epizóde.

PT Barnum – História

Zaifmanov ďalší projekt bude doteraz najviac definovať jeho kariéru, ako spev Ellisa Rubina v The Greatest Showman. Prehliadka je životopisným filmom, ktorý zobrazuje život šoumena Phineasa Taylora Barnuma alebo PT Barnuma, ktorý založil cirkus Barnum a Bailey, ktorý sa po celú dobu svojej existencie predával ako Najväčšia šou na Zemi, odtiaľ názov filmu.

Deti bol majiteľom malého podniku, ktorý objavil túžbu pokračovať v kariére v zábavnom priemysle. Najprv kúpil Scudderovo Americké múzeum, ktoré použil ako platformu na predaj rôznych podvodov, ako je napríklad morská panna Fidži, v skutočnosti opica zašitá do ryby, vďaka čomu vyzerá ako kostra morskej panny. Vďaka týmto podvodom sa stal známym – v roku 1850 sa spojil s opernou speváčkou Jenny Lind na americké turné trvajúce 150 nocí, za ktoré jej zaplatil bezprecedentných 1 000 dolárov za noc za jej prácu. Zatiaľ čo počas tohto obdobia utrpel množstvo neúspechov, jeho múzeum prekvitalo, rozširovalo sa a získalo prvé akvárium v ​​USA.

Neskoršia kariéra PT Barnuma

Zatiaľ čo Barnumovým najtrvalejším a najslávnejším úspechom bol jeho cirkus, jeho neskoršia kariéra bola poznačená službou vo vláde, keď sa stal členom zákonodarného zboru Connecticutu. Bol veľmi naklonený zmene ústavy USA, bol proti praktikám otroctva, pričom vyjadril svoje kresťanské presvedčenie, že duša by nemala podliehať nedobrovoľnému otroctvu. Bojoval aj za veci, ako je pouličné osvetlenie, zákony o prostitúcii, obmedzenie alkoholu a lepšie zásobovanie štátu vodou, plus založenie nemocnice Bridgeport v roku 1878. Väčšinu týchto úspechov zatienil jeho putovný cirkus a múzeum plné čudákov. nazvala by to verejnosť.

Úspech najväčšieho šoumena

The film od svojho ohlásenia získalo veľa pozornosti a získalo významné herecké talenty ako Hugh Jackman, Zendaya a Zac Efron. Film je inšpirovaný Barnumovým múzeom a jeho kariérou v oblasti zábavy, najmä prácou s Lindom, ako aj jeho cirkusom. Produkcia filmu trvala väčšinu roka 2017 a jeho vydanie je naplánované na koniec roka. Film mal zmiešané prijatie od kritikov, hoci nezastavil všeobecne pozitívny ohlas pre jeho hudbu, produkciu a herecké výkony. Hugh Jackman získal za svoju prácu množstvo nominácií a množstvo nominácií získala aj hudba k filmu, pričom pieseň This Is Me získala Zlatý glóbus za najlepšiu pôvodnú pieseň.

Hoci jeho soundtrack získal veľkú pozornosť, bolo tiež poznamenané, že niekoľko hercov nespievalo svoje piesne. Zendaya, Hugh a Zac predviedli svoje piesne, kým Loren Allred poskytla hlas herečke Rebecce Ferguson, ktorá stvárnila švédsku slávicu Jenny Lind. Ziv tiež spieval a možno ho počuť na skladbe A Million Dreams. Film bol komerčne úspešný, stal sa tretím najlepšie zarábajúcim muzikálom v USA a celkovo zarobil 435 miliónov dolárov na celom svete, v porovnaní s jeho rozpočtom 84 miliónov dolárov.

Nedávny pracovný a osobný život

Od úspechu The Greatest Showman má Zaifman ešte jeden filmový projekt, ktorý nadväzuje na jeho prácu v predchádzajúcom filme, obsadený v roku 2018 do nezávislého filmu To Dust, v ktorom hrali Matthew Broderick a Geza Rohrig.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

V štúdiu pre nejaké nové zábery! Krásnu Super Bowl nedeľu všetkým! Koho máš? #Patrioti #Eagles

Príspevok zdieľaný používateľom Ziv Zaifman (@zivzaifman) 4. februára 2018 o 13:04 PST

Film mal premiéru na filmovom festivale Tribeca a rozpráva príbeh židovského muža, ktorý sa snaží posunúť vpred po tom, čo stratil manželku na rakovinu. Potom nájde nezvyčajné partnerstvo s rabínom a profesorom biológie.

Po jeho práci tam bolo pre Ziva v posledných rokoch ticho. Špekuluje sa, že pokračuje vo vzdelávaní a možno nakoniec využije viac hereckých príležitostí, keď prídu. Je tu však aj možnosť, že svoju počiatočnú hereckú prácu nemusí dotiahnuť do konca, ako je to v prípade viacerých detských hercov.

Ziv je mladý a slobodný, pravdepodobne sa nezameriava na hľadanie dlhodobého vzťahu, pretože sa stále zameriava na vzdelávanie. Svoju kariéru v zábavnom priemysle práve začal, čo mu môže z hľadiska času na priateľku ponechať málo. Okrem lásky k spevu a herectvu sa o ňom neprezradilo veľa informácií.