Kto je Zendayain otec? – Životopis guvernéra Ajamu Colemana

ObsahKto je guvernér Ajamu Coleman?

Kazembe Ajamu Coleman sa narodil v Spojených štátoch amerických, avšak skutočný dátum ani miesto jeho narodenia nie sú známe. Najznámejší je ako otec slávnej americkej herečky a speváčky Zendaya. Kazembe tiež slúži ako bodyguard a manažér jeho dcéry na plný úväzok.

Aký bohatý je teraz? Kazembe Ajamu Coleman Čistá hodnota

Začiatkom roku 2020 čisté imanie Kazembe Ajamu Colemana presahuje 300 000 dolárov, ktoré zarobil počas svojej kariéry učiteľa telocviku, bodyguarda a manažéra, teda čiastočne vďaka popularite jeho dcéry, pretože Zendaya má údajne celkovú čistú hodnotu viac ako 5 miliónov dolárov. Vlastní tiež dom v hodnote 1,4 milióna dolárov v Los Angeles v Kalifornii.

HOLLYWOOD, CA – 21. mája: Herečka Zendaya a otec Kazembe Ajamu Coleman prichádzajú na premiéru filmu „Blended“ v Los Angeles o…

pridané Gobobo na štvrtok 22. mája 2014

Raný život, národnosť, etnicita

Keďže sa Kazembe narodil v Spojených štátoch, má americké občianstvo. Jeho rodičia pochádzali z Arkansasu a zjavne mali iba 14 rokov, keď sa vzali. Patrí k afroamerickej etnickej skupine. Narodil sa ako Samuel David Coleman, no po teste DNA, ktorý potvrdil jeho africké korene, si zmenil meno na Kazembe Ajamu Coleman. Jeho pôvod možno vysledovať až do Nigérie, Macedónska a Islandu. Kazembe je potomkom podielnikov.

Osobný život a deti

Kazembe má z prvého manželstva päť detí, ktoré sa volajú AnnaBella, Austin, Julien, Karianna a Kaylee. Po rozvode nadviazal vzťah s Claire Marie Stoermerovou, ktorá im v roku 1996 porodila jediné dieťa, dcéru Zendaya.

Kazembe a Claire sa nakoniec uzavreli, keď mala Zendaya 12 rokov, ale v auguste 2016 Claire požiadala o rozvod, pričom uviedla neprekonateľné rozdiely. V každom prípade zostávajú blízkymi priateľmi. Kazembe je tiež starý otec, pretože všetky jeho deti z predchádzajúceho manželstva majú svoje vlastné deti.

Profesionálna kariera

Kazembe Ajamu Coleman je bývalý učiteľ telocviku. Po úspechu Zendaya začal pracovať ako jej manažér a ako jej bodyguard na plný úväzok, takže vždy cestuje po jej boku a dohliada na jej obchody a zásnuby.

Kto je jeho dcéra? Zendaya Krátka Wiki/Bio

Zendaya Maree Stoermer Coleman sa narodila 1. septembra 1996 v znamení Panny v Oaklande v Kalifornii v USA.

Jej krstné meno je Afričan a má význam „ďakovať“ v Shona, rodnom jazyku Zimbabwe, zatiaľ čo jej druhé meno je francúzština . Je zmiešaného etnika, pretože jej otec je afroamerického slušného pôvodu, zatiaľ čo jej matka má škótsky a nemecký pôvod.

Vzdelanie a raná kariéra

Keďže jej matka pracovala ako domáca riaditeľka a manažérka v California Shakespeare Theatre v Orinde v Kalifornii, Zendaya sa začala zaujímať o divadelné umenie už vo veľmi mladom veku a začala aktívne pôsobiť v divadle. Navštevovala program študentského konzervatória v divadle a potom išla na Oakland School for the Arts. Zendaya tam vystupovala v úlohe Little Ti Moune v inscenácii Once On This Island v Berkeley Playhouse a hrala Joea v Palo Alto Theatre Works. produkcia Carolie, Or Change.

Zendaya bola tiež členkou tanečnej skupiny ‘Future Shock Oaklan’, s ktorou trénovala hip-hop a tanec hula. Navštevovala aj program CalShakes Conservatory Program a potom išla do American Conservatory Theatre. Jej ďalšie vystúpenia na javisku zahŕňajú Ako sa vám páči, Twelfth Night a Richard III.

Začiatky profesionálnej kariéry

Zendaya vlastne začala svoju profesionálnu kariéru ako modelka a pracovala pre značky ako Old Navy, Macy’s a Mervyns. Účinkovala aj v reklame na hračky iCarly a objavila sa ako záložná tanečnica v reklame pre Sears spolu so Selenou Gomez. V roku 2009 sa zúčastnila konkurzu a vyhrala rolu Rockyho Bluea situačná komédia Disney Channel Shake It Up , ktorá trvala od roku 2010 do roku 2013, si potom zopakovala rolu hosťujúcej v epizóde sitcomu Disney Channel Good Luck Charlie, po ktorej prehovorila v 30-minútovom špeciáli Disney Channel Pixie Hollow Games, obe v roku 2011.

V tom istom roku bola moderátorkou Make Your Mark: Ultimate Dance Off 2011.

Vzostup k sláve

V roku 2012 Zendaya debutovala vo filme v úlohe Halley Brandon v Disney Channel Original Movie Frenemies. V nasledujúcom roku súťažila v 16thsezóny šou Dancing With The Stars a skončila ako druhá so svojím partnerom Valentinom Chmerkovským. Potom vydala svoju knihu s názvom Between U And Me: How To Rock Your Tween Years With Style And Confidence (2013). Nasledovalo jej stvárnenie Zoey Stevensovej v pôvodnom filme Disney Channel Zapped (2014). Po hosťovaní ako Rasheida v epizóde sitcomu stanice ABC Black-ish v roku 2015 bola vybraná, aby hrala hlavnú úlohu v komediálnom seriáli Disney Channel K.C. Undercover, ktorý vytvorila Corinne Marshall a ktorý sa vysielal v rokoch 2015 až 2018.

Úloha K.C. Cooper jej v roku 2017 vyniesol cenu Nickelodeon Kids’ Choice Award za obľúbenú ženskú televíznu hviezdu.

Nedávne a pripravované projekty

Zendaya dosiahla obrovskú popularitu v roku 2017 po tom, čo získala rolu Michelle v kasovom úspechu Spired-Man: Návrat domov , ktorú si neskôr zopakuje v pokračovaní s názvom Spider-Man: Far from Home (2019). Hrala tiež ako Anne Wheeler v hudobnom životopisnom dramatickom filme The Greatest Showman spolu s Hughom Jackmanom, Zacom Efronom a Rebeccou Fergusonovou. V roku 2018 potom robila dabing vo filmoch Duck Duck Goose a Smallfoot. Naposledy sa Zendaya objavila ako Fola v mysterióznom dramatickom seriáli Netflix The OA a získala rolu Rue Bennettovej v seriáli HBO Euphoria pre tínedžerov, obe v r. 2019 – druhá rola jej vyniesla Satelitnú cenu 2020 za najlepšiu herečku – dráma televízneho seriálu.

Ako Chani sa predstaví v pripravovanom epickom sci-fi filme Duna, ktorý je momentálne v postprodukcii. Objaví sa aj v kriminálnom trileri Finest Kind.

Hudobná kariéra

Zendaya je známa aj ako speváčka. V roku 2011 vydala svoj debutový singel Swag It Out, po ktorom spolupracovala s Bellou Thorne na singli Watch Me, ktorý sa dostal na 86. miesto v americkom rebríčku Billboard Hot 100 a získal zlatú certifikáciu od Recording Industry Association of America ( RIAA). Dievča spolupracovalo aj na t rozšíril hru s názvom Made In Japan , ktorá vyšla prostredníctvom Walta Disneyho v roku 2012. Z nej vznikol singel Fashion Is My Kryptonite, ktorý sa umiestnil na 2. mieste v americkom rebríčku Billboard Kid Digital Songs. V tom istom roku Zendaya podpísala nahrávaciu zmluvu s Hollywood Records.

V roku 2013 spolu s Bellou Throne nahrali singel Contagious Love a v júli 2013 ohlásila svoj debutový štúdiový album s úspešným singlom Replay, ktorý sa umiestnil na 40. mieste v americkom rebríčku Billboard Hot 100 a získal platinový certifikát. RIAA. Jej debutový album s vlastným názvom bol zverejnený v septembri toho istého roku a dosiahol 51. miesto v americkom rebríčku Billboard 200. V roku 2016 Zendaya nahrala singel Something New s Chrisom Brownom prostredníctvom vydavateľstiev Hollywood Records a Republic Records, ktorý sa umiestnil na 93. mieste amerického rebríčka Billboard Hot 100. V roku 2018 vydala singel Rewrite The Stars so Zacom Efronom pre album The Greatest Showman , ktorý sa dostal na 70. miesto v americkom rebríčku Billboard Hot 100 a získal platinovú certifikáciu od RIAA. Singel im v roku 2018 vyniesol cenu Teen Choice Award Výberová spolupráca kategórii. Najnovšie v roku 2019 vydala Zendaya singel All For Us s anglickým hudobníkom Labrinthom.

Vzhľad a vitálna štatistika

Mladá herečka má dlhé tmavohnedé vlasy a orieškové oči. Stojí vo výške 5 stôp 10 palcov (1,78 m), pričom váži okolo 130 libier (60 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-25-34. Veľkosť jej podprsenky je 32B.

Osobný život, koníčky, charitatívna práca

  • Zendaya randí s hercom Jacobom Elordim od januára 2020.
  • Jej súčasné bydlisko je v Los Angeles v Kalifornii.
  • Vo voľnom čase rada tancuje, spieva a navrhuje oblečenie.
  • Je vegetariánka.
  • Zendaya často spolupracuje s rôznymi charitatívnymi organizáciami. Slúži ako ambasádorka Convoy of Hope a podporuje iniciatívu Convoy’s Women’s Empowerment Initiative a feedOne.