• Hlavná
  • Herci
  • Kto je ženatý Darcy LaPier? Životopis bývalej manželky Van Damme

Kto je ženatý Darcy LaPier? Životopis bývalej manželky Van Damme

ObsahKto je Darcy LaPier?

Darcy LaPier sa narodila 21. júla 1965 v Molalla, Oregon, USA, takže jej rodné znamenie je Rak a má americkú štátnu príslušnosť. Je to bývalá herečka, producentka a modelka. Aj keď sú manželstvá najvýznamnejším detailom jej života, v posledných dvoch desaťročiach sa premenila na jednu z najlepších ocenených profesionálnych barelových pretekárok.

Darcy vyštudoval Portland (Oregon) University a študoval drámu na University of Oregon a Huntington Film Institute na Floride.

Herecká kariéra

Okrem modelingu sa venovala aj herectvu, pričom v rokoch 1988 až 1999 hrala vo vedľajších úlohách v menších filmoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľal Isaiah Mays (@i.mays)

Niektoré z nich sú „Think Big“, „Double Trouble“ a Street Fighter spolu s Jean Claude Van Damme. V roku 2013 sa opäť dostala do povedomia verejnosti ako hviezda a výkonná producentka televíznej reality show A&E „Rodeo Girls“, ktorá sledovala skupinu rodeových veteránov a nováčikov, ktorých poháňal jedinečný cieľ vyhrať, keď cestujú po krajine so svojimi koňmi.

Manželstvo 1#

V roku 1984 sa vo veku 19 rokov vydala za Larryho Lay Robertsona. Poháňaná túžbou vstúpiť na hollywoodsku scénu začala navštevovať súťaže krásy a čoskoro si získala veľkú pozornosť.

Jej ambície a stav vydatej ženy sa však v tom čase nezhodovali, a tak opustila manžela a vydala sa na možnú hereckú a modelingovú kariéru, ktorá bola trochu úspešná, pretože bola Miss Portland International, Raceway, Miss. Budweiser, slečna Millerová.

Manželstvo 2#

Zdalo sa, že nie je určená na slávu v malom meste, pretože snívala o tom, že sa dostane do veľkej miery. Čoskoro dostane šancu okúsiť hollywoodsku slávu, keď ju v roku 1985 vybrali ako zástupkyňu pre Havajskú súťaž krásy.

pridané Darcy Lapier na Streda 24. februára 2021

Ako krásna a atraktívna mladá dáma upútala pozornosť prezidenta Havajského obratníka, bohatého magnáta Rona Ricea, za ktorého sa „vydala“ v roku 1991 na ceremónii, ktorá údajne stála 1 milión dolárov. Ich „manželstvo“ bolo požehnané dievčatkom Sterlingom, avšak nastali komplikácie, pretože ešte kým bola vydatá za Rona Ricea, stretla a zamilovala sa do akčného hrdinu Jeana Clauda Van Damma, ktorý bol tiež ženatý. v tom čase do Gladys Portugues. Následne Ron Rice požiadal o rozvod, ale dozvedel sa, že v čase ich manželstva sa ešte nerozviedla so svojím prvým manželom Larrym, a tak Rice požiadala o anulovanie manželstva a v dôsledku toho bolo Darcymu povolené dieťa. podporu, ale nie výživné. S Larrym sa nakoniec rozviedla v roku 1993.

Jej manželstvo 3# s Jean Claude Van Damme

Po anulovaní jej „manželstva“ s Ronom Riceom sa ona a teraz rozvedený Van Damme vzali vo februári 1994 v Bangkoku v Thajsku. 10. októbra 1995 sa im narodil syn Nickolas Van Varenberg, ale ani toto manželstvo nemalo vydržať a rozviedli sa v novembri 1997 – vzťah bol zrejme dosť nestabilný a intenzívny, keďže žiadosť o rozvod podala trikrát za tri roky. rokov. Podľa správ Darcy tvrdila, že Jean Claude bol agresívny závislý na kokaíne, ktorý sa často uchyľoval k násiliu a bil ju. Dokonca podala návrh na približovanie. ako aj zverenie ich syna do starostlivosti. V rámci rozvodového vyrovnania dostala 10 miliónov dolárov plus výživné na deti.

Darcy Lapier

Manželstvo 4#

Jej ďalšie manželstvo bolo s Markom R. Hughesom, zakladateľom Herbalife, globálnej spoločnosti na výživu a reguláciu hmotnosti. Vzali sa na Valentína v roku 1999 na zjavne extravagantnom obrade a usadili sa v Hughesovom dome s rozlohou 32 000 štvorcových stôp v Malibu. Ako obvykle, vzor pre Darcyho pokračoval, pretože toto manželstvo tiež nevydržalo, ale tentoraz preto, že Hughes zomrel len rok po ich svadbe – údajne si vzal tabletku na predpis po tom, čo vypil obrovské množstvo alkoholu, takže to bolo smrteľné. zmes a Darcy sa prebudila a našla svojho manžela mŕtveho. Pitva odhalila, že tabletka, ktorú užil spolu s alkoholom, sa ukázala ako smrteľná. Darcy zdedila 100 miliónov dolárov z podnikania a majetku svojho manžela.

Po Hughesovej smrti vzala svoje deti a presťahovala sa do Oregonu, kde začala svoju kariéru v barelových pretekoch.

Manželstvo 5#

Po štyroch neúspešných manželstvách bola Darcy stále odhodlaná nájsť lásku svojho života. V roku 2002 sa vydala za Briana Snodgrassa, spolumajiteľa škôlky Seven Dee’s Nursery. Mali spolu dieťa, Madison, ale toto manželstvo opäť nebolo určené na dlhú dobu a v roku 2013 sa rozviedli.

Barrel Racing

Ako dievča sa so svojím otcom zúčastnila mnohých rodeových podujatí a čoskoro si to obľúbila, čo ju priviedlo k tomu, aby sa učila a súťažila v barelových pretekoch.

Napriek tomu, že zbožňovala konské športy, ktoré jej boli vštepené už v mladom veku, až po Hughesovej smrti by sa chopila šance znovu sa objaviť a zaútočila na barelové preteky. Urobila riskantný krok a presťahovala sa so svojimi deťmi do Oregonu v nádeji, že bude trénovať a stať sa vynikajúcou barličkou. Nakoniec sa jej odhodlanie a húževnatosť vyplatili v roku 2004 a nováčikovi zarobila najviac peňazí. Potom pokračovala v pridávaní rôznych titulov a výhier do svojej už naskladanej biografie.

Stručne o Jaun Claude Van Damme

Jean Claud Van Damme je slávna akčná hviezda narodená v roku 1960 v Belgicku ako syn Eugena Van Varenberga a Eliany Van Varenbergovej.

Na naliehanie svojho otca začal trénovať v jedenástich rokoch v Centre National De Karate. V roku 1980 sa Van Damme stal jedným z najlepších plnokontaktných bojovníkov v Európe a po úspešnej športovej kariére sa vydal do USA, aby si splnil svoj sen stať sa hercom. Prvú významnú rolu mal v roku 1984 vo filme „No Retreat, No Surrender“, ktorý odštartoval sériu rolí vo filmoch o bojových umeniach, ktoré ho preslávili. Koncom 80-tych a do polovice 90-tych rokov mal úlohy v niekoľkých komerčne úspešných filmoch – „Bloody Sports (1988), Kickboxer (1989), Universal Soldier (1992) a „Time Cop“ – posledný film sa stal veľký medzinárodný hit, ktorý zarobil viac ako 100 miliónov dolárov. V druhej polovici 90. rokov si však zahral v sérii komerčne neúspešných filmov, ktoré ublížili jeho kariére.

Aj keď sa mu nikdy nepodarilo získať rolu, ktorá by prekonala úspech „Univerzálneho vojaka“, v posledných dvoch desaťročiach naďalej hral v rôznych menších filmoch.

Čistý majetok?

Koncom roku 2020 sa Darcyho čistý majetok odhadoval na neuveriteľných 100 miliónov dolárov, pričom väčšina jej peňazí pochádzala zo statných rozvodov. Barel racer je tiež známy tým, že podporuje niekoľko značiek a spoločností, ale spoľahlivé informácie o jej príjmoch neboli odhalené.

Je aktívna na sociálnych sieťach?

Zdá sa, že jej zaneprázdnený život jej zabránil byť aktívnou na sociálnych sieťach, no aj napriek tomu používa Instagram na zverejňovanie fotiek svojich detí, skóre z barelových pretekov a príležitostných meme.