Kto je YouTuber Ted Nivison? Vek, výška, priateľka, čistá hodnota

ObsahTed Nivison Wiki Bio

Theodore K. ‘Ted’ Nivison Jr. sa narodil v Bostone, Massachusetts, USA, 16. januára 1998 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je YouTuberom a hviezdou sociálnych sietí , pravdepodobne najlepšie známy pre svoj kanál YouTube, na ktorý väčšinou nahráva komediálny obsah, a videá, v ktorých s ním robí rozhovory s inými hviezdami sociálnych médií.

Detstvo a vzdelanie

Bol vychovaný v Bostone ako jediné dieťa jeho otcom, ktorý bol divadelným hercom, a matkou speváčkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Ted Nivison (@tednivison)

Ted sa začal zaujímať o YouTube počas navštevovania siedmej triedy, keď začal sledovať obsah, ktorý odovzdal populárny YouTuber Freddie W. Po zápise na miestnu strednú školu sa pripojil k školskému zboru, ako aj k dramatickému krúžku a objavil sa v mnohých hrách hraných na škola. Po imatrikulácii v roku 2016 začal Ted pracovať v Staples pred zápisom na Ithaca College , ktorú 17. mája 2020 ukončil bakalárskym titulom v odbore kinematografie a fotografia.

Kariéra ako YouTuber a hviezda sociálnych médií

Ted vytvoril svoj prvý kanál na YouTube, ktorý nazval PivotTKN, keď mal 11 rokov v roku 2009 – používal ho na zobrazovanie animácií panáčikov, ktoré vytvoril sám. Udržiaval kanál viac ako rok, kým založil ďalší kanál – Total Miner Builder – a hoci pôvodne chcel hrať Minecraft, musel sa uspokojiť s videohrou Total Miner. To mu pomohlo vybudovať si základňu fanúšikov a Ted sa čoskoro rozdelil na iné hry, vrátane Minecraftu, keď si ho nakoniec kúpil.

17. januára 2013 spustil kanál JehBerDeh, na ktorý väčšinou nahrával herný obsah, no nebol spokojný s počtom divákov, ktoré jeho videá zbierali, a tak po roku 2015 strávil rok alebo dva bez nahrávania obsahu. Nakoniec sa pripojil k podcastu Solitary Confinement a jeho priateľ CallMeCarson, tiež YouTuber, ho povzbudil, aby na svoj kanál nahral iný druh obsahu.

To motivovalo Teda premenovať svoj kanál na Teda Nivisona v roku 2017 a odovzdať veci, ktoré robí dnes, vrátane seba recenzovania zvláštnych filmov a často predstavujúcich svojho priateľa, ako jedol obrovské hamburgery. Kanál dnes odoberá viac ako 640 000 ľudí a má takmer 27 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí, pričom jeho dve najobľúbenejšie videá sú The Accidental 400mg Edible, ktoré si od 21. júla 2020 pozreli takmer dva milióny krát, a What Cereal is najhorší? ktorý bol od 20. februára 2020 zobrazený viac ako 1,4 milióna krát.

Ted tiež napísal, režíroval a zostrihal krátky komediálny film Medieval Paparazzi, v ktorom hrali Alvaro Chavez, Thomas Coughlin a Eli Mayer.

Je aktívny na rôznych iných sociálnych sieťach – jeho instagramový účet sleduje takmer 350 000 ľudí, pričom nahral okolo 120 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jeho každodenného života. Na Twitteri je aktívny od apríla 2014 a získal viac ako 380 000 sledovateľov a má tendenciu tweetovať aspoň raz týždenne.

Je aktívny aj na Facebooku a sleduje ho približne 250 ľudí, zatiaľ čo jeho účet TikTok má viac ako 210 000 sledovateľov a všetky jeho obrázky a videá sa mu páčia takmer tri milióny.

Milovať život a priateľku

Ted je v milostnom živote dosť tajnostkársky, keďže svoje osobné záležitosti si radšej necháva pre seba, no je všeobecne známe, že už niekoľko rokov má vzťah s dievčaťom Madi – títo dvaja sa vraj stretli na vysokej škole počas druhého ročníka. Madi je hudobníčka a hviezda sociálnych médií , ktorý sa objavil v niekoľkých Tedových videách na YouTube.

Často spolu cestujú a možno ich vidieť stolovať v reštauráciách v okolí Bostonu, pretože radi jedia na rôznych miestach, aby zistili, ktoré miesto je ich obľúbené.

Ted nehovoril o žiadnych iných dievčatách, s ktorými mohol byť, ale predpokladá sa, že mal dlhodobý vzťah so svojou láskou zo strednej školy a že sa rozišli potom, čo sa rozhodol zapísať na vysokú školu. Od novembra 2020 Ted chodí s Madi, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Ted sa zaujíma o hudbu a zvyčajne pomáha svojej priateľke písať texty jej piesní a dokonca ich s ňou aj predvádza.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa ktorý možno vidieť na niektorých jeho obrázkoch na Instagrame.

Ted rád cestuje a svoj voľný čas radšej trávi v prírode ako v preľudnených mestách – najradšej chodí na túry do hôr a spí v stane. Aj inak je fyzicky aktívny a každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, pričom občas medituje aj so svojou priateľkou.

Rád pozerá filmy neskoro v noci a medzi jeho najobľúbenejších hercov a herečiek patrí Leonardo DiCaprio, Johnny Depp a Emma Watson, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí Ostrov Shutter, franšíza The Pirates of the Caribbean a ďalšia franšíza Harry. Potter.

Vek, výška a čistý majetok

Ted má 22 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 68 kg.

Od novembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 200 000 dolárov.