• Hlavná
  • Modelky
  • Kto je youtuber Taylor R? Manžel Tom, čistá hodnota, vek, Wiki

Kto je youtuber Taylor R? Manžel Tom, čistá hodnota, vek, Wiki

ObsahKto je YouTuber Taylor R?

Taylor R sa narodila 14. decembra 1988 v Toronte v Ontáriu v Kanade – jej znamenie zverokruhu je Strelec a má kanadskú štátnu príslušnosť. Je modelkou, hviezdou sociálnych médií a možno aj youtuberkou najznámejšia pre svoj rovnomenný kanál ktorý spustila 13. apríla 2012, hoci videá začala nahrávať až o dva roky neskôr. Na odber kanála je prihlásených približne 1,14 milióna ľudí a počíta sa takmer 150 miliónov zobrazení všetkých Taylorových videí dohromady.

Väčšinou nahráva videá nasnímané počas jej každodenného života a v týchto videách zvyčajne dáva svojim fanúšikom rady týkajúce sa mejkapu, oblečenia a diét – dve z jej najobľúbenejších videí sú My Bedroom Tour ♡私のルームツアー♡ 我的房間, ktorá má od nahrania 26. januára 2015 bolo videných viac ako 8,2 milióna krát a I Wore Kendall Jenner's Boots For A Day, ktoré od 17. mája 2017 videlo viac ako 5,7 milióna krát.

Raný život a vzdelanie

Taylor bola vychovaná spolu so svojou mladšou sestrou Carly v Toronte, ich otcom, ktorý bol obchodník, a matkou, ktorá bola lekárkou – motivovaná svojou matkou, Carly nastúpila na medicínu a dnes je zdravotnou sestrou.

Taylor vyrastala s túžbou stať sa modelkou a rodičia aj priatelia v škole ju povzbudzovali, aby začala navštevovať konkurzy a súťaže krásy. Zostala však zameraná na štúdium a na rôzne športy na strednej škole ako futbal a tenis.

Trochu sa venovala aj herectvu, keďže bola členkou školského dramatického klubu a pri imatrikulácii v roku 2006 Taylor sa rozhodla presťahovať do Hong Kongu v Číne po tom, čo bola pozvaná, aby podpísala zmluvu s modelingovou agentúrou Satoru Japan.

Taylorova kariéra

Taylor je so Satoru podpísaná už viac ako 10 rokov a pózovala pre mnoho populárnych značiek, ako sú Zara a Mango – veľa fotiek nasnímaných počas jej fotení nájdete nahraných na jej instagramový účet.

Taylor je veľmi aktívna na Instagrame, kde vystupuje pod menom „taytay_xx“ a sleduje ju takmer 400 000 ľudí, pričom na svoj účet odovzdala viac ako 1 800 obrázkov, na ktorých sú často jej priatelia. Jej konto na Twitteri, na ktorom sa snaží tweetovať každý deň, sleduje takmer 50 000 ľudí, aktívna je aj na Facebooku a nazbierala cez 350 000 lajkov.

Taylor sa možno najviac sústreďuje na svoj TikTok účet, na ktorom zhromaždila okolo 115 000 sledovateľov a viac ako 1,5 milióna označení páči sa mi na všetky jej videá dohromady.

TikTok je služba na zdieľanie krátkych videí do ktorých ľudia väčšinou nahrávajú komediálne videá, no Taylor uprednostňuje videá súvisiace s módou.

Manžel Tom

Taylor sa zoznámila so svojím ázijským priateľom Tomom Lipom začiatkom roku 2010, keď ich zoznámil spoločný priateľ na večierku a o týždeň neskôr začali spolu chodiť. Boli spolu niekoľko rokov, kým Tom v júni 2018 požiadal o ruku a video s jeho návrhom nájdete nahrané na Taylorovom kanáli YouTube – o dva mesiace neskôr sa vzali.

Tom je vlastníkom webovej stránky MenClub, ktorá sa javí ako webová stránka pre mužov v Hongkongu, avšak v súvislosti s prácou Taylorovho manžela došlo k určitej kontroverzii. zrejme Taylorovi fanúšikovia to zistili že na webovej stránke jej manžela je sekcia s názvom „do 18 rokov“, časť s názvom „Školáčky, ktoré sme fxxovali a zvláštna „súkromná zóna“. Tom sa pokúsil vyriešiť fámy na Instagrame, ale rýchlo vymazal svoje odpovede - Taylor sa k tejto záležitosti nevyjadril.

Od septembra 2020 je Taylor vydatá za Toma Lipa a nemajú spolu deti.

Záľuby a iné záujmy

Taylor je veľkou milovníčkou zvierat, pričom psy sú jej obľúbené, a má domáceho psa, ktorého možno často vidieť v jej fotky na Instagrame .

Jej obľúbeným obdobím je leto, pretože rada relaxuje na pláži, pláva v mori a opaľuje sa. Taylor je tiež fanúšikom cestovania a bola v mnohých ázijských krajinách vrátane Japonska a Vietnamu a navštívila aj niektoré z najpopulárnejších európskych miest vrátane Paríža vo Francúzsku a Benátok v Taliansku.

Je fyzicky veľmi aktívna, pretože má každý týždeň tri až štyri tréningy v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že Taylor väčšinou jedáva ovocie a zeleninu.

Vo voľnom čase rada pozerá hollywoodske filmy s niektorými z jej obľúbených hercov Tomom Hanksom, Leonardom DiCapriom a Mattom Damonom, ako napríklad Sleepless in Seattle, Titanic a Good Will Hunting.

Čistý majetok a vek

Taylor má 31 rokov. Má dlhé tmavé blond vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 135 libier (61 kg) – jej životne dôležité štatistiky sú 33-23-34.

Od septembra 2020 sa Taylorov čistý majetok odhaduje na viac ako 300 000 dolárov.