Kto je YouTuber GravyCatMan? Aký je bohatý? Skutočné meno

ObsahAké je skutočné meno GravyCatMan?

GravyCatMan, tiež známy ako GrumpyGravy, sa údajne narodil v USA, no svoj dátum narodenia pred pozornosťou médií tajil – jeho znamením zverokruhu sú vraj Ryby a má americkú národnosť. Je YouTuberom a osobnosťou sociálnych médií , ktorý je známy najmä svojím kanálom YouTube, na ktorý väčšinou nahráva videá Roblox.

GravyCatMan drží svoje skutočné meno v tajnosti, rovnako ako jeho vzhľad.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Gravy (@gravycatman)

Detstvo, rodina a vzdelanie

GravyCatMan nezdieľal so svojimi fanúšikmi žiadne podrobnosti o svojej rodine, ale predpokladá sa, že bol vychovaný v Kalifornii spolu so svojím bratom ich rodičmi, z ktorých obaja údajne pracovali v oblasti práva.

Vyrastal na videohrách, najprv na PC a potom prešiel na PlayStation, zatiaľ čo dnes hrá na PC, Xbox a PlayStation 4. GravyCatMan navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej bol údajne fyzicky aktívny, hral však futbal za školský tím. , sú takí, ktorí tomu neveria, ale myslia si, že GravyCatMan má nadváhu, a preto sa vo svojich videách neukázal.

Všeobecne sa verí, že po imatrikulácii sa zapísal na vysokú školu a získal bakalársky titul z informatiky.

Je veľmi blízky svojmu synovcovi, ktorý je tiež hráčom Robloxu, a volá sa GrumpyGravyJR.

Kariéra ako YouTuber a osobnosť sociálnych médií

GravyCatMan spustil svoj eponymný kanál YouTube 6. decembra 2013 a dnes ho odoberá takmer dva milióny ľudí, pričom počíta viac ako 920 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady, pričom všetky sú jedným alebo druhým spôsobom pripojené k internetu. herná platforma a systém tvorby hier Roblox.

Dve z jeho najobľúbenejších videí sú Roblox Jailbreak Roller Coaster, ktoré si od 8. februára 2018 pozreli takmer 9,5 milióna krát, a Uncle VS Nephew – Roblox Speed ​​Run 4 Update Zombie Mode, ktoré si od 16. júna 2018 pozrelo viac ako 7,4 milióna krát. GravyCatMan má fanúšikovská skupina s názvom 'Catnation', ktorá má okolo 140 000 členov.

Roblox vytvorili Erik Cassel a David Baszucki v roku 2004 a vydali ho o dva roky neskôr, avšak populárny sa stal až v polovici 2010. Je zadarmo na hranie a dáva používateľom možnosť vytvárať hry ktoré potom môžu hrať ostatní hráči v sieti – od roku 2020 má približne 165 miliónov aktívnych používateľov.

Niektoré z najpopulárnejších hier v sieti sú Adopt Me! – ktorý obsahuje hráčov, ktorí si adoptujú deti alebo zvieratá (tiež ovládané hráčmi) – Útek z väzenia, ktorý je o policajtoch a lupičoch, a MeepCity, ktorý je podobný rozsiahlej online hre Club Penguin, ktorá je pre viacerých hráčov.

Dňa 23. februára 2019 bol GravyCatMan nominovaný za najlepšie pôvodné video na 6. ročníku Bloxys za svoje video ROBLOX MUSIC VIDEO: I LOVE SAND.

GravyCatMan má aj kanál Twitch, ktorý sleduje takmer 12 000 ľudí.

Jeho účet na Instagrame má viac ako 4 500 sledovateľov a nahral naň približne 55 obrázkov, z ktorých väčšina obsahuje mačky. Na Twitteri je aktívny od januára 2014 a sleduje ho takmer 20 000 ľudí. Jeho stránku na Facebooku sleduje iba 22 ľudí, zatiaľ čo jeho účet TikTok má okolo 21 000 sledovateľov a nazbieral takmer 100 000 označení páči sa mi to na všetky jeho videá a obrázky.

Milujte život a vzťahy

GravyCatMan je veľmi tajný, pokiaľ ide o svoj milostný život (rovnako ako vo všetkom inom) a nič sa nevie o jeho minulých a súčasných záležitostiach – preto na internete koluje množstvo klebiet o jeho partnerke, ak nejakú má, a jeho sexuálna orientácia.

Zatiaľ čo niektorí veria, že GravyCatMan si ťažko hľadá priateľku, pretože má údajne nadváhu, iní si myslia, že by sa s niekým mohol stretávať už niekoľko rokov – sú dvaja ľudia, ktorí tvrdia, že ho videli s jeho priateľkou, hoci stále nikto vie ako vyzerá.

Internetom kolujú aj fámy, ktoré tvrdia, že GravyCatMan je gay alebo transgender, no nič z toho nebolo potvrdené.

Keďže nekomentoval žiadnu z týchto fám, predpokladá sa, že áno GravyCatMan je od decembra 2020 slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

GravyCatMan je veľkým milovníkom mačiek a zdá sa, že sa tiež identifikuje ako mačka – existuje množstvo obrázkov jeho mačiek nahrané na jeho instagramový účet , pričom na obrázkoch si možno všimnúť, že aj GravyCatMan im postavil niečo podobné ako ihrisko pre mačky. Tiež mal kedysi psa nemeckého špica.

GravyCatMan nie je veľkým fanúšikom outdooru a radšej trávi čas doma a väčšinou pri počítači. Rád pozerá filmy neskoro v noci a medzi jeho obľúbených hercov a herečky patrí Ryan Gosling, Johnny Depp a Natalie Portman, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Ant-Man and the Wasp, franšíza The Pirates of the Caribbean a V ako Vendetta.

Aký je bohatý?

Hovorí sa, že GravyCatMan má niečo cez 20 rokov. Neodhalil svoju tvár, ale kvôli avatarom, ktoré používa, sa verí, že má krátke hnedé vlasy a hnedé oči.

Od decembra 2020 Čistý majetok GravyCatMan sa odhaduje na viac ako 1,3 milióna dolárov.