• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je youtuber FaZe Kay? Vek, priateľka, čistá hodnota, Wiki

Kto je youtuber FaZe Kay? Vek, priateľka, čistá hodnota, Wiki

ObsahFaZe Kay Wiki Bio

Frazier Khattri sa narodil v Londýne v Anglicku 10. februára 1996 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a má britskú národnosť. Je to hráč, YouTuber a hviezda sociálnych médií , azda najlepšie známy ako FaZe Kay, riaditeľ hernej skupiny FaZe Clan.

Detstvo a vzdelanie

Kay bol vychovaný spolu so svojimi tromi bratmi Jayom, Chandlerom a Jarvisom v Londýne ich rodičmi, ktorí obaja pracovali v oblasti práva – Kay mal vždy veľmi blízko k svojej rodine a dnes príležitostne pridáva obrázky s nimi na svoj účet na Instagrame.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom FaZe Kay | Frazier (@fazekay)

Navštevoval Oxted School, na ktorej hral futbal, a začal sa zaujímať aj o rôzne iné veci, vrátane počítačov, herectva a obchodného manažmentu. Po imatrikulácii Kay v roku 2014 , na naliehanie svojich rodičov sa prihlásil na vysokú školu, aby študoval obchodnú administratívu, no keď sa počas prvého roku štúdia začal viac zaujímať o vývoj softvéru a hier, zanechal vzdelanie a zameral sa na svoju kariéru na internete.

Kariéra YouTubera a klanu FaZe

Kay spustil svoj kanál YouTube 7. januára 2012 a odvtedy získal takmer 5,4 milióna odberateľov a viac ako 1,3 miliardy zhliadnutí všetkých jeho videí spolu, väčšinou komediálneho obsahu vrátane žartov, výziev a videí typu „chceli by ste radšej“. Jeho dve najobľúbenejšie videá sú FORTNITE ZONE WARS s FAZE HOUSE – $50,000 Challenge, ktorá bola od 11. septembra 2019 zhliadnutá takmer 17 miliónov krát, a 8 YEAR OLD vs 11 YEAR OLD (Fortnite 1v1), ktorá bola zhliadnutá viac ako 11 miliónov krát. od 4. septembra 2019.

Kay je aktívna aj na Twitchi a zvyčajne vysiela naživo pri hraní Fortnite, pričom zhromaždila takmer 150 000 sledovateľov.

FaZe Clan, predtým známy ako FaZe Sniping, bol spustený 30. mája 2010 v Los Angeles v Kalifornii a dnes ho vlastní deväť ľudí, z ktorých niektorí sú Thomas 'Temperr' Oliveira, Yousef 'Apex' Abdelfattah a Nordan 'Rain' Shat . Začali nahrávaním svojich videí Call of Duty na svoj kanál YouTube, v ktorých predvádzali triky.

Odvtedy klan odohral množstvo hier, vrátane Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Fortnite Battle Royale a Counter-Strike: Global Offensive, a stal sa profesionálnym tímom eSports, ktorý vyhral niekoľko šampionátov Call of Duty. V roku 2018 klan FaZe umožnilo celebritám darovať im peniaze a medzi plodných darcov patrili hudobník Pitbull, basketbalový hráč Ben Simmons a futbalista Gregory van der Wiel.

Kay a jeho priatelia FaZe sú filantropmi a organizovali rôzne podujatia, na ktorých sa zbierali peniaze a darovali sa na charitu.

Usporiadali štvortýždňovú charitatívnu akciu, ktorá sa začala 15. marca 2020, na ktorej sa zúčastnili hviezdy sociálnych médií a športovci a na ktorej sa vyzbieralo približne 125 000 dolárov, ktoré boli následne venované tým, ktorí bojujú s koronavírusom.

Milovať život a priateľku

Kay randí so svojou dlhoročnou priateľkou Charlotte Parkes, odkedy ich zoznámil spoločný priateľ na párty. Charlotte je modelka, hviezda sociálnych sietí a youtuberka , ktorá je možno najznámejšia vďaka svojmu kanálu YouTube, ktorý spustila 18. novembra 2011 a na odber ktorého sa prihlásilo viac ako 650 000 ľudí, čo predstavuje viac ako 100 miliónov zobrazení všetkých jej videí dohromady.

Väčšinou nahráva komediálne videá, ako aj tie, v ktorých dáva svojim fanúšikom rady ohľadom líčenia. Charlotte je na Instagrame populárnejšia, pretože jej účet sleduje viac ako 700 000 ľudí, zatiaľ čo odovzdala takmer 500 obrázkov, z ktorých väčšina má zaostrený zadok a prsia.

Kay nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými by mohol chodiť, a od októbra 2020 je vo vzťahu s Charlotte Parkes, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Kay a zvyšok jeho priateľov FaZe sú fyzicky veľmi aktívni, pretože každý týždeň majú niekoľko tréningov v telocvični a snažia sa jesť väčšinou zdravé jedlo. Tento spôsob života bol predstavený krátko po vytvorení klanu, pretože si uvedomili dôležitosť fyzickej aktivity po tak dlhom hraní videohier.

Kay sa zaujíma o cestovanie a zúčastnil sa mnohých herných podujatí organizovaných po celom svete, pričom so svojou priateľkou dovolenkoval v rôznych štátoch USA a európskych krajinách, ako sú Florida a New York v USA a Chorvátsko a Grécko v Európe.

Je milovníkom zvierat, pričom psy sú jeho obľúbené a mal aj domáceho psa, ktorý však zomrel na starobu.

Rád tiež sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek – Robert De Niro, Al Pacino a Natalie Portman – ako napríklad trilógiu Krstný otec, Zjazvená tvár a V ako Vendeta.

Vek a čistý majetok

Kay má 24 rokov. Má krátke čierne vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 160 libier (73 kg).

Od októbra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 2,5 milióna dolárov nahromadené bohatstvo klanu sa odhaduje na viac ako 240 miliónov dolárov, čo im zabezpečilo štvrté miesto v zozname najbohatších eSport organizácií Forbes.