Kto je youtuber Crainer? Vek, skutočné meno, priateľka, čistá hodnota

ObsahAko sa skutočne volá YouTuber Crainer?

Benjamin Dreyer Vestergård sa narodil v Dánsku 12. decembra 1994 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má dánske občianstvo. Je YouTuberom a hviezdou sociálnych sietí ktorý by mohol byť najlepšie známy svojimi videami z Minecraftu pod menom Crainer.

Detstvo a vzdelanie

Crainer bol vychovaný spolu so svojou staršou sestrou Josefine v Dánsku, ich otcom, ktorý bol právnik, a ich matkou, ktorá bola účtovníčkou.

Rodina mala peňazí viac než dosť a Crainer zvyčajne trávil zimné a letné prázdniny v iných krajinách ako Anglicko, Chorvátsko či Taliansko.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Crainerom (@crainer)

O hranie videohier sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku a počas posledných rokov na základnej škole trávil on a jeho rovesníci takmer všetok svoj voľný čas hraním hier na svojich počítačoch. Crainer navštevoval miestnu strednú školu , kde mal záujem hrať futbal, ale stredné školy v Dánsku vtedy ešte školskú ligu nemali a nakoniec sa rozhodol úplne sústrediť na svoju kariéru hráča – po imatrikulácii v roku 2012 sa Crainer nezapísal do vysoká škola.

Ako získal slávu

Crainer spustil svoj kanál YouTube 22. februára 2014 a odvtedy získal viac ako 6,5 milióna odberateľov, pričom kanál dnes počíta viac ako 1,6 miliardy zobrazení všetkých jeho videí dohromady.

Crainer každý deň odovzdáva dve videá a hral množstvo hier, pričom sa momentálne sústreďuje na hranie Medzi nami. Jeho dve momentálne najobľúbenejšie videá sú TOTO JE ČOKOLÁDA?! ktorý bol od 24. januára 2017 zhliadnutý takmer 10 miliónov krát, a *NOVINKA* Trick Or Treat Gamemode vo Fortnite Battle Royale!, ktorý si od 13. októbra 2018 pozrelo viac ako 8,6 milióna krát.

Podľa kontroverzií okolo jeho úspechu na YouTube sa Crainerovi podarilo stať sa populárnym na YouTube len vďaka svojmu bývalému priateľovi Lanceypoohovi (Lancey), ktorý bol kedysi slávnym YouTuberom.

Lancey mal množstvo sledovateľov v sieti živého vysielania Twitch a po tom, čo ho Crainer požiadal o spoluprácu, keďže sa chcel tiež stať populárnym, sa Lancey rozhodol dať mu šancu. Crainer sa však krátko nato rozišiel so svojou priateľkou, začal užívať steroidy a povedal Lanceymu, že potrebuje chvíľu voľna. Lancey potom spustil svoj kanál YouTube a zhromaždil veľa predplatiteľov a potom, čo si to Crainer všimol, opäť kontaktoval Lanceyho a tvrdil, že je zmenený človek a chce s ním opäť spolupracovať. Lancey postavil dom pre hráčov v New Orleans a pozval Crainera, aby s ním bezplatne býval. Keď sa Crainer upokojil, spýtal sa, či by jeho vtedajšia priateľka Sophie mohla prísť a bývať s nimi, a Lancey zaplatil Sophiinu letenku z Dánska.

Lancey v tom čase spolupracoval s nemenovaným youtuberom a po tom, čo sa pohádali, Crainer využil možnosť tajne nahrať Lanceyho, kým hovoril a urážal dotyčného youtubera – po odlete domov do Dánska s vízami. vypršala, Crainer zablokoval Lancey na každej sociálnej sieti a on sám začal spolupracovať s nemenovaným YouTuberom. Lancey postupne strácal odberateľov a schopnosť zarábať peniaze na YouTube a vyzval ľudí, aby nedôverovali Crainerovi a tvrdil, že je to zlý človek, ktorý by pre peniaze a slávu urobil čokoľvek.

Minulá a súčasná séria YouTube o Minecrafte

Crainer má veľa neaktívnych sérií, ktoré čakajú, kým sa k nim vráti.

Jednou z nich je Mission: Moon Butt, v ktorej si pomocou GalactiCraft Minecraft Mod postaví zadok na Mesiaci. Ďalšia z jeho populárnych, ale neaktívnych sérií, Test Pack, Ignore! predstavuje ho, ako si buduje základňu a snaží sa prežiť tak dlho, ako len bude môcť. Crainer je snáď najznámejší vďaka svojej sérii Crazy Craft, ktorá je o tom, ako sa stať čo najsilnejším a súčasne bojovať proti trom posledným bossom. Niekoľko Crainerových ďalších neaktívnych sérií sú Troll Craft, Sky Factory 4 a Rage Mode.

V súčasnosti sa zameriava na tri zo svojich videosérií. Šťastné bloky 2 obsahuje Crainera, ktorý hrá proti SSundee a náhodným divákom, zatiaľ čo jeho séria Pranks je o žartoch v Minecrafte.

Jeho tretia séria Cowtown obsahuje Crainera, Slogomana a Jellyho, keď medzi sebou bojujú a snažia sa zničiť svoje domy.

Ostatné siete sociálnych médií

Crainer je aktívny aj na Instagrame a sleduje ho takmer 400 000 ľudí, pričom odovzdal približne 950 obrázkov. Na svojom účte na Twitteri, na ktorom ho sleduje len okolo 250 ľudí, už nie je aktívny. Na Facebooku Crainera sleduje viac ako 32 000 ľudí a viac ako 270 000 na TikTok, čím sa dohromady nazbieralo takmer 900 000 hodnotení Páči sa mi na všetky jeho obrázky a videá.

Je aktívny aj na Twitchi a jeho kanál s názvom MisterCrainer má viac ako 27 000 sledovateľov – Crainer uprednostňuje nahrávanie videí na YouTube pred živým vysielaním na Twitchi.

Milovať život a priateľku

Crainer sa rozišiel so svojou priateľkou Sophie krátko po tom, čo sa vrátil do Dánska, a niektorí ľudia veria, že ju využíval len na to, aby sa stal populárnejším na internete. Pokračoval v rande s neslávnym dievčaťom Fie, ktoré bolo občas videné ako vystupovať v niektorých jeho videách pred ich rozchodom – Fie bola v čase ich rozchodu tehotná, no podľa povestí podviedla Crainera s iného muža, ktorý je zároveň otcom dieťaťa.

Crainer pokračoval v rande s Theou Kornum, dánskou hviezdou YouTube, ktorá sa narodila 22. apríla 1998 v znamení zverokruhu Býk – títo dvaja spolu prevádzkovali svoj YouTube kanál Thea & Crainer – Minecraft, no odvtedy sa z neznámych dôvodov premenoval na Thea Gaming.

Dňa 22. júna 2019 Thea a Crainer sa vzali na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny.

Od októbra 2020 je Crainer ženatý s Theou a zdá sa, že sa dohodli, že nebudú mať deti, aby sa mohli sústrediť na svoju kariéru.

Strach, záľuby a iné záujmy

Crainer má iracionálny strach z klaunov, ale nepamätá si, ako presne sa u neho táto fóbia vyvinula – verí, že to bolo počas jednej z jeho prvých narodeninových osláv.

Crainer je milovník psov a má domáceho psa Bobbyho, ktorého môžete vidieť na niektorých jeho obrázkoch na Instagrame.

pridané Crainer na Nedeľa 1. marca 2020

Jeho manželka ho pri mnohých príležitostiach nabádala, aby s ňou cestoval, ale Crainer len zriedka súhlasí s odchodom zo svojej krajiny, pretože sa venuje svojmu kanálu YouTube a každý deň sa snaží nahrať na svoj kanál dve videá. sľúbil svojim fanúšikom.

Je fyzicky veľmi aktívny, má vlastnú súkromnú posilňovňu, kde cvičí niekoľkokrát týždenne, a tým pádom aj jeho fit telo – tiež drží prísnu diétu a väčšinu vecí, ktoré zje, pripravuje jeho manželka.

Neskoro v noci Crainer rád pozerá komediálne filmy a jeho obľúbeným hercom a herečkou sú Jim Carrey a Meg Ryan, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené filmy patrí You’ve Got Mail, Liar Liar a Bruce Almighty.

Vek a čistý majetok

Crainerov vek je 25. Má krátke hnedé vlasy a zelené oči, jeho výška je 5 stôp 10 palcov (1,78 m) a váži okolo 160 libier (73 kg).

Od októbra 2020 sa čistý majetok Crainer odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.