Kto je YouTuber Charmx? Všetko, čo potrebujete vedieť

Charmx je známy YouTuber, ktorý sa preslávil najmä svojimi reakčnými videami. Má tri kanály YouTube – jeden hlavný a dva záložné – pretože predtým mal problémy s autorskými právami a mohol prísť o svoje profily na YouTube.

ObsahRaný život a rodina

Charmxovo skutočné meno je Karl, narodil sa 30. septembra 1994 v kanadskom Ontáriu, takže jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má kanadské občianstvo. Má mladšieho brata, ktorého meno nie je k dispozícii. Karl žil so svojimi rodičmi až do roku 2018, keď konečne pochopil, že ho to mätú, keďže mal síce vlastnú izbu, no musel ísť do pivnice tráviť čas pri počítači. Videá pre svoj kanál musel natáčať len vtedy, keď bol sám doma, keďže jeho rodina nebrala jeho aktivity na YouTube vážne a veľmi ho vyrušovala pri vytváraní obsahu pre svoj profil na sociálnych sieťach. Do roku 2018 zarobil dosť peňazí na to, aby žil oddelene.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

čo sa deje? Ja som Charmx! A dnes budem reagovať na... #charmx #charmxlookalike #beanieboi

Príspevok zdieľaný používateľom Ryan Zimmerman (@ryan_zman) 26. decembra 2018 o 8:27 PST

Zdieľal, že od malička hral videohry – jedným z jeho obľúbených bol Super Mario 3. Mal iba jednu hernú konzolu, zatiaľ čo jeho priatelia mali dve alebo dokonca tri rôzne konzoly, no Karl bol príliš hanblivý a príliš introvertný. navštevovať svojich spolužiakov a priateľov, aj keď veľmi chcel hrať ich hry, takže väčšinu času zostával doma.

Vzdelanie

Charmx zmaturoval na miestnej strednej škole v roku 2012. Nezdieľal žiadne informácie o svojej konkrétnej škole ani o tom, či pokračoval v ďalšom vzdelávaní.

Kariéra

Prvé kroky

Charmx pracoval viac ako rok v reštaurácii rýchleho občerstvenia, no práca ho veľmi nebavila, aj keď mu dávala peniaze, ktoré potreboval na život, aký chcel.

Takže v marci 2013 Charmx vytvoril svoj vlastný kanál YouTube s názvom DoYoTing (neskôr premenovaný na The Critical Bastard), aby mohol robiť recenzie na hry, ktoré hral. Nápad sa mu zdal dobrý, ale nemohol začať, pretože bol k sebe príliš kritický a nemyslel si, že videá, ktoré robí, sú dosť dobré na to, aby sa dali zverejniť. V apríli 2014 však nahral svoje prvé video, recenziu jednej z jeho obľúbených hier, ktoré hral ako dieťa. Veľa chatoval aj na fórach hernej komunity, takže jeho prví nasledovníci boli odtiaľ. Do konca roka 2015 dostal Charmx na YouTube dva „ustrnutia“ za nevhodný obsah alebo problémy s autorskými právami, a tak vytvoril ďalší kanál, ktorý nazval Charmx.

Charmx YouTube kanál a jeho záložné klony

Zatiaľ čo The Critical Bastard mal už 300 000 odberateľov, odstránil z neho všetky videá a založil ďalší kanál od nuly.

Nahral svoje reagujúce videá a videá Let’s Play, pričom sa usilovne snažil neporušovať pravidlá platformy a nechať svoje videá speňažiť, YouTube však niektoré z jeho videí stiahol. V roku 2017 Charmx zo strachu, že príde o ďalší kanál alebo ho vystaví riziku zakázania, vytvoril ďalší kanál a nazval ho Charmx 2. Nahral videá pre oba kanály, takmer všetky boli jedinečné, takže videá len nekopíroval. . Do konca roka 2017 sa počet jeho odberateľov na jeho hlavnom kanáli blížil k 400 000, zatiaľ čo jeho alternatívny kanál prilákal viac ako 100 000 sledovateľov.

V roku 2018 Charms vytvoril svoj tretí kanál na YouTube. Nepremýšľal príliš dlho o jeho názve a jednoducho ho nazval Charmx 3.

Od februára 2020 jeho kanál Charmx má takmer 900 000 odberateľov a väčšinou sa zameriava na videá Skús sa nesmiať Charmx 2 má 215 000 odberateľov a videá obsahujú rôzne memy a vtipné obrázky, na ktoré Charmx reaguje Charmx 3 má viac ako 200 000 odberateľov a obsahuje množstvo reagujúcich videí na YouTube Poops (YTP). Nahráva niektoré zo svojich starých videí, ktoré predtým odstránil z YouTube, no cenzuruje a upravuje ich tak, aby neporušovali pravidlá autorských práv.

Vírusové videá a meme Zucchini King

Mnoho videí, ktoré uverejňuje Charmx, sa stalo virálnymi. Jeho živé reakcie na vtipné veci, ktoré nachádza na internete a ktoré mu posielajú jeho fanúšikovia, si podmaňujú srdcia aj veľmi skeptických divákov. Séria jeho videí Try Not To Laugh má teda viac ako 30 epizód – medzi tie najobľúbenejšie patria NESMIEŤ! – Reagovanie na pokus nesmiať sa Dank Meme a Ofenzívne vydanie 9 MidSeson Finale (takmer 950 000 zobrazení) a NAJVÄČŠIE SNAŽENIE SA NESMIEŤ VÝZVA! – You Laugh You Lose For Charmx #3 (okolo 500 000 zobrazení).

Niektorí YouTuberi vraj dokonca na jeho reakcie natáčajú reakčné videá. V roku 2018 sa Charmx stal uznávaným kráľom cukety po tom, čo vytvoril meme zo svojho vlastného vzhľadu, vzal veľkú cuketu a predstieral, že je to jeho zbraň. Ďalší populárny YouTuber, Grandayy, požiadal Charmxa, aby vytvoril ďalšie video s použitím cukety ako zbrane, keď získa milión odberateľov. Charmx nečakal na dátum a urobil video vopred, pričom v oboch rukách držal cukety a predstieral, že s nimi strieľa. Jeho fanúšikovia ho začali volať Cuketový kráľ, stále si robí veľa vtipov na svojej meme prezývke.

Obnova starých videí z Charmx

Charmxovi nasledovníci boli trochu naštvaní, že nemali prístup k jeho predchádzajúcim videám, pretože ich všetky odstránil zo svojho prvého kanála YouTube. Pomocou platformy s názvom Lost Media sa jeho fanúšikovia spojili, aby obnovili Charmxove videá, ktoré si predtým stiahli pre seba.

Požiadali tiež priamo Charmx, aby im videá poslal aspoň e-mailom, aby ich nikam nenahrával, ale neexistujú žiadne informácie, či s tým Charmx niekedy súhlasil. Jeho fanúšikovia však nestrácajú nádej, že ešte raz uvidia jeho staré videá, pretože sú považované za najzábavnejšie, aké kedy natočil, keďže kvalita jeho vtipov sa znížila kvôli prísnym cenzorským pravidlám YouTube.

Osobný život. Chodí Charmx s niekým?

Charmx sa v niektorých svojich videách podelil o to, že sa nerád stretáva s mnohými ľuďmi tvárou v tvár. Väčšinou zostáva doma pred monitorom a preskakuje príležitosti opustiť svoj domov. Nerandí so žiadnym dievčaťom a nikdy nespomenul žiadne podrobnosti o svojom predchádzajúcom vzťahu, takže niektorí z jeho nasledovníkov sú si celkom istí, že nikdy nemal žiadnu priateľku. Aj keď sa Charmx cíti doma sám, má depresie a niekedy máva samovražedné myšlienky.

Hovorí, že mal dokonca rande so samovraždou, ale jeho vášeň pre natáčanie videí pre YouTube a komunikáciu s fanúšikmi ho prinútila zmeniť názor.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Charmxov obľúbený meme všetkých čias je My Name's Jeff. Predtým bol fanúšikom televízneho seriálu The Walking Dead, ale stratil záujem. Má fanúšika s prezývkou BenjiXAddictX4Ever, ktorého niekedy spomína ako svojho „najoddanejšieho“, pretože komentuje každé video, ktoré Charmx nahrá, a komentáre sú vždy podporné a pozitívne. V jednom zo svojich videí, ktoré zdieľal, sa nikdy nestretol so žiadnym zo svojich fanúšikov, pretože takmer nevychádza z domu, pretože mal paranoju.

Mal autonehodu, keď išiel domov z práce (keď pracoval vo fastfoode) dosť neskoro v noci a keď Karl odbočoval, do jeho auta vrazilo iné auto. Poškodenie áut bolo dosť vážne, no Karl sa zranil len ľahko.

Vzhľad, štýl oblečenia

Charmx má čierne vlasy a orieškové oči. Pri nakrúcaní vždy nosí čiapku, takže jeho fanúšikovia často žartujú, že je v skutočnosti plešatý, a tak sa skrýva pod čiernym klobúkom. Jeho výška, váha a vitálne štatistiky sú momentálne nedostupné.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa čistý majetok spoločnosti Charmx odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov – jeho celkový príjem z troch kanálov YouTube, ktoré spravuje, je približne 23 000 dolárov mesačne. Odhaduje sa, že jeho kanál Charmx má hodnotu približne 1,5 milióna dolárov, kanál Charmx 2 približne 129 000 USD a kanál Charmx 3 má údajne celkovú čistú hodnotu viac ako 300 000 USD. Rovnako ako mnohí YouTuberi, aj Charmx sa snažil zarobiť peniaze predajom tovaru, ale zlyhal, pretože po piatich mesiacoch od dátumu spustenia linky predal iba šesť tričiek, z ktorých nezískal ani cent.