• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je Wolfychu? Skutočná tvár, skutočné meno, vek, skutočný život

Kto je Wolfychu? Skutočná tvár, skutočné meno, vek, skutočný život

ObsahKto je Wolfychu?

Wolfychu je britská youtuberka, hráčka videohier a animátorka, ktorá sa preslávila nahrávaním animačných meme videí na svoj kanál YouTube, na ktorom má teraz viac ako 2,5 milióna odberateľov, pričom jej popularita neustále rastie. Podľa svojej postavy začala natáčať animované videá a celú sériu nazvala Wolfychu Storytime.

Wolfychu Bio- skutočné meno, vek, detstvo

Wolfychu sa narodila ako Kayleigh Smyth 20. marca 1995 v Surrey v Anglicku s írskymi predkami. Prvých šesť rokov života strávila v Spojenom kráľovstve so svojimi staršími bratmi.

Potom sa rodina presťahovala do Španielska – Wolfychu to znášala ťažko, ale ako čas plynul, pomaly prijímala nový život a zoznamovala sa so Španielskom a dokonca sa naučila španielsky jazyk. Neprezradila veľa podrobností o svojom vzdelaní, ale je známe, že ukončila strednú školu.

Začiatok kariéry

Po strednej škole Wolfychu nevedela, čo má robiť so svojím životom, začala uverejňovať svoje kresby online, čo jej upútalo pozornosť. Keď sa čoraz viac zapájala do online komunity, zaujala ju chlap menom Jordan Sweeto.

Tí dvaja sa začali rozprávať každý deň a vznikol medzi nimi románik. Presťahovala sa do Austrálie, kde žije Jordan, as jeho pomocou si založila svoj kanál na YouTube a začala natáčať videá. Jej prvé video bolo nahrané v roku 2017 s názvom Mramorová sóda | meme , ktorá má teraz viac ako 1,3 milióna zobrazení. Pokračovala vo vytváraní nových animovaných videí a Wolfychu bol každým dňom obľúbenejší. Vo videách bola o sebe tajomná, nikdy neodhalila svoju tvár, svoje skutočné meno ani nič zo svojho osobného života.

Jej tajomná povaha jej priniesla len väčšiu slávu a počet jej predplatiteľov sa zvyšoval rýchlym tempom.

Vystúpte na výslnie

Ako sa jej popularita zvyšovala, Wolfychu začala implementovať nové nápady vrátane spúšťania videí a animácií príbehu Wolfychu. Ukázalo sa to ako šikovný krok, keďže počet jej predplatiteľov dosiahol dva milióny. V súčasnosti je toto číslo ešte vyššie, s takmer 2,7 miliónmi odberateľov, pričom jej videá si pozrelo takmer 300 miliónov krát.

Medzi jej najobľúbenejšie videá patrí Zombie pieseň , (14 miliónov zobrazení), teda Nie je to tak, že ťa mám rád!! , (viac ako 13 miliónov zobrazení) a Všimni si ma Senpai (10 miliónov zhliadnutí), okrem mnohých ďalších videí s miliónmi zhliadnutí, ktoré len zvýšili jej popularitu a čistý majetok.

Keď Wolfychu dosiahla svetovú slávu, založila ďalší kanál YouTube, tentoraz so svojím priateľom Jordanom, na ktorý obaja nahrávajú videá v rôznych jazykoch. Zatiaľ majú len okolo 60 000 predplatiteľov.

Wolfychu Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad a telesné miery

Wolfychu sa vďaka svojmu jedinečnému obsahu stala hviezdou YouTube a neustále sa zlepšuje a s jej úspechom rastie aj jej čistý majetok. Podľa zdrojov sa čistý majetok Wolfychu odhaduje na viac ako 250 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Wolfychu je vysoká 5 stôp a 6 palcov (1,68 m) a hoci jej hmotnosť nie je známa, má štíhlu postavu. Oči má modré a má svetlohnedé vlasy.

Osobný život Wolfychu, zoznamka, priateľ Jordan Sweeto

Pokiaľ ide o osobný život Wolfychu, teraz žije v Melbourne, Victoria Australia, so svojím priateľom Jordanom Sweetom. Obaja sa zoznámili online a po niekoľkých mesiacoch neustáleho posielania správ a skypovania sa rozhodla presťahovať a žiť s ním. Wolfychu a Jordan sú spolu od roku 2016, ale zatiaľ nehovoria o svojich budúcich plánoch.

Jordan je tiež hviezdou YouTube, narodil sa 13. augusta 1992 v Kanade, kde vyrastal so svojimi dvoma mladšími sestrami. Rodina často prechádzala z Kanady do Austrálie a nakoniec sa usadila v Austrálii.

Jordan sa začal zaujímať o hudbu na strednej škole a dokonca by robil svoju vlastnú hudbu, ale keď bol starší, jeho záujem o animáciu a videá prevzal.

Svoj kanál na YouTube si založil v roku 2009, no najskôr natáčal videá, na ktorých robil cover verzie populárnych piesní, ako napríklad Fireflies od Owl City, potom Hey, Soul Sister od Train a Ashley, ktoré pôvodne hrali okrem iného Escape The Fate. piesne. Po dvoch rokoch na YouTube však začal natáčať herné videá a nakoniec animované videá.

V súčasnosti má viac ako 1,2 milióna odberateľov a jeho videá si pozrelo približne 130 miliónov krát. Niektoré z videí na jeho kanáli, ktoré majú najviac zhliadnutí, sú Zachránim ťa so 14 miliónmi teda Crush Song s približne 4,6 miliónmi zobrazení.

Jordan je tiež skúsený hudobník a máte prístup k nemu hudbu na iTunes .

Jordánsky majetok sa tiež odhaduje na približne 200 000 dolárov začiatkom roku 2020, s veľkou pravdepodobnosťou nárastu v budúcnosti.