• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Wilson Radjou-Pujalte? Vek, výška, rodičia, Wiki

Kto je Wilson Radjou-Pujalte? Vek, výška, rodičia, Wiki

ObsahKto je Wilson Radjou-Pujalte?

Wilson Radjou-Pujalte sa narodil v Londýne v Anglicku 15. mája 2002 – jeho znamenie zverokruhu je Býk a má britské občianstvo. On je herec , pravdepodobne najlepšie známy pre jeho stvárnenie Jakea Huntera v dobrodružnej komediálnej rodinnej sérii Hunter Street, ktorá sa vysiela od roku 2017 a v ktorej si zahrali Kyra Isako Smith, Daan Creughton a Tooske Ragas. Príbeh sleduje rodinu Hunterovcov, ktorí hľadajú pestúnov. ich najnovšieho člena Maxa, keď jednej noci zmizli.

pridané Wilson Radjou Pujalte na Nedeľa 13. mája 2018

Séria bola v roku 2018 nominovaná na detskú cenu BAFTA za medzinárodnú živú akciu.

Rodičia, raný život a vzdelanie

Wilson bol vychovaný v Londýne v Anglicku ako jedináčik, svojimi rodičmi, ktorí sú obaja súčasťou zábavného priemyslu, a ktorí ho motivovali k kariére herca.

Wilson sa začal zaujímať o herectvo krátko po zápise na základnú školu a trávil veľa času pred televízorom pozeraním filmov a seriálov, kým dokonca dovŕšil desať rokov. Vo svojej prvej (neuvedenej) úlohe sa objavil vo veku 13 rokov , keď bol v roku 2015 obsadený ako sirota v dobrodružnom komediálnom rodinnom filme Pan.

Pokračoval na strednej škole, kde začal hrať rugby, ale keď zistil, že jeho telo nie je na tento šport úplne stavané, prešiel na futbal a nakoniec sa v ňom stal veľmi dobrým. Wilson práve imatrikuloval v júni 2020 a rozhodol sa, že sa nezapíše na vysokú školu, ale prepracuje sa vo filmovom priemysle.

Kariéra ako herec

Len niekoľko mesiacov po svojej úlohe vo filme Pan bol Wilson obsadený do hlavnej úlohy mladého Johna Luthera v krátkom hudobnom videu Murdah Loves John v réžii Arjuna Rose a získal uznanie v roku 2016 po pozvaní hrať Dodgera v piatich epizódach seriálu. dramatický seriál Dickensian .

Hrali v ňom Tuppence Middleton, Sophie Rundle a Alexandra Moen a sleduje niekoľko postáv, ktoré žijú v ríšach vytvorených spisovateľom Charlesom Dickensom – séria bola nominovaná na dve írske filmové a televízne ceny za najlepšieho herca v hlavnej úlohe v dráme ( Stephen Rea) a najlepší herec vo vedľajšej úlohe v dráme (Ned Dennehy).

Neskôr v roku 2016 Wilson hosťoval ako Young Hannibal v epizóde Resistance dokumentárneho seriálu Barbarians Rising, ktorý sleduje vzostup a pád Ríma, a v tom istom roku bol obsadený do úlohy Aladina v dobrodružnom fantasy seriáli Jamillah and Aladdina, čo mu zmenilo život a preslávilo ho v Británii.

V seriáli si zahrali aj Blossom Campbell a Joe Vaz a sleduje príbeh dievčaťa, ktoré nájde lampu a v nej džina, ktorý jej splní túžbu po dobrodružstve tým, že ju vezme do čias Aladina. Po viac ako roku natáčania pre Jamillah a Aladina bol Wilson obsadený ako Bobby v štyroch epizódach rodinnej série Hetty Feather a v roku 2018 stvárnil vedľajšiu postavu Pigeon Boy v životopisnom komediálnom filme The Favorite, ako aj Mackieho v thrilleri. film We the Kings, ktorý napísala a režírovala Lauren Mackenzie.

Wilsonova najnovšia rola bola v kriticky uznávanej akčnej dobrodružnej fantasy sérii The Witcher, ktorú vytvorila Lauren Schmidt a v ktorej si zahrali Henry Cavill, Freya Allan a Anya Chalotra – príbeh sleduje Geralta z Rivie, ktorý je zaklínač a lovec príšer, a ktorý sa vysielal. jeho prvá sezóna v roku 2019, zatiaľ čo jeho druhá sezóna má byť vydaná začiatkom roku 2021.

Milujte život a vzťahy

Wilson nehovoril o dievčatách, s ktorými mohol chodiť, ale stal sa celkom žiadaným hercom pre ženské publikum a na svoj účet na Instagrame dostával všetky druhy správ.

Verí tomu veľa jeho fanúšikov že je momentálne slobodný a nechce to uponáhľať so vzťahom, pretože je veľa dievčat, ktoré by s ním chceli chodiť, a výber nesprávnej osoby môže mať negatívny vplyv na jeho hereckú kariéru (a jeho život všeobecne). Viacerí jeho fanúšikovia však tvrdili, že ho videli tráviť čas s tajomným necelebritným dievčaťom v Londýne – údajne ich tiež videli držať sa za ruky pri spoločnej prechádzke.

Keďže Wilson tieto fámy nekomentoval, od augusta 2020 je považovaný za slobodného, ​​neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Wilson je vášnivým basketbalovým hráčom a často ho hrá s niektorými zo svojich najbližších priateľov, pričom niekoľkokrát týždenne chodí aj do posilňovne, aby sa udržal v kondícii pre svoje úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch.

Je veľkým fanúšikom filmov od Disney , pričom niektoré z jeho obľúbených sú Wall-E, How To Train Your Dragon a Despicable Me – svoju lásku k Disneymu spojil s láskou k cestovaniu, navštívil Disneyland v Paríži vo Francúzsku a fotky odtiaľ nahral na svoj instagramový účet. .

Wilson bol tiež v mnohých iných európskych krajinách a pri viacerých príležitostiach navštívil USA, pričom zostal v mestách ako New York City a Los Angeles v Kalifornii.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Brad Pitt, Will Smith a Natalie Portman a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Pán a pani Smithovci, I Am Legend a V ako Vendeta.

Vek a výška

Wilson má 18 rokov. Má krátke čierne kučeravé vlasy a čierne oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od augusta 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 200 000 dolárov.