Kto je vlastne senzácia YouTube Zach Choi? Čistá hodnota, Wiki

ObsahZach Choi Wiki Bio

Zach Choi sa narodil v Soule v Južnej Kórei 27. augusta 1986 – jeho znamenie zverokruhu je Panna a má juhokórejskú aj americkú národnosť. Je YouTuberom a hviezdou sociálnych sietí , možno najlepšie známy pre svoj YouTube kanál Zach Choi ASMR, na ktorý nahráva videá, na ktorých jedáva veľké množstvá rôznych jedál (známe ako mukbang), pričom je zároveň autonómny senzorický meridián (ASMR) – opísaný ako relaxačný pocit, ktorý človek môže cítiť. po vypočutí šepotu a praskania, ako aj pri pohľade na pokojné pohľady.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Zachom (@zachchoi)

Zach vo svojich videách vôbec nehovorí, a preto mu niektorí ľudia veria, že je nemý.

Detstvo a vzdelanie

Zach bol vychovaný v Baltimore, Maryland, USA ako jediné dieťa, jeho adoptívnou juhokórejskou matkou, ktorá bola modelkou, a adoptívnym americkým otcom, ktorý bol spevákom a obchodníkom.

Zachova adoptívna mama je skvelá kuchárka, aj preto sa už v útlom veku začal zaujímať o ochutnávanie rôznych jedál a kuchýň, pričom mama mu jedlo vždy dávkovala tak, aby nepribral.

Navštevoval miestnu strednú školu v ktorom hral futbal a basketbal a zaujímal sa aj o herectvo, účinkoval v niekoľkých divadelných hrách na škole. Po imatrikulácii v roku 2004 sa Zach a jeho rodina presťahovali do Los Angeles v Kalifornii, kde žije dodnes – nenavštevoval vysokú školu.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a YouTuber

Nie je jasné, čo Zach robil po škole, keďže svoj kanál YouTube spustil až 5. júla 2014, dnes ho odoberá viac ako 10 miliónov ľudí, pričom nazbieral viac ako 1,6 miliardy videní všetkých svojich videí dokopy.

Zach na svoj kanál nahral množstvo videí, kým jeho dve najobľúbenejšie sú NAJOBĽÚBENEJŠIE POTRAVINY PRE ASMR so STEPHANIE SOO (voštinové, aloe vera, tanghulu, makaróny), ktoré si od 24. mája 2019 pozrelo viac ako 68 miliónov krát, a NAJOBĽÚBENEJŠIE POTRAVINY PRE ASMR (KFC, CIBUĽOVÉ KRÚŽKY, MOZZARELLA KUKURIČNÝ PES, KURAČA ) NO TALKING, ktorý si od 23. februára 2019 pozrelo takmer 42 miliónov krát.

Zach je aktívny aj na Instagrame a má viac ako 900 000 sledovateľov, pričom odovzdal takmer 200 obrázkov, z ktorých väčšina ho zobrazuje ako jedáva.

Svoj účet na Twitteri spustil v novembri 2012 a odvtedy získal viac ako 13 000 sledovateľov, zatiaľ čo jeho účet na Facebooku má viac ako 310 000 sledovateľov. Zach je tiež dosť aktívny na TikTok a sleduje ho viac ako 220 000 ľudí, pričom nazbieral viac ako 1,4 milióna lajkov všetkých svojich videí a obrázkov.

Kontroverzia týkajúca sa Stephanie Soo a Nikocado Avocado (Nicholas Perry)

Stephanie Soo a Nikocado Avocado sú dvaja youtuberi, ktorí tiež nahrávajú videá mukbang a Zach s nimi pri viacerých príležitostiach spolupracoval, avšak Stephanie tvrdila, že z Nikocada sa cíti nepríjemne a zámerne sabotuje jej videá – nahrala na YouTube video, v ktorom hovorí o tom, že sa jej Nikocado vyhráža a že ju odfotil v jej vani, aj keď s tým nesúhlasila.

Zach nebol vtiahnutý do drámy, kým Nikocado neodhalil Zachove správy, v ktorých hovorí o tom, ako by mal Nikocado nechať Stephanie na pokoji – keďže Zach nedal povolenie na zverejnenie svojich osobných odkazov, on aj Stephanie si najali právnikov, aby Nikocada zažalovali. .

Milovať život a priateľku

Zach je dosť tajnostkársky, pokiaľ ide o svoj milostný život, a od začiatku svojej kariéry nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, čo je jeden z dôvodov, prečo sa internetom šíria klebety, že Zach je gay – dvaja z jeho fanúšikov dokonca na webovej stránke Reddit tvrdili, že videli, ako bol Zach príliš blízko k mužskému priateľovi, ale príspevky boli odvtedy odstránené.

Sú aj takí, ktorí veria, že Zach je asexuálny a vôbec sa nezaujíma o partnerku alebo o účasť na sexuálnych aktivitách, avšak jeden zo Zachových najbližších priateľov naznačil, že by mohol byť romanticky spojený s dievčaťom, ktoré nedávno stretol na internete. a že spolu chodia, ale ešte sa nestretli, keďže žijú v rôznych štátoch.

Keďže nekomentoval žiadnu z fám, Zach je od októbra 2020 slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Niektoré zo Zachových obľúbených jedál sú Hot Cheetos, Kuracie a Mozzarella Corn Dogs, zatiaľ čo jeho obľúbeným nápojom je Sprite, ktorý pije v každom jednom zo svojich videí na YouTube.

Je milovníkom zvierat a má mačku, ktorú možno občas vidieť na jeho obrázkoch na Instagrame, zatiaľ čo Zachove obľúbené zvieratá sú tigre a leopardy.

Rád cestuje a vracia sa domov do Soulu niekoľkokrát týždenne, pričom bol aj v niekoľkých ďalších ázijských krajinách vrátane Číny a Vietnamu a v rôznych európskych krajinách, ako je Francúzsko, Nemecko a Taliansko.

Vo svojom voľnom čase Zach rád sleduje filmy s niektorými z jeho obľúbených hercov a herečiek Takeshi Kaneshiro, Andy Lau a Zhang Ziyi, ako napríklad Dom lietajúcich dýk, Krčící tiger, Skrytý drak a Spomienky gejše.

Chirurgia

Je všeobecne známe, že Zach má za sebou operáciu dvojitých viečok, pričom si nechal upraviť aj nos.

Vek a výška

Zach má 34 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od októbra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 3,6 milióna dolárov.