Kto je vlastne manželka Joea Rogana, Jessica Ditzel?

ObsahJessica Ditzel Wiki Bio

Jessica Sloan Ditzel sa narodila 18. júla 1975 v Sugar Land, Texas, USA – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je bývalou kokteilovou čašníčkou a modelkou , ktorá môže byť známa najmä tým, že je manželkou Joea Rogana, slávneho amerického komika, herca, televízneho moderátora a podcastera.

Detstvo a vzdelanie

Jessica bola vychovávaná spolu so svojou sestrou Trinity v Sugar Land, ich rodičmi, ktorí obaja pracovali v dvoch zamestnaniach, aby finančne podporili rodinu.

Jessica vyrastala so záujmom o modeling, pretože ona a jej rovesníci hovorili o tom, že sa stanú herečkami alebo modelkami – často zbierali peniaze a kupovali dievčenské časopisy.

Pokračovala na Doherty High School so sídlom v Colorado Springs a bola tam fyzicky veľmi aktívna, keďže hrala futbal a tenis a tiež cvičila herectvo v školskom dramatickom klube. Po imatrikulácii v roku 1993 sa Jessica zapísala na California State University, Long Beach, kde v roku 1997 ukončila bakalársky titul.

Jessicina kariéra

Svoju modelingovú kariéru odštartovala krátko po ukončení štúdia a podpísala zmluvu s EM Model Management. Jessica tiež pracovala v Rent-A-Car Enterprise ako asistentka a potom sa pridala k Volvo Motorsports, kde sa stala ich produktovou analytičkou, ako aj prácu kokteilovej čašníčky . Aj keď strávila nejaký čas prácou modelky, Jessica v skutočnosti neurobila žiadny významný pokrok vo svojej kariére modelky.

V súčasnosti sa väčšinou sústreďuje na to, že je televíznou producentkou, keďže pomáhala svojmu manželovi s jeho prácou a mohla byť videná v mnohých jeho videách a epizódach jeho podcastu – od dnešného dňa na nej Jessica pracuje. dokumentárny film Hollywood and Divine: Beauty Secrets Revealed.

Milujte život a manželstvo s Joeom Roganom

Pred stretnutím s Joeom Roganom mala Jessica vzťah s Kevinom Connorom, zosnulým spevákom, ktorý si pamätal, že bol členom kapely H-Town – porodila ich dcérku Kayju Rose Connor vo veku 21 rokov, no Jessica a Kevin sa v roku 1988 rozišli, pretože ju podviedol. Kevin neskôr zomrel pri autonehode.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Joe Roganom (@joerogan)

V roku 2008 Jessica porodila svoju a Joeovu dcéru a o rok neskôr sa zosobášili na súkromnom obrade za účasti ich najbližších priateľov a rodiny – v roku 2010 sa im narodila druhá dcéra a Joe si adoptoval aj prvú Jessicu. Rodina najprv žila v Boulder v štáte Colorado a potom sa presťahovala do Bell Canyon v Kalifornii, kde ich nový domov stál 5 miliónov dolárov. Neskôr sa presťahovali do jazera Austin v Texase po kúpe domu za 14 miliónov dolárov.

Od novembra 2020 je Jessica vydatá za Joea Rogana a má tri dcéry.

Záľuby a iné záujmy

Jessica má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni a dodržiava prísnu diétu, pretože sa mimoriadne stará o svoju váhu a vzhľad a tiež sa stará o svoje duševné zdravie, pretože príležitostne cvičí jogu.

Je to shopaholička, ktorá chodí nakupovať oblečenie niekoľkokrát do týždňa – paparazzi ju a Joea pri niekoľkých príležitostiach zachytili pri spoločných nákupoch.

Má rada mačky, ale žiadne iné zvieratá, aj keď mačku nemá, pretože by jej chýbal čas na to, aby sa o ňu poriadne starala.

Jessica rada cestuje a so svojím manželom bola po celých USA, pričom jej vysnívanou destináciou je Miami na Floride.

Vo svojom voľnom čase, ktorý je zvyčajne večer, Jessica rada sleduje filmy s niektorými z jej obľúbených herečiek – Juliou Roberts, Angelinou Jolie a Natalie Portman – ako napríklad Notting Hill, The Runaway Bride a Pán a pani Smithovci.

Vek a výška

Jessica má 45 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 6 palcov (1,67 m) a váži približne 54 kg. Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 2 milióny dolárov Joeov čistý majetok je údajne viac ako 100 miliónov dolárov.

Kto je Joe Rogan?

Joseph James Rogan sa narodil v Newarku, New Jersey, USA, 11. augusta 1967 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Uznanie získal po vytvorení vlastného podcastu The Joe Rogan Experience.

Joea vychoval spolu so svojou sestrou v Newarku ich otec, ktorý bol policajtom, a ich matka, ktorá bola v domácnosti – Joeovi rodičia sa rozviedli v roku 1972 a on povedal, že jeho otec bol násilnícky, ale že ho neznáša. nikdy mu nič zlé neurobil. Keď mal sedem rokov, presťahoval sa so svojou matkou a sestrou do San Francisca v Kalifornii, stratil kontakt s otcom a odvtedy ho nevidel. V roku 1978 sa všetci traja presťahovali do Gainesville na Floride, potom sa nakoniec usadili v Newton Upper Falls v Massachusetts. Joe študoval na Newton South High School , na ktorej hral bejzbal a začal sa zaujímať o bojové umenia. Začal chodiť na hodiny bojových umení hlavne preto, že mu to pomohlo necítiť sa ako porazený, a tiež začal cvičiť karate a Taekwondo.

Mal 19 rokov, keď vyhral US Open Championship (Taekwondo) a nakoniec začal pracovať ako tréner Taekwondo. Po imatrikulácii v roku 1985 sa Joe zapísal na University of Massachusetts Boston, ale po semestri z nej odišiel.

Joe odštartoval svoju kariéru ako stand-up komik 27. augusta 1988, keď vystúpil v komediálnom klube Stitches počas open-mic noci, a aby sa v tom čase finančne podporil, učil bojové umenia, pracoval ako stavebný robotník a doručovanie novín, medzi mnohými inými prácami. Nakoniec, po päťminútovom vystúpení v komediálnom klube v Bostone, si ho všimol manažér talentov Jeff Sussman, ktorý sa potom stal jeho manažérom a Joe čoskoro zistil, že pracuje na plný úväzok ako komik.

V roku 1994 sa presťahoval do Los Angeles v Kalifornii a mal svoju prvú show Half-Hour Comedy Hour, ktorá mu pomohla podpísať zmluvu s Disney. Joe začal svoju hereckú kariéru v tom istom roku, keď hral Franka Valenteho v komediálnom seriáli Hardball a medzi rokmi 1995 a 1999 hral hlavnú postavu Joea Garrelliho v komediálnom seriáli News Radio. V roku 1997 sa stal anketárom Ultimate Fighting Championship (UFC), ktorý sa po zápasoch rozprával s bojovníkmi a potom v roku 2001 začal pracovať ako farebný komentátor, výmenou za voľné vstupenky pre svojich priateľov na hlavné podujatia.

VŠETKO NEJLEPŠÍ K 52. NARODENINÁM JOE ROGANOVI!! Americký stand-up komik, komentátor zmiešaných bojových umení, moderátor podcastov a…

pridané madhotcomicsplus.com na Nedeľa 11. augusta 2019

Jeho prvá významná herecká rola bola v roku 2011 vo fantasy romantickej komédii Zookeeper, v ktorej hrali Kevin James, Rosario Dawson a Leslie Bibb, a nasledujúci rok sa objavil v komediálnom filme Here Comes the Boom a akčnej komédii Kevin James.

Predovšetkým v roku 2009 spustil podcast The Joe Rogan Experience, ktorý bol mimoriadne úspešný. Nedávno podpísal zmluvu so spoločnosťou Spotify, ktorej hodnota sa odhaduje na viac ako 100 miliónov dolárov za viacročnú licenciu na jeho podcast.

Joe je zástancom legalizácie marihuany a vystupoval v dvoch filmoch o tejto droge s názvom The Culture High a Marihuana: Chronic History – podporuje aj tých, ktorí užívajú DMT, psilocybínové huby a LSD.