Kto je vlastne 19-ročná francúzska hviezda sociálnych médií Lea Elui? Wiki

Lea Elui je hviezda sociálnych médií francúzsko-talianskeho pôvodu, ale vyrástla v Spojených štátoch. Stala sa pomerne populárnou na Instagrame a má lojálnych sledovateľov na platforme sociálnych médií. Mnohí sú zvedaví, kto je tá mladá dáma, tak sa pozrime na Leu bližšie.

ObsahRaný život a rodina

Lea sa narodila v Marseille vo Francúzsku 4. januára 2001. Nie je jasné, kedy sa jej rodina presťahovala do USA, ale vyrastala v Los Angeles v Kalifornii. Má dvoch bratov, ktorí sú od nej mladší, Lucas Ginet a Noa G . Jej nevlastný otec je známy iba ako Seb G.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ak mi ukážeš dobrú hudbu, nikdy na teba nezabudnem

Príspevok zdieľaný používateľom Elui G (@leaelui) 20. apríla 2020 o 9:38 PDT

Predtým, ako sa stala slávnou, bola v škole obťažovaná a povedala, že život pre ňu vtedy nebol ľahký. Lea bola pravidelne urážaná, ale zostala silná a začala využívať sociálne siete, aby našla spôsob, ako si vybudovať sebadôveru.

Vzdelanie

Žiaľ, momentálne nie sú k dispozícii žiadne podrobnosti o Leinom vzdelaní, okrem toho, že absolvovala profesionálny manažérsky kurz. Predpokladá sa, že ukončila strednú školu.

Kariéra

Leina kariéra v sociálnych médiách začala na aplikácii musical.ly, ktorá sa stala TikTok.

Zdieľala videá, na ktorých tancuje, a ľudia sa na ňu radi pozerali – jej krása aj pôsobivé tanečné pohyby prilákali na jej účet mnoho ľudí. Pred začatím kariéry na sociálnych sieťach sa vycvičila ako brušná tanečnica a rada predvádzala to, čo sa naučila.

Jej matka Delphine bola jedným z dôvodov, prečo sa Lea stala tak úspešnou – napriek tomu, že nechápala, ako sociálne médiá skutočne fungujú, veľmi ju podporovala. Pomohla svojej dcére vytvoriť rozvrh, aby mohla vyvážiť prácu v škole a projekty na sociálnych sieťach.

Lea prejavila svoju vďaku svojej mame príspevkom na Instagrame v roku 2018, pričom pridala popis, v ktorom ďakovala Delphine, pričom ju označila za inšpiráciu a vzor.

Nakoniec sa Lea presunula aj na Snapchat, Instagram a YouTube. Na Instagrame – na ktorom má viac ako 10 miliónov sledovateľov – často zdieľa tanečné a make-up videá. Na svojom kanáli YouTube urobila reláciu otázok a odpovedí s nasledovníkmi a tiež odovzdala niektoré zo svojich najobľúbenejších videí TikTok. Robí aj reakčné videá – populárny trend na stránke na zdieľanie videí tanec pri tyči a aerobik .

Veľkú pozornosť si získala aj jej videá na synchronizáciu pier, vďaka čomu bola ešte viac obdivovaná a populárna.

K dnešnému dňu je medzi fanúšikmi najobľúbenejšie video Ley s jej brušným tancom na skladbu „Hips Don’t Lie“ od Shakiry. Jej mesačné video si získalo veľkú pozornosť a tiež sa mu páči. Návody na líčenie hviezdy sociálnych médií sú tiež veľmi populárne a získavajú jej veľa zhliadnutí. Na svojich účtoch na sociálnych sieťach ju často zasypávajú komplimentmi a chválami, pričom väčšina pozitívnej pozornosti sa zameriava na jej tanečné schopnosti.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Okrem kúskov informácií, ktoré Lea prezrádza na sociálnych sieťach, je jej súkromný život tak trochu záhadou. Je však známych niekoľko zaujímavých faktov, ako napríklad tetovanie, ktoré má na krku – hovorí „Fearless“ a jej matka má totožné. Jej obľúbená speváčka je Nicki Minaj a zbožňuje skupinu Puma. Podľa „Make Facts“ je Lea obľúbená farba je červená.

Už predtým spolupracovala s kolegami hviezdami sociálnych sietí ako napr Brent Rivera , Hannah Stockingová a Loren Grey .

Lea tiež získala podporu nápojom Bang Energy, ktorý propaguje na Instagrame.

Okrem toho, že je Lea známa svojim tancom, je často obdivovaná aj pre svoje módne rozhodnutia, je vnímaná ako mladá žena s dobrým vkusom a skvelým citom pre módu.

Vzťahy

Lea je považovaná za celkom úlovok a u mladých mužov je zjavne veľmi obľúbená. Mladá dáma si svoj romantický život väčšinou zachováva v súkromí a len občas sa so svojimi sledovateľmi podelí o spomienky a detaily.

V roku 2017 randila s instagramovým kolegom Lucasom Ollingerom – ich vzťah bol odhalený, keď zdieľala video s názvom „Meet My Boyfriend“, no budúci rok sa rozišli. Podľa WaliKali Lucas cítil neistý keď Lea začala ukazovať kožu na svojich účtoch na sociálnych sieťach.

V roku 2019 mala Lea vzťah s ním Hunter Rowland . Je tiež osobnosťou sociálnych médií, ktorá je tiež veľmi populárna, ale v polovici roka 2019 sa oficiálne rozišli. Na rozchod zareagovala zdieľaním fotografie na Instagrame s popisom o tom, že jej niekoľkokrát puklo srdce.

Fyzicka charakteristika

  • Farba vlasov: hnedá
  • Farba očí: Hazel
  • Výška: 5 stôp 5 palcov (1,64 m)
  • Hmotnosť: 106 libier (48 kg)
  • Vital Statistics: 33-24-34
  • Veľkosť topánok: 4 (US)
  • Veľkosť podprsenky: 33A
  • Hviezdne znamenie: Kozorožec

Čistý majetok

Leine finančné záležitosti sú súkromné ​​a ona o nich nehovorí, ale od roku 2019 sa odhaduje, že jej čisté imanie je viac ako 750 000 dolárov.