Kto je Victoria Lomba? Vek, miery, manžel, Wiki

Victoria Lomba je španielsko-brazílska fitness modelka, osobná trénerka a hviezda sociálnych médií, ktorej vstupenkou na slávu je jej postava presýpacích hodín, ktorou sa chváli na svojich účtoch na Instagrame, Twitteri a Facebooku.

ObsahRaný život a rodina

Victoria Lomba sa narodila 22. februára 1979 v Santanderi, Kantábria, Španielsko. O jej rodine sa toho veľa nevie, okrem toho, že to boli jej starí rodičia, ktorí ju priviedli do školy.

Vzdelanie

Zmaturovala na miestnej strednej škole v Santanderi, potom sa presťahovala do USA, kde navštevovala Miami Dade College v Miami na Floride.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Oficiálna Victoria Lomba (@victorialomba) 1. augusta 2020 o 13:23 PDT

Kariéra

Pracovala ako modelka v Španielsku, Francúzsku a Spojených štátoch. Keď bola v Santa Monice, videla ženy, ktoré cvičili fitness a bola nimi inšpirovaná natoľko, že začala robiť to isté a videla to ako príležitosť stať sa fitness modelkou. Victoria tvrdo trénovala a dokonca sa zapojila aj do súťaží v kulturistike ako Arnold Classic Europe v októbri 2011. Jej osobným trénerom bol v roku 2012 jeden z najlepších európskych profesionálnych kulturistov Alfonso del Rio.

Trénovala aj v Gold’s Gym vo Venice Beach v Kalifornii.

Všimli si ju nadšenci kulturistiky a začala si získavať nielen fanúšikov, ale aj sponzorov ako RevTech Power Nutrition, Team Hidetada Yamagishi a ďalšie značky, ktoré súvisia s fitness a výživou. Ak nesúťaží na výstavách IFBB (Medzinárodná federácia kulturistiky a fitness), nájdete ju v stánku jej sponzorov, kde jej fanúšikovia mohli získať autogram a nechať sa s ňou odfotiť.

Má kanál YouTube, ktorý má viac ako 18 000 odberateľov, odkedy sa pripojila v septembri 2012, a na ktorý nahrala svoje fitness rutiny a cvičenia, posledné video však nahrala v roku 2013. Ďalšie kanály YouTube, ako napríklad Generation Iron Fitness & Bodybuilding Network predstavuje jej tréningy.

Stala sa osobnou trénerkou a otvorila si vlastné tréningové štúdio v Španielsku a neskôr začala ponúkať služby ľuďom, ktorí si chceli založiť vlastné štúdio a obchod s doplnkami.

Lomba má ďalšiu spoločnosť, VL Miami Film Production and Commercial Production Company, ktorá je zameraná na pomoc športovcom, modelom a iným jednotlivcom pri propagácii seba alebo svojho podnikania.

Jej fanúšikovská základňa sa zväčšila, keď si vo februári 2011 otvorila svoj účet na Facebooku @VictoriaLombaOfficial a začala zverejňovať fotografie, na ktorých má oblečené niečo, čo najlepšie ukazuje jej ladné a spevnené telo.

S takmer ôsmimi miliónmi sledovateľov dokáže túto platformu celkom efektívne využívať na propagáciu seba, svojich spoločností a odporúčaní.

Neprestala s Facebookom, pretože sa pripojila k populárnym sociálnym sieťam na marketingové účely.

Jej účet na Twitteri, @VictorialombaTV, prilákal viac ako pol milióna sledovateľov, odkedy ho prvýkrát použila v máji 2012, neustále propaguje svoju stránku na webe OnlyFans, na ktorom musia ľudia platiť poplatok za odber na zobrazenie jej obsahu. Hoci sa táto stránka vo všeobecnosti považuje za webovú stránku pre dospelých, hovorí sa, že nie je obmedzená na porno alebo exkluzívne pre tých, ktorí pracujú v tomto konkrétnom odvetví, ale že to môžu používať aj iní ovplyvňovatelia sociálnych médií alebo fitness blogeri a že môžu účtovať poplatky čo len chcú.

Jej Instagram, @victorialomba, má viac ako päť miliónov sledovateľov, odkedy ho začala používať v máji 2016.

Túto aplikáciu používa hlavne na propagáciu značiek oblečenia, ktoré podporuje, vrátane Fashion Nova, Pretty Little Thing, Want My Look a Catwalk Connection, ako aj doplnkov stravy, ako je Mas Musculo.

Osobný život

Má 41 rokov a je matkou troch dievčatiek Andrey, Victorie a Martiny, ktoré momentálne žijú v Miami na Floride. The otec z jej detí je vraj jej osobný mentor a tréner Francisco Sanudo Diaz. Žiadne ďalšie informácie o jej deťoch nie sú k dispozícii, pretože o nich na svojich účtoch na sociálnych sieťach uverejňuje len zriedka.

Zaujímavé fakty a fámy

  • Na oslavu svojich narodenín v roku 2018 išla zoskočiť padákom a povedala, že namiesto vecí chce zbierať spomienky.
  • Jej fotografie sa objavili na stránkach francúzskeho vydania magazínu Playboy a FHM (For Him Magazine).
  • Hovorí sa o tom, že dostala zväčšenie alebo vylepšenie pŕs a zadku, pretože sa hovorí, že sú oveľa väčšie v porovnaní s tým, keď sa práve začínala stať fitness modelkou.
  • Často dostáva nenávistné komentáre, ale nezdá sa, že by ju to znepokojovalo a ľuďom, ktorí ju posudzujú za život, ktorý si vybrala, povedala: „Jedna vec je cítiť, že ste na správnej ceste, ale druhá vec je myslieť si, že vaša je jediná cesta.“ Tiež verí, že nezáleží na tom, ako vás vidia ostatní, pokiaľ viete, kto ste a čo vás robí šťastnými.
  • Jej obľúbený citát o móde: „Oblečte sa tak, ako keby ste mali vidieť lásku svojho života, svojho bývalého a najhoršieho nepriateľa“ – Coco Chanel
  • Hovorilo sa, že predtým, ako sa stala slávnou, pracovala ako kaskadérka.
  • Bola prezývaná ako fitness kráľovná sociálnych skupín.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m), váži 143 libier (65 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34DD-25-41. Má blond vlasy a orieškové oči. Jej veľkosť topánok je 7. Na oboch rukách má tetovanie.

Čistý majetok

Victoria Lomba má odhad čistý majetok 1 milión USD od júna 2020.