Kto je UrinatingTree? Skutočné meno, tvár, vek, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je UrinatingTree a aké je jeho skutočné meno?

UrinatingTree (Schlasser) sa narodil v North Hills, Pittsburgh, Pennsylvania USA, 17. januára 1988 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec, má americkú národnosť a jeho skutočné meno je Steve. Je hviezdou YouTube najznámejší pre svoj kanál, na ktorý väčšinou nahráva herné, komediálne a športové videá. Svoj rovnomenný kanál spustil 11. augusta 2010 a odvtedy získal takmer 400 000 odberateľov a viac ako 120 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí dohromady.

Raný život a vzdelanie

UrinatingTree bol vychovaný v North Hills ako jedináčik, jeho otec bol automechanik a jeho matka vyučovala angličtinu na miestnej strednej škole.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je to táto alebo bezplatná agentúra NFL

Príspevok zdieľaný používateľom @ močiaci strom dňa 13. marca 2019 o 20:53 PDT

Vyrastal so záujmom o šport, pretože so svojím otcom často sledoval hokejové a futbalové zápasy, pričom na strednej škole tiež veľmi športoval, keďže hrával futbal aj futbal. Zmaturoval na strednej škole v roku 2006 a predpokladá sa, že UrinatingTree pokračoval vo vzdelávaní na vysokej škole a v roku 2010 získal titul bakalára umenia, než sa rozhodol úplne sústrediť na svoju kariéru na internete.

Kariéra youtubera

Predtým, ako spustil svoj aktuálny kanál YouTube, bol UrinatingTree známy ako Fat Mann Judgeth, ktorý na svojom prvom kanáli pokrýval staré videohry – tieto hry sa väčšinou hrali na konzole Sega Genesis.

Vytvoril tiež komediálnu hernú sériu – Half-Assed Theater – a po troch rokoch nahrávania obsahu a popularity na YouTube UrinatingTree zmizol bez stopy a v roku 2010 sa vrátil so svojím úplne novým kanálom.

UrinatingTree zvyčajne zaraďuje svoje videá do jednej z nasledujúcich kategórií: Lolcows in Sports, ktorá je o najslabších bodoch basketbalových a hokejových tímov, „(Názov tímu): Profesionál (Šport hral) (urážlivá prezývka)“, v ktorej hovorí o členovia a štatistiky tímu, ktorému sa v niekoľkých sezónach darilo slabo, a 'Legacy of Failure', ktorý je o neschopnosti jedného tímu vyhrať nejaké majstrovstvá.

Okrem troch hlavných sérií má UrinatingTree množstvo ďalších:

  • „The Haters Guide“, ktorý sleduje najdôležitejšie udalosti v športe, ako je začiatok sezóny alebo finále majstrovstiev
  • Séria „Congrats, (Team Name)“, v ktorej zosmiešňuje športové tímy, ktoré nedávno prehrali zápas
  • 'This Week in Sportsball', ktorý má tri podkategórie: 'Days Of Our Steelers', ktorá je len o tíme Pittsburgh Steelers, 'Sacksonville Abbey', ktorá je o Jacksonville Jaguars a 'Raiders of the Lost Season / D.I.V.A', ktorá je o Antoniovi Brownovi, ktorý hrá za Oakland Raiders (po tom, čo hral za Steelers niekoľko sezón)
  • ‘Revisiting…’, ktorý je o niektorých z jeho bývalých videí, o tom, ako tieto vznikli a čo sa dialo po ich vytvorení
  • A „Postmortem“, ktorá skúma najnovšie videohry, ktoré nie sú také dobré, ako sa očakávalo.

Dva z UrinatingTree momentálne najpopulárnejšie videá sú 0-16: The Story of the 2017 Cleveland Browns, pretože od 2. januára 2018 si ho pozrelo viac ako 1,7 milióna krát, a The Haters Guide to Super Bowl 52, pretože si ho od 25. januára 2018 pozrelo viac ako 1,57 milióna krát.

Existuje fanúšikovská instagramová stránka UrinatingTree, ktorú sleduje viac ako 2 700 ľudí, hoci je na ňu nahraných približne 30 obrázkov – v sekcii s popisom je napísané „nie je skutočný urinatingtree“, ale mnohí ľudia veria, že toto je v skutočnosti jeho skutočný účet.

Je aktívny na Twitteri, na ktorom ho momentálne sleduje okolo 50 000 ľudí. UrinatingTree má aj facebookovú stránku, ktorú používa zriedka.

Milujte život a vzťahy

UrinatingTree nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol byť, pretože si svoje osobné záležitosti radšej necháva pre seba, ale na internete koluje veľa fám týkajúcich sa jeho sexuálnej orientácie a jeho minulých a súčasných záležitostí.

Predpokladá sa, že v súčasnosti je vo vzťahu s dievčaťom, ktoré bolo možné počuť v niektorých jeho videách na YouTube – UrinatingTree sa pri rôznych príležitostiach pýtali na záhadný ženský hlas v pozadí, no zdá sa, že nemá záujem odpovedať na tieto otázky.

Keďže sa vyhýba rozprávaniu o dievčatách, niektorí sa domnievajú, že by mohol byť gay, pretože sa mu zdá, že rád „sleduje, ako muži hrajú športy tak blízko seba“, ako tvrdili niektorí jeho fanúšikovia.

Keďže UrinatingTree nekomentoval svoj milostný život ani svoju sexualitu, od septembra 2020 je slobodný , nie je ženatý a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

UrinatingTree trávi väčšinu svojho voľného času sledovaním športu v televízii, aby vedel, na čom má založiť svoje videá, napriek tomu však rád chodí von a sleduje zápasy naživo.

Rád pozerá filmy, keď tam nie sú žiadne športy, a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Richard Gere a Julia Roberts a niektoré z filmov, ktoré najradšej pozerá, sú The Terminal, You've Mám poštu a nevestu na úteku.

UrinatingTree je milovníkom zvierat, pričom psy sú jeho obľúbené, no nemá žiadneho domáceho maznáčika, pretože nemá dostatok času sa oňho náležite starať.

Nie je veľkým fanúšikom cestovania radšej ostane doma kde sa cíti bezpečne a útulne, pričom nemá rád ani lietadlá – bol len v niekoľkých štátoch USA, väčšinou na návšteve príbuzných, keď bol ešte tínedžer.

Tvár, vek a čistý majetok

UrinatingTree má 32 rokov. Má krátke hnedé vlasy a modré oči, jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži okolo 165 libier (75 kg) – UrinatingTree radšej drží svoju tvár mimo kamery.

Od septembra 2020 sa jeho čisté imanie odhadovalo na viac ako 100 000 dolárov.