• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Tori Brixx? S kým chodila? Priateľ, čistá hodnota

Kto je Tori Brixx? S kým chodila? Priateľ, čistá hodnota

ObsahTori Brixx Wiki Bio

Tori ‚Brixx‘ Hughes sa narodila v Texase v USA 16. augusta 1990 – jej znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je hviezdou sociálnych sietí a herečkou , ktorá môže byť známa najmä svojím účtom na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako tri milióny ľudí, na ktorý Tori nahrala takmer 250 obrázkov, z ktorých väčšina má zaostrené na prsia a zadok.

Detstvo a vzdelanie

Tori bola vychovávaná ako jediné dieťa v rodine strednej triedy v Texase – jej otec bol stavebný robotník, zatiaľ čo jej matka pracovala v miestnom supermarkete.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Tori Hughes (@toribrixx)

O modeling sa začala zaujímať už vo veľmi ranom veku a podporovala ju rodina a rovesníci, ktorí ju často povzbudzovali slovami, že na to má – to je jeden z dôvodov, prečo bola Tori fyzicky veľmi aktívna, keďže hrala futbal a bežala, aby sa stala fit a pripravená na svoju modelingovú kariéru. Tori navštevovala miestnu strednú školu v ktorom sa venovala herectvu v školskom dramatickom krúžku a po imatrikulácii v roku 2014 začala byť aktívna na internete a budovať si základňu fanúšikov – pracovala aj na viacerých zamestnaniach, aby sa finančne uživila, kým začala zarábať na internete.

Kariéra ako hviezda sociálnych médií a herečka

Tori je aktívna aj na Twitteri, keďže si svoj účet vytvorila v septembri 2015 a dnes ju sleduje viac ako 1 500 ľudí, pričom mala aj účet TikTok, ktorý sledovalo viac ako 400 fanúšikov, avšak tento účet opustila po nahratí iba dvoch videí. to.

Tori je tiež herečka, v ktorej hrala krátky film Zradený z roku 2014 , ktorú napísala a režírovala Sandra Matrecitos a v ktorej si zahrali aj Wayne Allen, Katrina Brodsky a Nizhoni Cooley – film pritiahol malú pozornosť.

Pretože radšej budem hrať svoju rolu, ako sa hrať na blázna, pretože to nie je múdre

pridané Tori Brixxová na Sobota 13. januára 2018

Jej druhé a najnovšie účinkovanie bolo v roku 2019 v krátkom horore Harper a David, ktorý napísal a režíroval James Berberich a v ktorom hrala po boku Daija Melvin a Raja Patela. Príbeh sleduje Harper a Davida, ktorí sú bratmi a sestrou a vo svojich životoch majú iba jeden druhého.

Milovať život a priateľa

Tori je veľmi otvorená, pokiaľ ide o jej milostný život, a pri viacerých príležitostiach uviedla, že je bisexuálna. Jej prvý vzťah, o ktorom verejnosť vie, bol s rapperkou Young M. A. (Katorah Marrero), ktorá začala rapovať v roku 2012 a títo dvaja spolu začali randiť približne v čase, keď Young M. A. stále pracovala na svojej ceste nahor.

Rozišli sa po pár rokoch a internetom sa začali šíriť klebety o Tori, že mala tajný vzťah s rapperom Rich the Kid, ktorý bol v tom čase ženatý so svojou druhou manželkou – Tori a Rich prezradili, že spolu nechodia. dávno po tom, čo Richova manželka v marci 2018 podala žiadosť o rozvod a o mesiac neskôr sa spolu presťahovali. V júni niekoľko ľudí vošlo do ich domu so zbraňami, zbili Richa a odniesli mu peniaze a šperky – Rich bol prevezený do nemocnice, ale fámy, ktoré kolujú internetom že lúpež zinscenovala Tori.

V decembri 2018 však Tori oznámila, že je tehotná, a o niekoľko mesiacov neskôr privítali syna Dimitriho.

Od októbra 2020 Tori chodí s Rich the Kid, nevydala sa a má syna.

Záľuby a iné záujmy

Tori má každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, pretože pre jej kariéru je dôležité, aby zostala fit – tiež športuje, pretože často pláva, surfuje a hrá tenis. Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože rada predvádza svoje telo na pláži, opaľuje sa a pláva v oceáne – rada hrá aj plážové športy, ako je futbal a volejbal.

Jedným z hlavných koníčkov Tori je cestovanie a pracovne aj zábavne cestovala po celých USA, pričom navštívila aj mnohé európske krajiny, ako napríklad Taliansko, Francúzsko a Belgicko.

Vo svojom voľnom čase a väčšinou neskoro v noci Tori rada pozerá filmy, v ktorých hrajú niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek Dwayne 'The Rock' Johnson, Johnny Depp a Angelina Jolie, ako napríklad Jumanji, franšíza The Pirates of the Caribbean a Lara Croft. : Tomb Raider – Kolíska života.

Vek, výška a čistý majetok

Tori má 30 rokov. Má dlhé hnedé vlasy, ktoré si zafarbila na rôzne farby a oči má hnedé. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,67 m), váži okolo 130 libier (58 kg), jej vitálne štatistiky sú 34-27-36, nosí podprsenku veľkosti 33C a topánky veľkosti 6 (US). Od októbra 2020 Toriin čistý majetok sa odhaduje na viac ako 500 000 dolárov, zatiaľ čo Richov čistý majetok je údajne viac ako 10 miliónov dolárov.

Kto je Rich the Kid?

Dimitri Roger, známy pod umeleckým menom Rich the Kid, sa narodil 13. júla 1992 v Queense v New Yorku v USA – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je podpísaný s vydavateľstvom Republic records a uznanie získal po vydaní svojho prvého dlhohrajúceho albumu s názvom The World is Yours, 30. marca 2018.

Rich mal 13 rokov, keď sa jeho rodičia z neznámych dôvodov rozviedli, a potom žil so svojou matkou vo Woodstocku v štáte Georgia. Väčšinu svojho voľného času trávil počúvaním rapperov ako Notorious B.I.G., Jaz-Z a 2Pac, ktorých hudba ho motivovala k tomu, aby sa sám stal rapperom. Študoval na Elmont Memorial Junior – Senior High School.

Najprv si ako umelecké meno vybral Black Boy Da Kid a potom ho zmenil na Rich the Kid. Jeho prvý mixtape Been About the Benjamins vyšiel v roku 2013 a jeho debutový kolaboračný mixtape Streets On Lock Vol. 1 nasledovaný koncom roka – teraz tiež vydal Vols. 2 a 3. Po vydaní mnohých skladieb a mixtapeov Richov singel New Freezer si získal popularitu v USA a Európe – pieseň vyšla 26. septembra 2017 a o pol roka neskôr bola certifikovaná ako platinová. 22. marca 2019 vyšiel jeho druhý album s názvom The World is Yours 2, zatiaľ čo jeho nasledujúci album Boss Man vyšiel 13. marca 2020.

Rich bol raz ženatý s Antonette Willis, ktorá im porodila dve deti. Antonette požiadala o rozvod a tvrdila, že ju Tori podvádzal s India Love aj s Blac Chynou a že ju týral a prinútil ju podstúpiť aj niekoľko potratov, tvrdí nepodložené.