Kto je to Chilled Chaos? Skutočné meno, čistá hodnota, vek, priateľka

ObsahAké je skutočné meno Chilled Chaos?

Chilled Chaos sa narodil v Austine, Texas, USA 30. mája 1991 – jeho znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je YouTuberom a hviezdou sociálnych sietí ktorý môže byť najlepšie známy pre svoj kanál, na ktorý väčšinou nahráva herný obsah.

Jeho krstné meno je Anthony, ale ešte neprezradil svoje priezvisko, ako aj priezvisko svojich rodičov.

Raný život a vzdelanie

Bol vychovaný spolu so svojimi súrodencami v Austine, jeho otcom, ktorý bol vodičom kamiónu, a jeho matkou, ktorá pracovala v miestnej lekárni.

Chilled Chaos sa začal zaujímať o hranie videohier po zápise na miestnu strednú školu, keď dostal svoju prvú konzolu Xbox a s ňou videohra Halo 2 . Začal hrať pod užívateľským menom „Chilled Chaos“, ktoré dodnes zostalo jeho meno na internete. Chilled Chaos sa tiež zaujímal o šport a v škole hral futbal a basketbal, no väčšinu svojho voľného času trávil hraním videohier. Po imatrikulácii v roku 2009 sa zapísal na Hofstra University, kde v roku 2013 získal titul Obchod.

Kariéra youtubera

Chilled Chaos spustil svoj kanál YouTube 20. októbra 2008 a dnes ho odoberá viac ako 1,4 milióna ľudí a má viac ako 900 miliónov zobrazení všetkých jeho videí dohromady. Takmer všetky jeho videá súvisia s videohrami – jeho dve najobľúbenejšie sú Little Big Planet: JEFF THE KILLER (The Derp Crew), ktoré si od 25. augusta 2013 pozreli viac ako tri milióny krát, a ChilledChaos Tortures Seananners (Greatest Slenderman Video Ever – Dual Facecam), ktorý bol od 18. augusta 2013 zhliadnutý viac ako 2,8 miliónmi krát.

Spustil svoj druhý kanál ChilledChaosGame dňa 27. októbra 2015 a odoberá ju viac ako 300 000 ľudí a má viac ako 51 miliónov zhliadnutí všetkých jeho videí dohromady – väčšina videí nahraných na tento kanál pochádza z jeho priamych prenosov na Twitch.

Keďže je Chilled Chaos aktívny na platforme Twitch, v súčasnosti sa väčšinou zameriava na živé vysielanie pri hraní videohier Among Us a Super Mario Galaxy – sleduje ho viac ako 280 000 ľudí, čo z neho robí majiteľa 460. najsledovanejšieho kanála Twitch.

Je aktívny na niekoľkých ďalších sieťach sociálnych médií vrátane Instagramu, na ktorom ho sleduje viac ako 65 000 ľudí, pričom nahral takmer 400 obrázkov, z ktorých väčšina vznikla počas jeho každodenného života. Od januára 2009 je aktívny aj na Twitteri a dnes ho sleduje viac ako 710 000 ľudí a má tendenciu tweetovať niekoľkokrát denne. Chilled Chaos je aktívny aj na Facebooku. Na ktorých má cez 45 000 fanúšikov.

Chilled Chaos je členom mnohých skupín na YouTube, pričom v roku 2008 založil vlastný CriousGamers, ktorý sa však čoskoro rozpadol.

Bol členom skupiny Machinima.com The Creatures, po tom, čo sa jeho Machinima Halo Final Fantasy stalo akýmsi hitom internetu, nakoniec sa však rozhodol, že nebude tvorom, pretože veril, že celá skupina by nemala byť podnik, ale mal by tam byť len preto, aby sa ľudia bavili. Založil niekoľko skupín vrátane The Bros Angels, The Derp Crew 1 And V2 a ChronoCast a dnes často spolupracuje na sérii YouTube Let’s Play Family, ktorú vytvoril Roosterteeth.

Milovať život a priateľku

Chilled Chaos neprezradil veľa podrobností o svojej priateľke Jess.

On prvý ju predstavil svojim fanúšikom 9. júla 2017 na Twitteri , a odvtedy sa objavila v mnohých jeho videách, zatiaľ čo mnohí jeho fanúšikovia tvrdili, že ich videli kráčať ruka v ruke v uliciach Austinu, ako aj spolu stolovať v reštauráciách. V januári 2018 Chilled Chaos oznámil, že sa s Jess zasnúbili, a na svoj kanál YouTube nahral video, v ktorom vysvetlil, ako a kedy sa to stalo – títo dvaja sa nezosobášili, aj keď sú niektorí, ktorí veria, že si svoje prísahy mohli vymeniť. v tajnosti niekedy začiatkom roku 2020.

Od novembra 2020 je Chilled Chaos zasnúbený so svojou priateľkou Jess, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Obaja Chilled Chaos aj jeho priateľka Jess sú veľkí milovníci zvierat a majú domáceho psa Rexa, ktorého môžete vidieť na mnohých obrázkoch Chilled Chaos na Instagrame – obaja majú aj domácu korytnačku, ktorú môžete vidieť na obrázkoch.

Rád cestuje a ochutnáva rôzne kuchyne, ale radšej jedáva zeleninu pred mäsom a ovocím – jeho obľúbené jedlá sú pukance a brokolica.

Každý týždeň má tri až štyri tréningy v posilňovni a drží trochu prísnu diétu, teda jeho svalnaté telo a Chilled Chaos si občas zašportuje aj s kamarátmi.

Vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy so svojou priateľkou, v ktorých hrá niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek Johnny Depp, Leonardo DiCaprio a Natalie Portman, ako napríklad franšíza Piráti z Karibiku, Inception a Catch Me If You Can.

Vek, výška a čistý majetok

Chilled Chaos má 29 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 150 libier (68 kg).

Od novembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.