• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Thomas Mann (herec)? Čistá hodnota, Priateľka, Dom, Bio

Kto je Thomas Mann (herec)? Čistá hodnota, Priateľka, Dom, Bio

Thomas Randall Mann, Jr. sa narodil v Portlande, Oregon USA, 27. septembra 1991 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. On je herec ktorý je azda najznámejší stvárnením Thomasa Kuba v komediálnom filme Projekt X, v ktorom si zahral po boku Olivera Coopera a Jonathana Daniela Browna. Film napísali Matt Drake a Michael Bacall, režírovala ho Nima Nourizadeh a sleduje troch stredoškolákov, ktorí sa rozhodnú usporiadať párty, aby si urobili meno, no veci sa čoskoro vymknú spod kontroly, keď sa o párty dopočujú mnohí ľudia. – Projekt X bol nominovaný na päť cien.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Minulú noc vystúpte za @themthatfollow! Otvára sa v piatok v NY a LA.

Príspevok zdieľaný používateľom Thomas Mann (@thomas_mann) 31. júla 2019 o 9:58 PDT

ObsahDetstvo a vzdelanie

Thomas strávil prvé dva roky svojho života v Portlande, ale jeho rodina sa potom presťahovala do Dallasu v Texase, keď si tam jeho otec našiel prácu ako projektový manažér – Thomasova matka je zdravotná sestra a on nemá žiadnych súrodencov. .

Ľadový hokej ho začal zaujímať v piatich rokoch, keď začal chodiť aj na hodiny a hneď zapísal sa na strednú školu v Dallase , začal hrať za školský tím. Neustále sa zaujímal aj o herectvo, účinkoval v školských hrách a po imatrikulácii v roku 2009 sa Thomas zameral skôr na to, aby sa stal slávnym hercom, než na získanie vysokoškolského titulu.

Úlohy v televíznych seriáloch

Thomasovi sa pripisuje účinkovanie len v štyroch televíznych seriáloch – debutoval v roku 2009, keď stvárnil Jefferyho Flankena v epizóde iGive Away a Car of tínedžerský sitcom iCarly , ktorý režíroval Dan Schneider a v ktorom si zahrali Miranda Cosgrove, Jerry Trainor a Jennette McCurdy. Príbeh sleduje Carly, ktorá moderuje vlastnú webovú šou iCarly, ktorá okrem iného obsahuje komediálne náčrty, talentové súťaže a rozhovory – séria mala obrovský úspech, pretože získala 13 ocenení a bola nominovaná na 61 ďalších vrátane siedmich cien Primetime Emmy. V tom istom roku si Thomas zahral Brendana Nicholsa v epizóde The Floating Anniversary situačnej komédie The Middle, ktorá je o rodine strednej triedy, ktorá vychováva svoje deti v Indiane.

pridané Thomas Mann - herec na Pondelok 24. februára 2014

V roku 2017 hosťoval ako Thaddeus Mobley v epizóde The Law of Non-Contradiction z čiernej komediálnej kriminálnej antológie Fargo a Thomasova posledná rola v televíznom seriáli bola v roku 2018, keď v epizóde stvárnil Williama Stuarta-Houstona. Druhá svetová vojna vzdelávacieho komediálneho seriálu Opitá história.

Úlohy vo filmoch

Thomas debutoval vo filme v roku 2010, keď bol pozvaný hrať Aarona Fitzcarralda v kriticky uznávanom komediálnom filme It's Kind of a Funny Story, ktorý napísali a režírovali Anna Boden a Ryan Fleck a v ktorom si zahrali Keir Gilchrist, Zach Galifianakis a Emma Roberts. . Príbeh sleduje depresívneho tínedžera, ktorý dostane príležitosť začať odznova po prihlásení na psychiatrické oddelenie pre dospelých – film bol nominovaný na dve ceny.

V roku 2012 si Thomas zahral Roosevelta v tínedžerskom komediálnom filme Fun Size, ktorý napísal Max Werner, no uznanie si získal až v nasledujúcom roku po stvárnení Bena Wossera v kritikou oceňovaný horor Janíček a Maľenka: Lovci čarodejníc , ktorý napísal aj režíroval Tommy Wirkola a zahrali si v ňom Jeremy Renner, Gemma Arterton a Peter Stormare. Je o dvoch lovcoch odmien, Hanselovi a Gretel, ktorí po rokoch lovu čarodejníc po celom svete čelia novému zlému stvoreniu – film získal tri ceny a štyri ďalšie bol nominovaný. Aj v roku 2013 Thomas hral vedľajšie postavy Wesleyho ‚Link‘ Lincolna v romantickom gotickom fantasy filme Beautiful Creatures a Kennyho Craudera v komediálnom filme As Cool as I Am.

Nasledujúci rok hral ako Rainer Ybarra v komediálnom filme Welcome to Me, v ktorom hrala aj Kristen Wiig.

V roku 2015 si Thomas zahral hlavnú postavu Grega Gainesa v komediálnom filme Me and Earl and the Dying Girl, v ktorom si zahrali aj Olivia Cooke a RJ Cyler, a za svoj výkon bol nominovaný na dve 17. ceny Teen Choice Awards za film Choice Movie: Breakout. Star and Choice Movie: Chemistry, ako aj za 21. cenu Empire Award za najlepšieho mužského nováčika. V tom istom roku stvárnil Tobiasa Hammela, hlavnú postavu v americko-francúzskom kriminálnom filme The Preppie Connection, a za svoj výkon bol ocenený 23. ročníkom Medzinárodného filmového festivalu v Hamptons za prielomového interpreta.

Jeho ďalšie pozoruhodné výkony v tom istom roku boli v dokumentárnom thrilleri The Stanford Prison Experiment, akčnej komédii Barely Lethal a dráme Memoria.

V roku 2016 si Thomas zahral po boku Chloe Grace Moretz a Jenny Slate v životopisnej dráme Brain on Fire, zatiaľ čo nasledujúci rok sa objavil v kriticky uznávanom monštrum filme Kong: Ostrov lebiek, v ktorom hrali niektorí veľmi populárni herci ako Tom Hiddleston, Samuel. L. Jackson a Brie Larson medzi inými.

Thomas hral vo svojom prvom britskom filme Lean on Pete v roku 2017, jeho scéna však skončila vymazaním. V roku 2018 hral v horore Our House a v dráme Krajina ustálených zvykov.

Tri z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v trileri Them That Follow, v ktorom hral Augusta 'Augie' Slaughter, v dobovej kriminálnej dráme The Highwaymen v hlavnej úlohe ako Ted Hinton po boku Kevina Costnera a v hudobnom romantickom filme Lady and the Tramp. v ktorej stvárnil Jima Deara – všetky tri filmy vyšli v roku 2019.

Milovať život a priateľku

Thomas tajil detaily svojho milostného života pred pozornosťou médií, ale je známe, že v roku 2014 bol vo vzťahu so Sophie Turner, britskou herečkou, ktorá je populárna tým, že stvárnila Sansu Stark vo fantasy sérii Game of Thrones. Podľa klebiet sa títo dvaja stretli na párty a začali spolu chodiť asi o mesiac neskôr – viackrát ich videli kráčať ruka v ruke v uliciach Los Angeles, no po troch mesiacoch sa z neznámych dôvodov rozišli.

Dňa 15. septembra 2020 bolo oznámené, že Thomas Mann a jeho súčasná priateľka, ktorá nie je celebritou, boli spozorovaní spolu pri kúpe zásnubného prsteňa – Thomasa kontaktovali rôzne časopisy, ktoré chcú vedieť, či si to dievča berie alebo nie, no Thomas odpovedal iba „bez komentára“.

Od septembra 2020 je Thomas vo vzťahu a môže byť zasnúbený, neoženil sa a nemá deti.

Dom

Dom Thomasa Manna v Pacific Palisades v Los Angeles v USA sa často mylne považuje za dom herca Thomasa, hoci je to dom neskorého laureáta Nobelovej ceny nemeckého prozaika a spisovateľa poviedok Paula Thomasa Manna – žil tam v rokoch 1942 až 1952, keď bol vyhostený z Nemecka.

V roku 2016 dom kúpila nemecká spolková vláda a bol otvorený 18. júna 2018 ako miesto na diskusiu a transatlantický dialóg.

Záľuby a iné záujmy

Thomas je veľmi štýlový a rád drží krok s najnovšími módnymi trendmi – chodí nakupovať oblečenie aspoň raz do týždňa, no nepovažuje sa za shopaholika.

Je dosť športový, pretože má každý týždeň dva až tri tréningy v posilňovni, pričom rád cvičí aj vonku, chodí behať a chodiť po horách.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, ktorého možno občas vidieť na obrázkoch nahraných na jeho Instagram účet vytvorený fanúšikmi .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďalší od @natashakukesriege v Phong Nha

Príspevok zdieľaný používateľom Thomas Mann (@thomas_mann) dňa 17. apríla 2016 o 14:51 PDT

Thomas rád cestuje a jeho kariéra herca ho zaviedla na mnohé miesta v USA aj po Európe – jeho vysnívanou destináciou je Paríž vo Francúzsku.

Thomas má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Heath Ledger, Robert Downey Jr. a Emma Watson, a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Temný rytier, Ironman a franšízový Harry Potter.

Čistý majetok

Thomas má 28 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 11 palcov (1,82 m) a váži okolo 75 kg.

Od septembra 2020 sa čistý majetok Thomasa Manna odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.