• Hlavná
  • Modelky
  • Kto je Tatu Baby z „Ink Master“? Vek, priateľ, čistá hodnota

Kto je Tatu Baby z „Ink Master“? Vek, priateľ, čistá hodnota

ObsahTatu Baby Wiki Bio

Tatu Baby sa narodila ako Katherine Flores 28. októbra 1987 v Miami na Floride v USA – jej znamenie zverokruhu je Škorpión, má kolumbijský pôvod a má americkú národnosť. Tatu Baby je tetovačka a modelka , ktorá získala uznanie po tom, čo súťažila v tetovacej súťažnej šou Ink Master. Je tiež známa svojim atraktívnym vzhľadom, ale jej tetovacie schopnosti znamenajú, že ľudia z celého sveta prichádzajú do Miami, aby sa ňou nechali potetovať.

pridané Tretie Bábätko na Streda 2. decembra 2020

Detstvo a vzdelanie

Tatu Baby vyrastala v Miami spolu so svojím bratom Kennethom Romanom, ale o podrobnostiach o svojich rodičoch sa verejnosti nepodelila – všeobecne sa verilo, že nemala k rodičom veľmi blízko a že boli buď alkoholici, alebo narkomani. , ktorý jej umožnil prvé tetovanie, keď mala 14 rokov. Neskôr tieto fámy potvrdila a uviedla, že jej otec bol drogový díler ktorú zabil gang, keď mala štyri roky.

Tatu Baby bola na strednej škole dosť populárna, pretože ako jediná mala tetovanie – mala tiež 14 rokov, keď začala tetovať iných ľudí. V škole netrávila veľa času, často vynechávala hodiny, no napriek tomu sa jej v roku 2005 podarilo imatrikulovať. Tatu Baby potom študovala počítačovú animáciu, ale čoskoro opustila vysokú školu, aby sa mohla sústrediť na svoju kariéru tetovacej umelkyne.

Kariéra tetovania

Keď mala 19 rokov, Tatu Baby už bola zručným tetovacím umelcom a pracovala profesionálne, pričom mnohí z jej priateľov a rodiny sa chceli nechať potetovať ňou.

Uznanie získala v roku 2012, keď bola pozvaná súťažiť v druhej sezóne televíznej reality show Ink Master, v ktorej hrali Dave Navarro, Chris Nunez a Oliver Peck. Každá sezóna série sleduje desať tetovacích umelcov, ktorí súťažia o výhru 100 000 dolárov a o to, aby sa stali „The Ink Master“. Tatu Baby ukončil sezónu na štvrtom mieste a bol pozvaný späť fanúšikmi show, súťažil v tretej sezóne show a dostal sa do finále, tentoraz skončil na treťom mieste. Ink Master má dnes 13 sezón a v roku 2013 bol nominovaný na cenu Directors Guild of America za vynikajúci režisérsky úspech v programoch reality.

Dnes je Tatu Baby vlastníkom tetovacieho štúdia Till The End Tattoos a objavil sa na titulnej stránke rôznych časopisov, vrátane Urban Ink, Miami New Times. a časopis Rebel Ink . Získala mnoho ocenení na tetovacích zjazdoch organizovaných po celých USA a je známa tým, že je veľmi priateľská, stretáva sa so svojimi fanúšikmi a rozpráva sa s nimi.

Tatu Baby je dosť aktívna na rôznych sociálnych sieťach a na Instagrame ju sleduje viac ako 1,5 milióna ľudí, pričom odovzdala takmer 3 000 obrázkov, z ktorých mnohé vznikli počas jej každodenného života. Na Twitteri je aktívna od júna 2010 a sleduje ju takmer 200 000 fanúšikov, hoci od 4. apríla 2020 netweetovala.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Tatu Baby (@tatubaby)

Aktívna je aj na Facebooku, na ktorom má okolo 36 000 sledovateľov, a účet Tatu Baby’s Tik Tok má okolo 2 800 sledovateľov a všetkých jej 10 videí dokopy vyše 2 500 lajkov.

Milovať život a priateľa

Tatu Baby si radšej necháva svoje osobné záležitosti pre seba a nezdieľala detaily svojho milostného života s verejnosťou, predpokladá sa však, že niekedy v roku 2017 chodila s Ceaserom Emanuelom.

Ceaser je tetovací umelec a majiteľ tetovacieho štúdia Black Ink, ktoré nájdete na troch miestach v Atlante, Brooklyne a New Orleans, a možno je najlepšie známy tým, že hrá v televíznom seriáli reality Black Ink Crew, ktorý sleduje denník. prevádzky niekoľkých tetovacích obchodov rozmiestnených po celých USA.

V roku 2017 sa po internete začali šíriť fámy, ktoré to tvrdili Tatu Baby mal pomer s Ceaserom a že by mohli dokonca chodiť, obaja však uviedli, že sú len blízki priatelia – veľa ľudí tam vonku stále verí, že tí dvaja spolu aspoň spali.

Tatu Baby má syna Denira Romana Sota narodeného v roku 2014 a otcom chlapca je muž menom Eddie, s ktorým zrejme stále chodí. Od novembra 2020 je Tatu Baby slobodná, nevydala sa a má jedného syna.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Tatu Baby je cestovanie a navštívila niektoré zo svojich obľúbených miest, ako je Los Angeles v Kalifornii a New York, po celých Spojených štátoch, pričom bola aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Anglicko a Taliansko. Lásku k cestovaniu spája so záľubou v ochutnávaní rôznych kuchýň a najradšej má španielčinu.

Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a jej obľúbeným hercom je Jason Momoa, zatiaľ čo jej obľúbenou herečkou je Margot Robbie – pár filmov, ktoré najradšej sleduje, sú Aquaman, The Bad Batch a Suicide Squad.

Tatu Baby cvičí tri až štyrikrát týždenne v posilňovni a tiež dodržiava prísnu diétu, čím má svoje telo.

Vek, výška a čistý majetok

Tatu Baby má 33 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 123 libier (56 kg).

Od novembra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.