Kto je syn Megan Fox? Životopis Noaha Shannona Greena

ObsahKto je Noah Shannon Green, syn Megan Fox? Wiki Bio

Noah Shannon Green sa narodil v USA 27. septembra 2012 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Noah je známy len tým, že je najstarším synom Megan Fox, slávnej herečky a modelky.

Život a vzdelanie

Noaha vychovávajú v USA Megan a jej manžel Brian Austin Green, pričom jeho dvaja mladší bratia Bodhi Ransom Green a Journey River Green sa narodili v rokoch 2014 a 2016. Má tiež nevlastného brata Kasiusa z Brianovho bývalého vzťahu. „Noe“ v hebrejčine znamená „odpočívať“, zatiaľ čo „Shannon“ znamená „Stará rieka“.

EXKLUZÍVNE Megan Fox vezme svojho syna Noaha na nákupyEXKLUZÍVNE Megan Fox vezme svojho syna Noaha Shannona Greena von...

pridané Brian Austin Green – Írsko na Pondelok 21. septembra 2015

V súčasnosti navštevuje základnú školu, kde sa zjavne zameriava aj na precvičovanie svojich hereckých schopností, ako aj na futbal a futbal.

Noahova kariéra

Noah už chodí na hodiny herectva a objavil sa v niektorých filmoch svojich rodičov. Hoci to bol nápad Megan a Briana zapísať ho na hodiny herectva, uviedli, ako mu dajú príležitosť vybrať si, čo chce v budúcnosti robiť.

Manželstvo Megan a Briana

Megan a Brian spolu začali chodiť v roku 2004, keď natáčali do filmu Hope & Faith, no keďže mal 30 a Megan 18, nechcela s ním spočiatku chodiť. Brianovi trvalo mesiac, kým ju presvedčil, a nakoniec sa v novembri 2006 zasnúbili, ale až do februára 2009 to zrušili. Dňa 1. júna 2010 sa však opäť zasnúbili a 24. júna sa rýchlo zosobášili v rezorte Four Seasons na Maui na Havaji, kde sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina.

21. augusta 2015 Megan požiadala o rozvod, ale v roku 2016 sa obaja dali opäť dokopy a Megan svoju žiadosť stiahla.

Vzhľad a čistý majetok

Noah má sedem rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 4 stopy (1,21 m) a váži okolo 50 libier (22 kg). V marci 2020 sa čistý majetok Megan odhaduje na viac ako 10 miliónov dolárov, zatiaľ čo čistý majetok Briana je údajne viac ako 12 miliónov dolárov.

Kto je Megan Fox?

Megan Denise Fox sa narodila v Oak Ridge, Tennessee USA, 16. mája 1986, takže jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je modelkou a herečkou, ktorá je známa najmä tým, že hrá vo filmoch ako Transformers: Pomsta padlých a Jennifer’s Body.

Vychovala ju v Rockwoode jej otec Franklin Thomas Fox, ktorý bol podmienečným prepustením, a jej matka Gloria Darlene. Rozviedli sa, keď mala Megan tri roky a jej matka sa neskôr vydala za Tonyho Tonachia, ktorý sa stal nevlastným otcom Megan a jej sestry. Megan začala chodiť na hodiny tanca vo veku piatich rokov a v šiestich rokoch začala trénovať svoje herecké schopnosti. Keď mala 10 rokov, presťahovala sa do St. Petersburgu na Floride a čoskoro si ju všimol modelingový skaut, ktorý ako 13-ročný podpísal svoju prvú zmluvu.

Počas navštevovania základnej a strednej školy bola Megan často šikanovaná a uviedla, ako musela obedovať v kúpeľni, aby po nej dievčatá nehádzali otvorené balíčky s kečupom. Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 2001, keď sa objavila vo filme Holiday in the Sun, a potom sa objavila v epizóde televízneho seriálu Čo sa mi na tebe páči a dva a pol chlapa. V roku 2004 bola pozvaná hrať svoju prvú hlavnú úlohu vo filme Confessions of a Teenage Drama Queen v roku 2004 a potom sa stala členkou pravidelného obsadenia televízneho seriálu Hope & Faith, kde stvárnila Sydney Shanowski.

Bola obsadená do hlavnej úlohy Mikaely Banes vo filme Transformers v roku 2007 a bola nominovaná na MTV Movie Award za prelomový výkon a pokračovala s hraním hlavnej postavy v dvoch pokračovaniach, Transformers: Revenge of the Fallen v roku 2009. a Transformers: Dark of the Moon ju však z tretieho filmu vyhodili po tom, čo prirovnala režiséra Michaela Baya k Hitlerovi. V roku 2012 sa krátko objavila v komediálnom filme Diktátor a potom opäť spolupracovala s Michaelom Bayom na jeho filme Teenage Mutant Ninja Turtles, ktorý vyšiel v roku 2014. Dve z jej najnovších úloh boli vo filmoch The Battle of Jangsari v roku 2019 a Big Zlatá tehla v roku 2019.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nasnímali asi 300 obrázkov, z ktorých 297 vyzeralo ako oživená Achnatonova mŕtvola. Toto sú ďalšie tri. 1% úspešnosť!

Príspevok zdieľaný používateľom Megan Fox (@meganfox) 5. augusta 2019 o 12:13 PDT

Megan je spoločenský človek – je bisexuálka. Vo svojom živote bola intímna len s dvoma ľuďmi a uviedla, že aj keď je bisexuálka, nespala by s iným dievčaťom, ak je tiež bisexuálna, pretože „to znamená, že spia aj s mužmi a muži sú takí špinavý, že by som nikdy nechcel spať s dievčaťom, ktoré spalo s mužom.

Kto je Brian Austin Green? Wiki Bio

Brian Austin Green sa narodil v Los Angeles County v Kalifornii v USA 15. júla 1973, takže jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je to herec a producent, najlepšie známy pre stvárnenie Davida Silvera v televíznom seriáli Beverly Hills, 90210.

Vychovávali ho v Los Angeles jeho matka Joyce a otec George Green, ktorý bol country hudobníkom. Brian sa začal zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku, keď sa pripojil k Screen Actor’s Guild a potom sa zapísal na North Hollywood High School.

Debutoval vo filme The Canterville Ghost v roku 1985 a jeho debutový televízny seriál sa objavil v nasledujúcom roku vo filme The New Leave It to Beaver. Získal uznanie po tom, čo bol obsadený do úlohy Briana Cunninghama v televíznom seriáli Knots Landing, objavil sa v 28 epizódach a bol nominovaný na dve ceny.

V roku 1990 začal stvárňovať Davida Silvera vo filme Beverly Hills, 90210 a za svoj výkon v roku 1992 získal cenu Young Artist Award za najlepšieho mladého herca v televíznom seriáli. Jeho ďalšia hlavná úloha prišla v roku 2005, keď stvárnil Chrisa v televíznom seriáli Freddie, av roku 2008 bol pozvaný, aby stvárnil hlavnú postavu Dereka Reese v seriáli Terminátor: Sarah Connor Chronicles. Dve z jeho najnovších vystúpení boli v televíznych seriáloch Magnum O.I a BH90210 v roku 2019 a vo filme Cross 3 v roku 2019.

Je filantropom a spolu s Megan pomohol vybudovať viac ako desať studní pre organizáciu Generosity Water.