Kto je syn Mariah Carey? Wiki Maroka Scotta Cannona

ObsahKto je syn Mariah Carey? Maročan Scott Cannon Wiki Bio

Maročan Scott Cannon sa narodil v Santa Monice v Kalifornii v USA 30. apríla 2011, takže jeho znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Má írsky, americký, africký a venezuelský pôvod a je známy tým, že je synom slávneho amerického speváka Mariah Carey .

Raný život a vzdelanie

Mariah pomenovala svojho syna „Maročan“ po marockom zariadenom byte, kde ju Nick Cannon požiadal o ruku, zatiaľ čo ako druhé meno si vybrali „Scott“, keďže je to Nickovo stredné meno. Scott má mladšieho nevlastného brata menom Sagon Cannon a o niečo mladšie dvojča menom Monroe Cannon.

Scott je už hercom, ktorý sa objavil v niekoľkých filmoch a televíznych seriáloch. Navštevuje základnú školu v Santa Monice a je členom tamojšieho dramatického klubu, ktorý sa objavuje vo väčšine školských hier.

Rozvod jeho rodičov

Mariah a Nick sa stretli, keď pre ňu natáčali videoklip Zbohom zbohom pieseň a zosobášili sa 30. apríla 2008 na Bahamách. Mariah sa v auguste 2014 obrátila na verejnosť a uviedla, že s Nickom už žili oddelene a 12. decembra 2014 Nick podal žiadosť o rozvod, ktorý bol dokončený v roku 2016. V roku 2015 začala Mariah chodiť s Jamesom Packerom, austrálskym miliardárom, a hoci sa zasnúbili 21. januára 2016 sa krátko nato rozišli.

V roku 2016 randila s americkým choreografom Bryanom Tanakom a začiatkom roka 2020 sú stále spolu.

Vzhľad a čistý majetok

Scott má osem rokov. Má krátke kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 1,28 metra a váži okolo 26 kg. Začiatkom roku 2020 je podľa Wikipedia.com čisté imanie Mariah viac ako 550 miliónov dolárov, z ktorých aspoň niektoré profituje Scott teraz aj v budúcnosti.

Kto je Mariah Carey, Scottova mama?

Mariah Carey sa narodila v Huntingtone v New Yorku v USA 27. marca 1969, takže jej znamenie zverokruhu je Baran a má americkú národnosť.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Šťastný Valentín!! ❤️❤️❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Mariah Carey (@mariahcarey) 14. februára 2020 o 23:09 PST

Je to speváčka/skladateľka, producentka a herečka, jedna z najpredávanejších umelkýň všetkých čias, známa najmä svojim päťoktávovým hlasovým rozsahom.

Vychovávali ju jej otec Alfred Roy Carey a jej matka Patricia Hickeyová, ktorá bola opernou speváčkou a vokálnou trénerkou predtým, ako sa stretla s Mariahovým otcom. Patriciina rodina sa s ňou prestala rozprávať po tom, čo sa vydala za černocha (Alfred), čo viedlo k tomu, že Mariah sa cítila zanedbávaná rodinou svojej matky. Alfred a Patricia sa rozviedli, keď mala Mariah tri roky, a ona a jej brat Morgan žili s Patriciou, zatiaľ čo ich sestra Alison žila s Alfredom. Mariah svojho otca videla len zriedka a neskôr s ním stratila kontakt.

Začala spievať počas základnej školy a potom, čo sa zapísala na Harborfields High School v Greenlaw v New Yorku, začala písať vlastné piesne, čím odštartovala svoju kariéru skladateľky. S Gavinom Christopherom sa zoznámila na strednej škole a po nahraní štyroch piesní začali spolu písať piesne, Mariah skúšala spolupracovať s hudobnými vydavateľstvami, no zakaždým ju odmietli predtým, ako spoznala Brendu K. Starr, slávnu popovú speváčku.

Stali sa priateľmi a Brenda pomohla Mariah, aby si jej piesne vypočul šéf Columbia Records Tommy Mottola, ktorý sa po vypočutí iba dvoch skladieb rozhodol, že chce spolupracovať s Mariah, a podpísala zmluvu.

Potom bol vydaný jej prvý album s vlastným názvom a Columbia minula viac ako 1 milión dolárov na jeho propagáciu, pričom sa dostal na prvé miesto v rebríčku Billboard 200. Jej druhý album s názvom Emotions bol vydaný 17. septembra 1991 a hoci bol v USA veľmi populárny, nebol taký dobrý ako jej debutový album.

Na svojom treťom albume – Music Box – sa rozhodla pracovať trochu inak, pretože chcela, aby bol úspešnejší, a vydala 31. augusta, že sa stal známym po celom svete a dostal sa na prvé miesto v rebríčku Billboard 200. Potom sa vydala na svoje prvé turné. predtým bola skamenená z vystupovania pred mnohými ľuďmi a turné jej pomohlo prekonať strach a presvedčiť ľudí, že jej hlas nie je falošný, ako si niektorí mysleli.

Svoj vianočný album s názvom Merry Christmas vydala 1. novembra 1994, pričom sa stal jedným z najpredávanejších vianočných albumov vôbec. Jej štvrtý album s názvom Daydream vyšiel 3. októbra 1995 a dodnes je považovaný za jej najlepší. V priebehu rokov vydala viac ako 20 albumov, ako napríklad Butterfly v roku 1997, Charmbracelet v roku 2002 a Memoirs of an Imperfect Angel v roku 2009.

Mariah je tiež herečka, objavila sa vo viac ako 10 filmoch a mnohých televíznych reláciách. Debutovala v televíznej relácii The Bachelor v roku 1999 a potom sa objavila vo filme Glitter v roku 2001 a vo filme Wise Girls v roku 2002.

Šťastného Valentína, Vegas! Pripravujete sa na dnešnú šou s niekoľkými ❤️❤️ skladbami a niekoľkými, ktoré chcete počuť? 🦋

pridané Mariah Carey na Piatok 14. februára 2020

Bola pozvaná, aby sa objavila v So Zohanom sa nezahrávaš film natočený v roku 2008 a po tom, čo sa jej páči zmysel pre humor prezentovaný vo filme, sa v ňom objavuje po boku Adama Sandlera. Jej ďalšie úlohy boli vo filmoch The Butler v roku 2013 a A Christmas Melody v roku 2015, zatiaľ čo niektoré z jej najnovších účinkov boli vo filme Lego Batman Movie v roku 2017 a vo filme The Star v roku 2017.

Hoci mala množstvo ponúk pracovať ako modelka a objavovať sa v reklamách, odmietla až do roku 2006, kedy pózovala pre počítače Intel Centrino.

Pokračovala v spolupráci s Motorolou a Pepsi, ako aj s kozmetickou spoločnosťou Elizabeth Arden, a to všetko nepochybne posilnilo jej bankový účet.

Je však známou filantropkou, ktorá spoluzaložila Camp Mariah v Fishkill, ktorý pracuje s deťmi a pomáha im spoznávať umenie. Darovala mnohým charitatívnym organizáciám av súčasnosti spolupracuje s nadáciou Make A Wish Foundation, ktorá dáva deťom, ktoré trpia život ohrozujúcimi chorobami, to, čo potrebujú. Je podporovateľkou LGBT komunity, ako aj zvierat, pričom získala ocenenie PETA Angel for Animal’s Award.