Kto je syn Jensena Acklesa, Zeppelin Bram Ackles? Životopis

ObsahKto je Zeppelin Bram Ackles, syn Jensena Acklesa?

Zeppelin Bram Ackles sa narodil v USA 2. decembra 2016 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je len známy za to, že je synom Jensena Acklesa, populárneho amerického speváka, herca a režiséra.

Dospievanie – rodičia a vzdelanie

Zeppelinovi rodičia – Jensen a modelka a herečka Danneel Harris – sa stretli v roku 2006, keď spolu hrali v televíznom seriáli One Tree Hill, a po približne štyroch rokoch randenia. obaja sa vzali na súkromnom obrade v Dallase v Texase dňa 15. mája 2010.

Zeppelin Bram Ackles #tragédia

pridané Dean Winchester Darksoul na Utorok 7. marca 2017

Ich prvá dcéra a Zeppelinova sestra Justice sa narodila v máji 2013 a Zeppelin má tiež dvojča menom Arrow – päťčlenná rodina momentálne žije v Dallase.

Zeppelin už prejavil záujem o herectvo a obaja jeho rodičia ho vzali so sebou pri natáčaní svojich filmov a televíznych seriálov. Jensen uviedol, že by chcel, aby sa jeho syn stal hercom, ale bol by tiež šťastný, keby študoval na vysokej škole a študoval by.

Záľuby a iné záujmy

Zeppelin je veľmi energický a neustále pobehuje, skúma okolie, dotýka sa vecí a občas ich rozbije.

Rád športuje , vyskúšal futbal a basketbal, ale je ešte príliš mladý na to, aby bol v niečom dobrý alebo hral súťažne – jeho otec plánuje zaplatiť hodiny bojových umení. Ako väčšina svojich rovesníkov, aj Zeppelin trávi veľa voľného času hraním videohier na svojom mobilnom telefóne, na ktorom tiež pozerá animované videá a filmy.

Vek a výška

Zeppelin má štyri roky. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 1,01 metra a váži okolo 18 kg. Od augusta 2020 čistý majetok jeho otca sa odhaduje na viac ako 14 miliónov dolárov, zatiaľ čo matka jeho matky je údajne viac ako 3 milióny dolárov.

Kto je Jensen Ackles?

Jensen Ross Ackles sa narodil v Dallase v Texase v USA 1. marca 1978 – jeho znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Snáď najlepšie ho preslávilo stvárnenie Deana Winchestera, jednej z hlavných postáv temnej fantasy série Supernatural, ktorá sa vysielala v rokoch 2005 až 2020 a v ktorej si zahrali aj Jared Padalecki a Jim Beaver. Príbeh sleduje dvoch bratov, ktorí bojujú s nadprirodzenými bytosťami potulujúcimi sa po Zemi – séria bola obrovským úspechom, získala 37 ocenení a bola nominovaná na 121 ďalších, vrátane troch cien Primetime Emmy.

Jensen vyrastal spolu so svojím bratom Joshom a jeho sestrou Mackenzie a o šport sa začal zaujímať už vo veľmi ranom veku. Počas navštevovania strednej školy, rozhodol sa zapísať na Texaskú technickú univerzitu po imatrikulácii študovať športové lekárstvo, no keďže sa nakoniec rozhodol pre kariéru herca, presťahoval sa do Los Angeles v Kalifornii a začal navštevovať konkurzy na úlohy vo filmoch a televíznych seriáloch.

Niektoré z jeho prvých úloh boli v sitcome Pán Rhodes, komediálno-dramatickom seriáli Francine Pascal's Sweet Valley High a situačnej komédii Cybill, zatiaľ čo jeho prvý pozoruhodný výkon bol v dennej telenovele Days of Our Lives, v ktorej začal stvárňovať Eric Brady v roku 1997.

Nasledujúci rok získal cenu Soap Opera Digest Award za najlepšieho mužského nováčika a následne bol každý rok nominovaný na rovnakú cenu počas nasledujúcich troch rokov.

Objavil sa v poslednej sezóne populárnej tínedžerskej dramatickej série Dawson's Creek a potom stvárnil vedľajšiu postavu v krátkom filme The Plight of Clownana. V roku 2004 začal stvárňovať vedľajšiu postavu v kriticky uznávanej sérii Smallville a v nasledujúcom roku hral v horore Devour, v ktorom jeho skutočný otec hral jeho otca.

V roku 2007 si Jensen zahral Priestly v komediálnom filme Ten Inch Hero a v roku 2008 sa objavil v slasheri My Bloody Valentine 3D.

V roku 2010 nahovoril Red Hooda v animovanom superhrdinskom filme Batman: Under the Red Hood a potom postavu Gibsona v akčnej dobrodružnej videohre z pohľadu tretej osoby Tron: Evolution. Najnovšie, v auguste 2020, bolo oznámené, že Jensen bude stvárňovať Soldier Boya v superhrdinskom webovom seriáli The Boys.

Jensen tiež odštartoval svoju spevácku kariéru a jeho debutový album Radio Company Vol. 1 vyšiel v novembri 2019.

Spolu s manželkou sú majiteľmi pivovaru Family Business Beer Company, ktorý sa nachádza v Dripping Springs v Texase.

Kto je Daniel Ackles?

Elta Danneel Graul sa narodila v Lafayette v štáte Louisiana v USA 18. marca 1979 – jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Možno je najznámejšia tým, že stvárnila Shannon McBain v telenovele One Life to Live, ktorá sa vysielala v rokoch 1968 až 2013 a hrali v nej Erika Slezak, Michael Easton a Kristen Alderson. Príbeh sleduje životy troch rodín – Lorda, Woleks a Rileys – žijúcich v vymyslenom meste Llanview v Pensylvánii – séria získala 95 ocenení a bola nominovaná na 423 ďalších, vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

Elta bola vychovávaná ako jediné dieťa v Eunice, St. Landry Parish, Louisiana, jej matkou Deborah Graul, ktorá bola interiérovou dizajnérkou. jej otec Edward E. Graul Jr. , oftalmológ. Po maturite na strednej škole sa Elta presťahovala do Los Angeles, aby sa mohla sústrediť na svoju hereckú kariéru.

Po príchode do Los Angeles Danneel prvýkrát odštartovala svoju modelingovú kariéru a pózovala pre spoločnosti ako Juicy Jeans a Big Sexy Hair – objavila sa aj vo svojej prvej reklame v roku 2003 a v tom istom roku sa začala objavovať vo filme One Life to Live, ktorý ju trochu preslávil v USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Wow Upokoj sa, príliš veľa na mňa! 🥰❤️ @danneelackles512 @jensenackles . . . . ❤️ #Genneel #GenevievePadalecki #DanneelHarris #Genevieves #DanneelHarrisAckles #GenevieveCortese #DanneelAckles #Danneelovers #SPNFamily #Supernatural #Jenneel #Jarevieve #JaredPadalecki #JensenAckles

Príspevok zdieľaný používateľom Dee & Gen Online (GD&G) (@dee_and_gen_online) 13. septembra 2020 o 21:23 PDT

V nasledujúcich rokoch sa objavila v právnom dramatickom seriáli JAG, procesnom forenznom dramatickom seriáli CSI: Vyšetrovanie miesta činu a situačnej komédii What I Like About You. V roku 2005 hrala v seriáli One Tree Hill ako Rachel Gatina a v januári 2007 v kamennom filme Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay, ako aj vo filme A Very Harold & Kumar 3D Christmas, ktorý bol skutočne vydaný v novembri 2011.

Potom sa objavila vo filmoch The Back-up Plan a Fired Up! av máji 2009 si zahrala v psychologickom trileri The Roommate, ktorý celosvetovo zarobil viac ako 40 miliónov dolárov. V júni 2012 bola pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu v sitcome Retired at 35 av roku 2017 hrala v seriáli Supernatural. Jej posledná rola bola vo filme Vianočná zmluva z roku 2018, v ktorom stvárnila postavu Naomi.