Kto je Strongmommy Chrissy? Vek, výška, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je Strongmommy Chrissy?

Strongmommy Chrissy je americká hviezda YouTube, ktorá sa dostala do povedomia tým, že nahrávala videá zo svojho osobného života, populárne vlogy o tom, že je mamou, a zároveň dávala návody na rôzne tipy na úpravu vlasov na vlnách. Ide o pomerne kontroverznú osobnosť, keďže má deväť detí a vychováva ich sama, bola označená za klamárku a zlodejku, keďže mala problémy aj s platením nájomného.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ona má tú ďalšiu úroveň Nikdy sa neusporiadaj Bezpečná taška Typ vibrácie I LOVE My Bday Makeup! Všetci choďte sledovať @ineffableartistry.byirie pre všetky vaše potreby v oblasti líčenia ♥️

Príspevok zdieľaný používateľom Chrissy (@chrissitoofly) 10. augusta 2020 o 12:12 PDT

Strongmommy Chrissy Wiki- skutočné meno, vek, detstvo

Christina Gordon sa narodila 7. augusta 1990 v USA – neprezradila, kde sa narodila a nehovorila o svojom detstve, nikdy nespomenula svojich rodičov, ale je Afroameričanka. Okrem toho neexistujú žiadne informácie o jej vzdelaní a iných podrobnostiach o jej živote ako celku.

Kariéra

Chrissy spustila svoj kanál YouTube v roku 2011 a nazvala ho Strongmommy Chrissy.

Jej prvé video bolo o tom, ako sa stala vizážistkou a povedala, že sa o make-up zaujímala už od raných rokov a ako starla, začala sa učiť o make-upe a vždy hľadala nové návody. Navštevovala kurzy líčenia a začala si hľadať dennú prácu a nakoniec sa stala umelkyňou kozmetiky MAC. Začala pracovať aj sama ako vizážistka a istý čas to bol jej hlavný zdroj príjmu, kým začala nahrávať videá na svoj kanál YouTube.

Jej prvé videá, ktoré zahŕňali bábätká, boli nahrané v roku 2012, o jej prvom bábätku, ktoré malo v tom čase šesť mesiacov. V ďalšom videu oznámila, že je tehotná a čaká dvojičky. Nasledujúcich deväť mesiacov by každý týždeň odovzdávala video o svojom tehotenstve. Odvtedy sa počet jej predplatiteľov neustále zvyšoval, a to nielen v USA, ale aj z celého sveta.

Vystúpte na výslnie

Po narodení dvojčiat Chrissy zažila popôrodnú depresiu a na chvíľu bola offline.

Keď sa vrátila, informovala svojich fanúšikov o tom, čo sa deje v jej živote, ale krátko po tom, čo znova otehotnela a v novembri 2014 mala svoje šieste dieťa. To spôsobilo sériu nenávistných komentárov na jej kanáli YouTube, ale jej skutoční fanúšikovia ju naďalej podporovali. Jej videá sú často sledované a teraz ich počet presahuje 20 miliónov, čo výrazne zvýšilo jej bohatstvo.

Teraz má deväť detí a takmer všetky ich mená začínajú na písmeno K – Kaiyah, Kinsley, Kimora, Kingston, Kaydence, Kash, plus Junebug, Blaze a Onyx. Prezradila tiež, že jej deti pochádzajú zo siedmich rôznych otcov.

Bola párkrát vydatá, obe sa skončili rozvodom, no všetky jej deti majú normálny vzťah so svojimi otcami a Chrissy tiež podporujú. Žije zo sociálnej podpory pre svoje deti, príjmu zo svojho kanála YouTube a platieb od vtedajších otcov detí. Okrem toho tiež modeluje a propaguje módne značky vrátane Rosegal, CurrencyQueen, CoutureTreadz a niekoľkých ďalších, z ktorých všetky prispeli k jej bohatstvu.
Najnovšie Chrissy zdvihla pár obočia svojim novým videom, v ktorom oznámila, že je tehotná s desiatym dieťaťom , hoci jej fanúšikovia to spochybňovali, keďže v minulosti klamala o tom, že je tehotná.

Strongmommy Chrissy Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Strongmommy Chrissy je pomerne kontroverzná osobnosť, ale práve táto kontroverzia priťahuje ľudí na jej kanál a jej popularita určite zvýšila jej bohatstvo. Podľa zdrojov je čistý majetok Strongmommy Chrissy v polovici roku 2020 až 1 milión dolárov.

Životné štatistiky Strongmommy Chrissy nie sú známe, hoci má trochu nadváhu, ale to nie je veľké prekvapenie, pretože bola deväťkrát tehotná. Má zelené oči a čierne vlasy.

Strongmommy Chrissy Osobný život, manželstvá, manželia

Mala niečo cez 20 rokov, keď porodila svoje prvé dieťa, a bola vydatá za chlapa, s ktorým mala dvojičky. Chrissy hovorila o svojich vzťahoch a uviedla, že všetci jej priatelia boli toxickí a že musela robiť všetky domáce práce a dohliadať na deti.

Preto sa rozhodla nikoho netolerovať, keďže ju niektorí z tých frajerov podvádzali, vrátane jej najnovšieho manžela, ktorého milenka tiež otehotnela. To ju veľmi zasiahlo a teraz trávi najviac času kričaním, plačom a jedením, čo môžete vidieť v jej videách. Nedávno bola chvíľu nezvestná na YouTube, ale teraz sa vrátila a povedala, že má nového priateľa!

Strongmommy Chrissy Správy, fakty

Okrem svojho hlavného kanála YouTube, na ktorom má viac ako 125 000 odberateľov, Chrissy spustila aj kanál na varenie a už má viac ako 55 000 odberateľov.

Zdieľa videá, na ktorých pripravuje pre seba a svoje deti rôzne kuchyne, vrátane špagiet, kreviet, kuracieho šalátu, čili a iných.

V skutočnosti sa každým dňom stáva populárnejšou a nedávno urobila rozhovor s ďalšou osobnosťou YouTube, čím sa jej popularita ešte viac zvýšila. Bola vysťahovaná z niekoľkých domov, ktoré si v priebehu rokov prenajímala, pretože nedokázala platiť nájom, no nedávno zdieľala video, v ktorom hovorila o svojich financiách – to už nie je problém – a to našla domov pre seba a svoje deti .