• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Steven R. McQueen? Vek, výška, manželka, čistá hodnota

Kto je Steven R. McQueen? Vek, výška, manželka, čistá hodnota

ObsahSteven R. McQueen Wiki Bio

Steven Chadwick McQueen sa narodil v Los Angeles, Kalifornia, USA 13. júla 1988 – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť. Je herec a model , ktorý je azda najznámejší vďaka stvárneniu Jeremyho Gilberta v dramatickom fantasy hororovom seriáli The Vampire Diaries, ktorý sa vysielal v rokoch 2009 až 2017 a vytvorili ho Julie Plec a Kevin Williamson. V seriáli si zahrali Nina Dobrev, Paul Wesley a Ian Somerhalder a sleduje životy ľudí žijúcich v meste Mystic Falls vo Virgínii, domove mnohých upírov a iných mýtických bytostí. Séria bola hitom v USA, pretože získala 36 ocenení a bola nominovaná na ďalších 66 – za svoj výkon bol Steven v roku 2011 nominovaný na Youth Rock Award pre Rockin TV Actor, ako aj na Teen Choice Award za Scene Stealer Male. v roku 2013.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný @steven_r_mcqueen

Raný život a vzdelanie

Stevena vychovávali v Los Angeles jeho otec Chad McQueen, ktorý je filmový producent a herec, a jeho matka Stacia Robitaille, ktorá je v domácnosti – jeho starí rodičia z otcovej strany sú slávna filipínsko-americká herečka Neile Adams a zosnulý americký herec Steve McQueen. Enrique Iglesias, slávny spevák, je Stevenov bratranec z druhého kolena.

Stevenovi rodičia sa rozviedli, keď bol v ranom tínedžerskom veku, a teraz má nevlastného brata a nevlastnú sestru z druhého manželstva svojho otca a ďalšieho nevlastného brata z manželstva jeho matky s Lucom Robitaillem, ktorý je profesionálnym hokejovým hráčom na dôchodku. hráč.

Steven sa začal zaujímať o herectvo vo veľmi ranom veku, pretože ho motivoval jeho otec, a po vypočutí mnohých príbehov o hereckej kariére svojho starého otca sa rozhodol stať sa hercom sám.

Vo veku 14 rokov začal navštevovať hereckú školu a po maturite v roku 2006 Steven sa rozhodol sústrediť na svoju kariéru namiesto toho, aby ste študovali na vysokej škole.

Úlohy v televíznych seriáloch

Steven debutoval v televíznom seriáli v roku 2005, keď si zahral Jordana Petersa v epizóde Blood of the Children of the Children of the science fiction Threshold, ktorú vytvoril Bragi F. Schut a hrali v nej Carla Gugino, Brian Van Holt a Brent Spiner. Príbeh sleduje skupinu odborníkov najatých americkým námorníctvom po tom, čo bol v blízkosti jednej z ich lodí umiestnených v Atlantickom oceáne videný zvláštny objekt – séria získala väčšinou pozitívne recenzie.

Uznanie si získal v roku 2006, keď v siedmich epizódach hral ako Kyle Hunter z drámy Everwood , v ktorom si zahrali Treat Williams a Gregory Smith a je o mozgovom chirurgovi, ktorý po smrti svojej manželky pošle svoje dve deti žiť do Everwoodu v Colorade – séria bola hitom, pretože získala tri ocenenia a bola nominovaná na 35 ďalších. , vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

V nasledujúcich rokoch sa Steven objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako je epizóda Atomic No. 33 kritikmi uznávanej mysterióznej kriminálnej drámy Numb3rs a epizóda True/False kriminálnej drámy Bez stopy v roku 2008 a epizóda Gone Baby Gone z akčnej kriminálnej drámy CSI: Miami v roku 2009.

Jeho ďalšia rola v televíznom seriáli prišla o sedem rokov neskôr, keď sa objavil ako Jimmy Borelli v troch epizódach akčnej kriminálnej drámy Chicago P. D., v ktorej si zahrali Jason Beghe, Jesse Lee Soffer a Patrick John Flueger a ktorá sleduje spravodajskú jednotku a uniformovaných policajtov. práca na policajnom oddelení v Chicagu – seriál sa vysiela od roku 2014 a získal dve ocenenia a bol nominovaný na šesť ďalších. Steven si svoju rolu Jimmyho Borelliho zopakoval v roku 2016 a objavil sa v 25 epizódach akčnej drámy Chicago Fire, ktorá sleduje životy hasičov pracujúcich v Chicagu v štáte Illinois – vysiela sa od roku 2015 a vyhral štyri ceny, no nominovaný bol na 22. iní.

Steven R. McQueen opúšťa Chicago Fire.http://www.tvguide.com/news/steven-r-mcqueen-leaves-chicago-fire/?ftag=TVG

pridané Tím Steven McQueen na Utorok 25. októbra 2016

Dve z posledných Stevenových vystúpení v televíznych seriáloch boli ako Jeremy Gilbert v epizóde We're Being Punked z roku 2018, Pedro z dobrodružnej drámy fantasy Legacies a epizóda Joseph Vittori z dokumentárneho vojnového seriálu Medal of Honor, v ktorej hral Josepha, aj v roku 2018.

Úlohy vo filmoch

Steven debutoval vo filme v roku 2006, keď hral The Kid, jednu z hlavných postáv v krátkej dráme Club Soda, ktorú napísal a režíroval Paul Carafotes, v ktorej si zahrali aj John Barillaro a Wedil David – film sleduje mladého muža, ktorý chce stať sa hercom a po mnohých zlých životných rozhodnutiach dostane pomoc od svojho duchovného sprievodcu. Za svoj výkon bol Steven odmenený cenou Beverly Hills Film Festival Award za najlepší mužský herecký výkon.

V roku 2008 stvárnil Dereka Beaugarda komédia rodinný dobrodružný film Minutemen , ktorý je o troch tínedžeroch, ktorí si postavia 10-minútový stroj času, aby ich a ich priateľov ušetrili nekonečného ponižovania – film bol nominovaný na päť cien. V roku 2010 Steven stvárnil Jakea Forestera v komediálnom horore Piranha 3D s Elisabeth Shue, Jerrym O’Connell a Richardom Dreyfussom, ktorý získal dve ceny a bol nominovaný na 12 ďalších.

Tri z jeho najnovších úloh vo filmoch boli v krátkom sci-fi filme The Take Off z roku 2018, v ktorom stvárnil J. J. Cullingsa, v dráme Home by Spring, v ktorej si aj v roku 2018 zahral po boku Poppy Draytonovej a Mary-Margaret Humesovej. western The Warrant, ktorý vyšiel v roku 2020, no získal väčšinou slabé recenzie.

Iné vystúpenia

Steven sa objavil aj v mnohých talk show a televíznych špeciáloch.

V roku 2008 bol v jedinej epizóde spravodajskej talkshow Disney’s Really Short Report, zatiaľ čo v roku 2010 sa objavil v televíznom špeciáli 2010 MTV Movie Awards a v krátkom dokumente When Vampires Don’t Suck.

V nasledujúcom roku sa Steven objavil v dvoch krátkych videách Don't Scream, Just Swim: Behind-the-Scenes of 'Piranha 3D' a The Perfect Love Triangle: Vampires, Werewolves, Witches a v roku 2014 bol pozvaný hrať v dokumente o sebe s názvom I Am Steven McQueen.

Dve z jeho posledných vystúpení boli v roku 2017 v televíznom špeciáli The Vampire Diaries: Forever Yours a v roku 2018 v epizóde talk show Home & Family.

Milujte život a manželku

Steven je veľmi otvorený, pokiaľ ide o jeho milostný život – od začiatku svojej hereckej kariéry bol v siedmich vzťahoch (o ktorých verejnosť vie).

V roku 2007 začal chodiť s americkou herečkou a speváčkou Chelsea Kane, ktorá by mohla byť najznámejšia z jej stvárnenia Stelly Malone v Disneyho komediálnom seriáli Jonas. Títo dvaja spolu chodili dva roky pred rozchodom v polovici roku 2009 – hovorí sa, že Steven sa zamiloval do Trishy Cummingsovej, keď chodil s Chelsea, keď s ňou začal chodiť krátko po rozchode jeho a Chelsea. Trisha je televízna moderátorka a herečka známa svojou úlohou v seriáli Welcome to My World. Chodili spolu približne rok, kým v júli 2010 Steven začal chodiť s Candice King, americkou herečkou a speváčkou, ktorá je od roku 2014 vydatá za Joea Kinga a porodila im tri deti – Candice a Steven boli spolu len niekoľko rokov. mesiacov.

V roku 2011 začal Steven chodiť s Hillary Harley, s ktorou sa zoznámil na natáčaní Upírskych denníkov, a pred rozchodom boli spolu viac ako dva roky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný @steven_r_mcqueen

Koncom roka 2013 začal vidieť Dylana Penna , americká modelka a herečka, ktorá je dcérou slávneho herca Seana Penna, no v roku 2014 sa Steven rozišiel s Dylanom a začal chodiť s Oliviou Pickren, ktorá je herečkou a modelkou podpísanou Wilhelmina Modeling Agency – spolu chodili dva roky pred rozchodom v polovici roku 2016.

V roku 2017 začal Steven chodiť s Allie Silvou, modelkou a herečkou, ktorá má vysokoškolské vzdelanie zo sociológie. Obaja v januári 2018 oznámili, že sa zasnúbili, ale 7. mája 2018 vyšlo najavo, že zasnúbenie bolo zrušené – neboli uvedené žiadne dôvody. Zdá sa, že Steven je odvtedy slobodný, takže od októbra 2020 nemá manželku, priateľku ani žiadne deti.

Záľuby a iné záujmy

Steven je fyzicky veľmi aktívny, pretože sa musí udržiavať v kondícii pre svoje úlohy a každý týždeň má štyri až päť tréningov v posilňovni, pričom tiež dodržiava špeciálnu diétu, čo znamená, že sa vyhýba rýchlemu občerstveniu a nič neje. s cukrom (pokiaľ nie je súčasťou jeho týždenného cheat jedla).

Začal cvičiť bojové umenia vo veľmi ranom veku a dodnes cvičí Taekwondo – už veľa rokov sa venuje aj kickboxu. Steven rád hrá ľadový hokej a ísť sa korčuľovať so svojimi priateľmi, zatiaľ čo medzi jeho obľúbené športy patrí futbal, futbal a tenis.

Je milovníkom zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jeho obľúbené zvieratá sú kone a je jazdec.

Steven má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Tom Hanks, Jim Carrey a Natalie Portman, a medzi jeho obľúbené filmy patrí The Terminal, Sleepless in Seattle a V ako Vendetta.

Vek, výška a čistý majetok

Steven má 32 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 6 stôp (1,83 m) a váži okolo 165 libier (75 kg).

Od októbra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 3 milióny dolárov.