• Hlavná
  • Herci
  • Kto je Steve Bacic? Manželka Carolin Bacic, Rodina, Čistá hodnota, Bio

Kto je Steve Bacic? Manželka Carolin Bacic, Rodina, Čistá hodnota, Bio

ObsahKto je Steve Bacic?

Steve Basic sa narodil v Lisicis, Chorvátska socialistická republika, Juhoslávia 13. marca 1965 – jeho znamenie zverokruhu je Vodnár a teraz má kanadské občianstvo. On je herec najlepšie známy pre jeho stvárnenie Telemachusa Rhadea a Ghaerisa v kanadsko-americkom sci-fi seriáli Andromeda, ktorý vytvoril Gene Roddenberry a v ktorom hrali Kevin Sorbo, Lisa Ryder a Laura Bertram – príbeh sleduje kapitána Dylanta Hunta, ktorý cestuje na vesmírnej lodi Andromeda Ascendant. s cieľom opraviť Systems Commonwealth približne 300 rokov po jeho páde. Séria sa vysielala v rokoch 2000 až 2005 a získala 17 ocenení, pričom bola nominovaná na 24 ďalších.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďakujeme všetkým dobrovoľníkom a #loscabosfilmfestival #loscabos7 #limonade úžasní ľudia nádherný čas

Príspevok zdieľaný používateľom The Actors Gym Steva Bacica (@stevebacicstheactorsgym) 10. novembra 2018 o 18:03 PST

Raný život, rodina a vzdelanie

Steveova rodina sa presťahovala do Windsoru v Ontáriu v Kanade, keď mal tri roky – nemá súrodencov a vychovávali ho jeho chorvátsky otec, ktorý bol vodičom kamiónu, a jeho chorvátska matka, ktorá pracovala v miestnom supermarkete.

Steve vyrastal s túžbou stať sa športovcom a bol vášnivým futbalistom – hral aj rôzne iné športy vrátane bejzbalu a basketbalu a často behal a chodil do posilňovne. Po imatrikulácii v roku 1983 sa zapísal na univerzitu, z ktorej bol absolvoval bakalársky titul v odbore kineziológia Po exkurzii so svojimi priateľmi sa však rozhodol usadiť vo Vancouveri v Britskej Kolumbii a pokúsiť sa rozbehnúť svoju hereckú kariéru.

Steve začal chodiť na hodiny herectva a potom sa stretol so slávnym americkým hercom, spisovateľom a režisérom Ethanom Hawkeom, s ktorým sa objavil v niekoľkých filmoch – predtým, ako sa presadil vo filmovom priemysle, robil aj niekoľko modelingových prác.

Úlohy v televíznych seriáloch

Steve debutoval v televíznom seriáli v roku 1991, keď bol obsadený do úlohy Loco Louis Parades v epizóde Loyalties amerického akčného kriminálneho seriálu Street Justice a v tom istom roku hosťoval ako Tommy Boylan v epizóde Wasted of the American Police. procedurálna dráma 21 Jump Street.

Potom sa objavil v troch epizódach kriticky uznávanej americkej sci-fi drámy Akty X, v ktorej hrali David Duchovny, Gillian Anderson a Mitch Pileggi a ktorá získala 100 ocenení vrátane piatich Zlatých glóbusov, pričom bola nominovaná na 217 ďalších.

Dnes prajem Stevovi Bacicovi všetko najlepšie k narodeninám! #BattlestarGactica #Andromeda #Smallville #DailyGeektoid

pridané Geek Talkin na Piatok 13. marca 2015

Hosťoval v jedinej epizóde seriálu sci-fi akčná dobrodružná séria Highlander: The Series a potom stvárnil Roya a Griffa v dvoch epizódach kanadsko-americkej sci-fi mysterióznej série The Outer Limits.

V nasledujúcich rokoch sa Steve objavil v jednotlivých epizódach mnohých seriálov, ako napríklad v americko-kanadskej sci-fi Earth: Final Conflict v roku 2000, v kanadsko-americkom vojenskom sci-fi dobrodružstve Stargate SG-1 v roku 2000 a v superhrdinskom seriáli Smallville v roku 2000. 2001. V roku 2002 hosťoval v epizóde The Wealthy Show americkej antologickej série Beyond Belief: Cast or Fiction, ako aj v epizóde Bride of the Sun dramatizovaného dobrodružného seriálu Adventure Inc..

Naďalej sa objavoval v jednej epizóde mnohých seriálov a potom bol pozvaný hrať Barina v americko-kanadskom sci-fi Flash Gordon v roku 2007. V šou hrali Eric Johnson, Gina Holden a Karen Cliché a sleduje Flasha, keď cestuje do inej dimenzie. aby našiel svojho otca. Po hosťovaní v kanadskom seriáli Blood Ties a americkej policajnej procedurálnej dráme CSI: Miami v roku 2007 začal Steve stvárňovať jednu z hlavných postáv – Mira DaSilvu – v kanadskej dráme The Guard, v ktorej si zahrali aj Jeremy Guilbaut a Zoie Palmer. príbeh sleduje životy niekoľkých profesionálnych pracovníkov kanadskej pobrežnej stráže. Za svoj výkon bol Steve v rokoch 2008 aj 2009 nominovaný na cenu Leo za najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe v dramatickom seriáli.

Steve potom hral v prvej sezóne kanadskej drámy Cra$h & Burn v roku 2009 a štvrtej sezóne americkej drámy Big Love v tom istom roku. V roku 2014 bol pozvaný, aby stvárnil vedľajšiu úlohu Charlesa Spurlocka v kritikmi oceňovanej americkej dráme When Calls the Heart. Tri z jeho najnovších úloh v televíznom seriáli boli v epizóde Fever of the Bone kanadskej drámy Aftermath v roku 2016, epizóde Second Chances superhrdinského seriálu Arrow v roku 2017 a stvárnil vedľajšiu postavu Trevora Wilsona v americkom muzikáli. komédia Julie and the Phantoms v roku 2020.

Úlohy vo filmoch

Steve debutoval vo filme v roku 2000, keď bol pozvaný, aby stvárnil postavu Johnnyho Phoenixa v americkom sci-fi akčnom filme 6. deň s Arnoldom Schwarzeneggerom a Robertom Duvallom v hlavných úlohách, pričom príbeh sleduje muža z budúcnosti, ktorý sa omylom naklonuje.

V roku 2003 sa Steve objavil ako portrét v superhrdinskom filme X2 a niekoľko z jeho nasledujúcich úloh bolo v kanadsko-americkom filme Deception v roku 2004, v americkej romantickej komédii Good Luck Chuck v roku 2007 a v kanadsko-americkom vojenskom sci-fi filme. Hviezdna brána: Kontinuum. V roku 2010 hral Steve jednu z hlavných postáv Toma Gradyho v apokalyptickom thrilleri The Final Storm a potom sa objavil ako dôstojník v kanadskom akčnom filme Tactical Force. Steve získal uznanie v roku 2013 po tom, čo stvárnil hlavnú postavu Kevina v americkom horore A Haunting At Silver Falls, ktorý napísal Cam Cannon, režíroval Brett Donowho a v ktorom si zahrali aj Tara Westwood a Alix Elizabeth.

V nasledujúcich rokoch sa Steve objavil vo viac ako 10 filmoch, ktoré neupútali veľkú pozornosť, ako napríklad Most od Karen Kingsbury, Vianoce na zapamätanie a Zvádzanie cudzincom.

Dve z jeho najnovších rolí vo filmoch boli v roku 2017 v americkej dráme Wonder, v ktorej si zahrali Julia Roberts a Owen Wilson, a v rumunskej dráme Lemonade režisérky Ioany Uricaru, ktorá bola uvedená na 68. Medzinárodnom filmovom festivale v Berlíne.

Manželka Carolin Bacic

Steve sa oženil so svojou polovičkou Carolin Bacic, neslávnou ženou, ktorá sa tiež narodila v Chorvátsku, niekedy v jeho 20-tich rokoch, a porodila im tri deti. Steven a Carolin spolu často navštevovali Steveove udalosti na červenom koberci a bolo ich možné vidieť pri dlhých prechádzkach a jedení v miestnych reštauráciách v Toronte, no po viac ako 10 rokoch manželstva sa z neznámych dôvodov rozviedli.

Netrvalo dlho a Steve si uvedomil, že za rozvod môže on, a opäť si získal Carolinino srdce – znovu sa zosobášili na súkromnom obrade, ktorého sa zúčastnili len ich najbližší priatelia a rodina, a potom im Carolin porodila dve deti.

Steve nekomentoval žiadne ženy, s ktorými mohol byť pred stretnutím s Carolin alebo potom, čo sa s ňou rozviedol, a od septembra 2020 je ženatý (druhé manželstvo s tou istou ženou) a má päť detí.

Záľuby a iné záujmy

Dokonca aj dnes má Steve každý týždeň niekoľko tréningov v posilňovni, aby zostal fit na svoje úlohy, a zameriava sa aj na svoje duševné zdravie, preto často medituje so svojou dcérou a robí jogu .

Jeho obľúbeným obdobím je leto, pretože rád relaxuje na pláži, pláva v oceáne a chodí šnorchlovať.

Steve je veľkým fanúšikom Halloweenu a doteraz nevynechal jedinú príležitosť namaľovať si tvár a ísť na halloweensku párty. Je tiež fanúšikom futbalu a fandí Chorvátsku – nevynechal jediný zápas, ktorý národný tím odohral.

Steve má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Keanu Reeves, Leonardo DiCaprio a Anne Hathaway, a niektoré z jeho obľúbených filmov sú trilógia Matrix, Shutter Island a Les Miserables.

Čistý majetok

Steve má 55 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 1,85 metra a váži okolo 78 kg.

Od septembra 2020 jeho čisté imanie sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.