• Hlavná
  • Dizajnéri
  • Kto je Sr Pelo? Vek, národnosť, skutočné meno, čistá hodnota – Wiki

Kto je Sr Pelo? Vek, národnosť, skutočné meno, čistá hodnota – Wiki

Sr Pelo je alias populárneho ilustrátora, animátora a grafického dizajnéra, ktorý sa stal hviezdou YouTube. Je známy vydávaním paródií na hry, karikatúry a televízne seriály na svojom populárnom kanáli. Sr Pelo prilákal na svoj kanál YouTube viac ako tri milióny predplatiteľov. Pozrime sa bližšie na tohto animátora a zabávača.

ObsahRaný život a rodina

David Axel Cazares Casanova sa narodil v Mexiku 23. októbra 1990, najčastejšie známy ako Pelo. Nie je známe nič o jeho detstve ani o tom, ako vyrastal.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný používateľom Sr pelo (@sr_pelo1) dňa 6. augusta 2016 o 1:59 PDT

Väčšina hviezd YouTube rada nechá ľudí hádať o ich živote a on robí to isté. Pelova rodina nie je verejnosti vôbec známa – nevie sa ani to, či má súrodencov alebo či jeho rodičia ešte žijú.

Vzdelanie

Rovnako ako v jeho súkromnom živote, o Pelovom vzdelaní sa toho veľa nevie. Keďže vyrastal v Mexiku, hovorí po španielsky a vie aj po anglicky. Viac ako to, ľudia môžu len hádať o Pelových štúdiách.

Dá sa predpokladať, že niekedy študoval animáciu, pretože to je základ jeho videí na YouTube, je však možné, že je samouk.

Kariéra

Svoj kanál YouTube – Sr Pelo, čo znamená Mr Hair – si zaregistroval v roku 2008, no zdá sa, že mu chvíľu trvalo, kým začal zdieľať obsah. Prvé video nahrané na jeho kanál bolo v roku 2012 s názvom „Troll Dance“, ktoré získalo viac ako milión videní. Potom nahral veľa parodických animovaných videí – Zdá sa, že najviac fanúšikov má „Mokey’s Show“.

Pelo je známy tým, že je veľmi hlasný a hlasný človek, známy tým, že búcha do stola vždy, keď je vzrušený. Niektorí z jeho fanúšikov žartujú, že by mal prestať zneužívať svoje stoly týmto spôsobom. Má aj online kľučku – 123pendejos.

Rád robí videá v umeleckom štýle ‚chibi‘, ktorý pochádza z japonského anime. Robí všetky hlasy pre svoje vystúpenia, okrem jedného – Chára v ‘Underpants’ Genocide Ending’. Medzi jeho ďalšie animácie, ktoré si získali popularitu, patria paródie na hry ako „Super Mario“ a „Team Fortress 2“.

Ďalšou populárnou sériou Pelo's sú „Stocktales“, čo sú príbehy úplne vyrozprávané prostredníctvom obrázkov a hudby z videohier. V roku 2012 Pelo zdieľal video s názvom „Wellcom to Disney“ a toto bolo prvé z jeho série Mokey's Show. Toto, ako sa dalo uhádnuť, je paródiou na Disneyho a Mickey Mousea. V seriáli sú aj ďalšie paródie na postavy Disney.

Mokey the Mouse sa odvtedy stal zbožňovanou postavou internetovej popkultúry.

Okrem svojho anglického obsahu má Pelo aj kanál YouTube a stránku na Facebooku s obsahom zameraným na a Latinskoamerické publikum . Pelo je známy ako jedna z najúspešnejších hviezd YouTube a zaradil sa na „zoznam slávnych ľudí narodených 23. októbra 1990“. Má veľa nahraných videí a väčšina z nich má každý aspoň milión videní – v súčasnosti má viac ako tri milióny odberateľov. Je tiež známy tým, že zverejňuje umelecké diela na Tumblr, svojom účte DeviantArt a tiež na Facebooku.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Väčšina Pelových informácií je zahalená rúškom tajomstva a všetko, čo vieme, je to, čo nechal prekĺznuť na internet. Má neposlušné afro, čo je dôvod jeho mena (Mr. Hair). Rád preháňa svoje afro v kresbách seba samého.

Pelovo hviezdne znamenie je Škorpión – o ľuďoch tohto znamenia sa hovorí, že sú intenzívni a poetickí, to by mohla byť motivácia jeho videí. Je tiež známy tým, že je spájaný s Harold Andrew Partridge , ktorý je anglický nezávislý (nezávislý) webový animátor a hlasový herec.

Vzťahy

O Pelových vzťahoch, platonických aj romantických, nie je v podstate nič známe. Ak má Pelo priateľku, nezdieľa tento druh informácií s verejnosťou. Predpokladá sa, že nemá žiadne deti.

Fyzicka charakteristika

Pela vidíme len občas a z toho sa dá zistiť, že má tmavé vlasy a tmavé oči.

Jeho váha, výška a veľkosť topánok sú informácie, ktoré sa možno nikdy nedozvieme, keďže je to skôr súkromná osoba.

Čistý majetok

Pelo je veľmi úspešný YouTuber a hoci väčšina jeho informácií je súkromných, jeho nahromadený majetok odhadol TrendsCelebNow a ďalšie zdroje na približne 5 miliónov dolárov. vo veku len 28 rokov je to dosť pôsobivé číslo. Pelo tiež zarába peniaze z rôzneho tovaru, ktorý má na predaj, ako sú plyšové vankúše, košele a svetre.