• Hlavná
  • Hráči
  • Kto je SoloRenektonOnly? Vek, skutočné meno, čistá hodnota, Wiki

Kto je SoloRenektonOnly? Vek, skutočné meno, čistá hodnota, Wiki

ObsahKto je SoloRenektonOnly? Wiki Bio

Chance ‚SoloRenektonOnly‘ Morris sa narodil v USA 24. júla 1991 – jeho znamenie zverokruhu je Lev a má americkú národnosť. Je to hráč, streamer a YouTuber , možno najznámejší pre svoj kanál, ktorý spustil 18. júna 2012 a ktorý v súčasnosti odoberá takmer 600 000 ľudí a ktorý má spolu viac ako 255 miliónov zobrazení všetkých jeho videí. SoloRenektonOnly sa väčšinou zameriava na nahrávanie svojej hry League of Legends (LoL).

Jeho prvé video – Fiddle Cant Gank Renekton – bolo nahrané 15. marca 2013. pričom dve z jeho najpopulárnejších videí súčasnosti sú WTF?? KOĽKO ŠKODÍ JEDEN PANTHEON Q?! NOVÁ SEZÓNA 8 PANTHEON TOP HRY! – League of Legends, ktoré si od 12. novembra 2017 pozrelo viac ako 910 000 krát, a AKÉ Hlúpe JE MAXIMÁLNA RÝCHLOSŤ ÚTOKU (2.5) NA DARIUS? NOVÁ HRA ATTACK SPEED DARIUS – League of Legends, ktorú si od 21. augusta 2017 pozrelo viac ako 680 000 krát.

Detstvo a vzdelanie

SoloRenektonOnly bol vychovaný v USA ako jedináčik, jeho otec, ktorý pracuje pre poisťovňu, a jeho matka, ktorá slúži ako sekretárka v miestnej telekomunikačnej spoločnosti. SoloRenektonOnly vyrastal so záujmom o videohry, pretože svoje prvé hry začal hrať na PlayStation 1 vo veku piatich rokov. Hral rôzne hry, ako napríklad Pandemonium, Tekken 3 a Twisted Metal 4, než neskôr prešiel na PC, aby mohol hrať vážnejšie online hry, ako napríklad Defense of the Ancients a nakoniec LoL.

SoloRenektonOnly navštevoval miestnu strednú školu, na ktorej bol fyzicky aktívny, keďže hral futbal aj basketbal. Po imatrikulácii v roku 2010 rozhodol sa nezapísať na vysokú školu , ale radšej sa sústrediť na svoju kariéru hráča.

Kariéra hráča

SoloRenektonOnly spustil svoj kanál Twitch 2. mája 2012 a odvtedy streamoval celkovo 6 236 hodín (260 dní) a získal takmer 380 000 sledovateľov. Na jeden priamy prenos má v priemere 1 895 divákov jeho najvyšší zaznamenaný počet súbežných divákov je 9 336, čím sa umiestnil na číslo 5292 na platforme Twitch.

Naživo vysiela iba počas hrania videohry LoL a zvyčajne ho možno vidieť online každý deň v týždni, no najdlhšie ho vysiela v stredu (päť hodín).

SoloRenektonOnly je aktívny aj na niekoľkých ďalších sieťach sociálnych médií. Jeho instagramový účet v súčasnosti sleduje takmer 4 000 ľudí a odovzdal 13 svojich fotografií, pretože uviedol, že je trochu hanblivý a nerád sa fotí, ani sa na ne nepozerá. Je o niečo aktívnejší na Twitteri, kde nazbieral takmer 50 000 sledovateľov, zatiaľ čo sleduje približne 600 ľudí, a má tendenciu tweetovať niekoľkokrát denne.

Milujte život a vzťahy

SoloRenektonOnly nehovoril o žiadnych dievčatách, s ktorými by mohol chodiť, a preto ho mnohí jeho fanúšikovia veria, že je gay, zatiaľ čo niektorí tvrdili, že ho videli držať sa za ruky s chlapom. Jeho fanúšikovia sa ho často pýtajú, či sa momentálne s niekým stretáva alebo nie, a hoci SoloRenektonOnly zvyčajne odpovedá iba vtipom, pri viacerých príležitostiach počas svojich živých prenosov uviedol, že je single.

Ďalšia fáma hovorí, že SoloRenektonOnly bol kedysi v dlhodobom vzťahu so svojou láskou zo strednej školy a že spolu chodili viac ako päť rokov.

Podľa klebiet SoloRenektonOnly požiadal dievča o ruku, keď mali obaja 20 rokov, ktorému povedala „áno“, no o rok neskôr sa rozišli a zasnúbenie zrušili.

Podľa vlastných vyjadrení je SoloRenektonOnly momentálne slobodný, neoženil sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

SoloRenektonOnly trávi väčšinu času pred obrazovkou svojho počítača hraním LoL, a keď nehrá, cvičí v telocvični.

Má za sebou niekoľko tréningov každý týždeň, teda jeho svalnaté telo, a drží trochu prísnu diétu, keďže neje cukor ani rýchle občerstvenie a väčšinou sa zameriava na jedenie ovocia, mäsa a zeleniny. Nie je príliš cestovateľ a zjavne bol vo svojom živote iba v dvoch štátoch USA, ale plánuje jedného dňa navštíviť Veľký čínsky múr. Je milovníkom zvierat, no nemá žiadneho psa, pretože ako uviedol, nemá dostatok času sa o neho starať.

SoloRenektonOnly vo svojom voľnom čase rád pozerá filmy a niektorí z jeho obľúbených hercov a herečiek sú Tom Cruise, Bruce Willis a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jeho obľúbených filmov sú Posledný samuraj, Pulp Fiction a Pán a pani Smithovci.

Čistý majetok SoloRenektonOnly

Čistý majetok SoloRenektonOnly sa odhaduje na takmer 550 000 dolárov od júna 2020. Je holohlavý a má modré oči, pričom jeho výška je 5 stôp 8 palcov (1,73 m). SoloRenektonOnly má 28 rokov.