• Hlavná
  • Modelky
  • Kto je slávna americká vlogerka – Ellie Thumann? Vek, výška

Kto je slávna americká vlogerka – Ellie Thumann? Vek, výška

ObsahKto je známa americká vlogerka Ellie Thumann? Wiki Bio

Ellie Thumann sa narodila vo Phoenixe v Arizone v USA 29. októbra 2001, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je modelkou, osobnosťou sociálnych médií a vlogerkou, ktorá je známa najmä vďaka svojmu kanálu YouTube, na ktorý väčšinou nahráva videá a módny obsah „Do It Yourself“.

Raný život a vzdelanie

Ellie bola vychovaná vo Phoenixe jej otcom, ktorý je vodičom kamiónu, a jej matkou, ktorá pracuje v miestnej pekárni. Má sestru menom Erin a brata Willa, ktorých možno často vidieť vo videách Ellie na YouTube.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

ja, ja a veľká fľaša @marcjacobsfragrances Daisy Daze #mjdaisy #friendsofdaisy @sephora #ad

Príspevok zdieľaný používateľom Ellie Thumannová (@elliethumann) 16. marca 2020 o 11:59 PDT

Erin sa počas strednej školy zaujímala o šport a vyrastala s túžbou stať sa modelkou, pričom často pózovala pred zrkadlom v spálni. Keď sa dopočula o kanáloch svojich priateľov na YouTube, rozhodla sa to vyskúšať počas 9. ročníka. Po imatrikulácii v roku 2019 sa Ellie nezapísala na vysokú školu, ale rozhodla sa zamerať na svoju kariéru na internete.

Kariéra ako internetová osobnosť a vlogerka

Ellie spustila svoj kanál na YouTube 2. marca 2014 a jej bio sekcia znie „vítajte v mojom živote!! Mám 18 a rád robím videá o cestovaní, životnom štýle, zdraví, rodine, mojom modelingu a všetkom, čo cítim! dúfam, že tu zostaneš!!“

Prvé video, ktoré nahrala, má názov 10 faktov o mne, pričom jej kanál v súčasnosti sledujú takmer dva milióny ľudí a celkovo získala viac ako 95 miliónov zhliadnutí všetkých svojich videí. Dve z jej najobľúbenejších sú CHILD YOU VS TEEN YOU: NÁVRAT DO ŠKOLY!! ktorý bol od jeho nahrania 12. augusta 2016 zobrazený viac ako osem miliónov krát a VECI, KTORÉ VŠETKY VYSOKÉ DIEVČATÁ ROZUMIE! od jeho nahrania 8. júna 2017 si ho pozrelo viac ako šesť miliónov krát. Ellie nazýva svojich fanúšikov „Elliephants“.

Ellie je tiež hviezdou Instagramu, na svojom účte zhromaždila viac ako dva milióny sledovateľov a odovzdala viac ako 400 obrázkov. S Next Model Management bola podpísaná do roku 2019, kedy podpísala modelingovú zmluvu s IMG Models Worldwide, a už pózovala pre niektoré z najznámejších značiek oblečenia a obuvi, ako sú Zara a Nike. Vlastní svoj vlastný online odevný tovar s názvom „Depop“ a v súčasnosti tiež pracuje ako pomocná dizajnérka v technologickej spoločnosti Bonfire.

Milovať život a priateľa

Internetom kolovali klebety, že hviezda Instagramu a YouTube je lesbička, no veľa ľudí verí, že Ellie je momentálne vo vzťahu s mario Selman , hviezda Instagramu, ktorú možno často vidieť na obrázkoch Ellie na Twitteri a Instagrame. Hoci obaja tieto klebety popreli – a Ellie komentovala jeden z ich obrázkov na Twitteri „HAHAAHAAH ĽUDIA SI MYSLI, ŽE SI SKUTOČNE RODÍ“ – stále sa všeobecne verí, že Ellie a Mario sú spolu už viac ako rok.

Mario Selman sa narodil v Čile 21. decembra 1999 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má čilské aj americké občianstvo, ktoré získal v roku 2019. Je hviezdou Instagramu a YouTuberom, ktorý svoju kariéru odštartoval s účtom Musical.ly, ktorý Pred vypnutím webovej stránky ju sledovali viac ako tri milióny ľudí. V Čile strávil len prvých pár rokov, kým sa jeho rodičia a jeho dve sestry, Cat Selman a Nacha Morel, presťahovali do USA, kde navštevoval strednú školu a kde bol fyzicky aktívny a hral futbal za školský tím.

Svoj kanál YouTube spustil 4. júla 2014 a momentálne ho odoberá viac ako 550 000 ľudí, zatiaľ čo Mariove videá si pozrelo viac ako 16,5 milióna krát. Väčšinou nahráva videá súvisiace s jeho každodenným životom, pričom jeho najobľúbenejší je MUSICAL.LY TUTORIAL 2. ČASŤ | MARIO SELMAN, zobrazený takmer 1,2 milióna krát od jeho nahrania 10. apríla 2016. Mario je na svojom Instagramový účet , ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 1,5 milióna ľudí, pričom naň nahral viac ako 650 obrázkov.

Záľuby a iné záujmy

Ellie priznala, že je do istej miery závislá na svojom kanáli YouTube a instagramovom účte, a po tom, čo dievča, o ktorom vedela, malo zakázaný prístup na obe platformy a utrpelo nervové zrútenie, vysvetlila, ako sa bude snažiť stať sa menej závislou. Vo voľnom čase rada pozerá filmy a niektoré z jej obľúbených herečiek a hercov sú Angelina Jolie, Anne Hathaway a Johnny Depp, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Pán a pani Smithovci, Jeden deň a franšízoví Piráti. z Karibiku.

Rada počúva jazzovú a bluesovú hudbu, pričom niektorí z jej obľúbených interpretov sú Frank a Nancy Sinatra, zatiaľ čo dve z jej obľúbených skladieb sú Something Stupid a Bang Bang. Je milovníčkou zvierat a má psa a mačku, ktorých občas môžete vidieť na jej obrázkoch na Instagrame.

Vzhľad a čistý majetok

Ellie má 18 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp, 1,8 metra a váži okolo 64 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 500 000 dolárov.