• Hlavná
  • Speváci
  • Kto je Sibley Scoles z „Access Hollywood“? Etnická príslušnosť, Wiki

Kto je Sibley Scoles z „Access Hollywood“? Etnická príslušnosť, Wiki

ObsahAká je etnická príslušnosť Sibley Scoles?

Sibley Scoles sa narodila v La Jolla v Kalifornii v USA 7. decembra 1987 – jej znamenie zverokruhu je Strelec, etnická príslušnosť je filipínska a má americkú národnosť. Je moderátorkou televíznej show a bývalou hip-hopovou speváčkou , ktorá môže byť známa najmä tým, že hostila 413 epizód spravodajskej relácie Access Hollywood, ktorú vytvorila Ann Lewis, a sleduje Sibley a jej spolumoderátorov Billyho Busha, Kita Hoovera a Natalie Moralesovú pri zdieľaní správ z Hollywoodu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Sibley Scoles (@sib_vicious)

Séria sa vysiela od roku 1996 a hoci dostáva skôr negatívne recenzie, napriek tomu prežila a podarilo sa jej získať dve ceny a byť nominovaná na 10 ďalších.

Raný život a vzdelanie

Sibley bola vychovávaná spolu so svojimi súrodencami v La Jolla jej matkou, ktorá bola v domácnosti, a jej otcom, ktorý bol vodičom kamiónu.

O hudbu sa začala zaujímať vo veľmi ranom veku a väčšinou počúvala Toni Braxton, Missy Elliott a Michaela Jacksona, z ktorých všetci ovplyvnili jej štýl spevu.

Sibley navštevovala miestnu strednú školu, na ktorej bola členkou školskej kapely, a začala sa zaujímať aj o herectvo, keďže sa objavila v mnohých hrách, ktoré na škole hrali. Po imatrikulácii v roku 2005 zapísala sa na Severnú Kalifornskú univerzitu , ktorú v roku 2009 ukončila bakalárskym titulom v odbore rozhlasová žurnalistika.

Kariéra ako spevák

Pred začatím svojej kariéry ako moderátorka televíznej show bola Sibley hip-hopovou umelkyňou, ktorá vystupovala pod umeleckým menom Sib Vicious.

Uznanie si získala po vydaní svojich dvoch singlov Rock That Party a Donuts a po tom, čo v roku 2012 túto pieseň počula Stella McCartney, zaznela na londýnskom týždni módy, pretože bola „chytľavá a živá“. ako povedala Stella . Sibley spolupracovala a koncertovala s niekoľkými spevákmi a skupinami, vrátane Taio Cruz, pričom bola tiež súčasťou hudobného festivalu Warped Tour.

Kariéra ako moderátor televíznej show

Po tom, čo sa v roku 2013 stala moderátorkou televíznej relácie, sa Sibley rozhodla prestať spievať a venovať sa svojej novej práci – začala moderovaním siedmich epizód hudobnej relácie Revolt News, ktorú spolu moderovali Sharon Carpenter a Amrit Singh a ktorá bola o všetkých študentoch. ktorí sa chcú zúčastniť Pokémon Triatlon.

V roku 2014 Sibley hostila 43 epizód hudobnej spravodajskej relácie Revolt Live a potom bola pozvaná, aby moderovala talkshow EW/Road to Ether.

Sibley Scoles

pridané LAM – dôverné na Pondelok 22. mája 2017

V roku 2016 videla jej moderátorka 13 epizód relácie E! News Live, predtým ako ste boli pozvaní na spoločné moderovanie talkshow Daily Pop spolu s Justinom Sylvesterom, Carissou Culiner a Catt Sadler – show je o piatich ľuďoch, ktorí diskutujú o popkultúre a všetkých najnovších správach. Sibley sa stala korešpondentkou spravodajská relácia Live from E! zatiaľ čo ona získala široké uznanie po hosťovaní 359 epizód show E! Spravodajstvo, ktoré divákov informuje o najnovších novinkách v oblasti hudby a herectva.

V roku 2018 Sibley hostila jedinú epizódu hernej show Who Will Rock You, keďže ju nezachytila ​​žiadna sieť, a v tom istom roku pôsobila ako moderátorka deviatich epizód spravodajskej show E! Naživo z červeného koberca.

V roku 2019 mala možnosť objaviť sa v jedinej epizóde kriticky uznávanej talkshow Steve a v tom istom roku mala ako moderátorka 208 epizód rodinnej talkshow Naplno, ktorá sa týkala mnohých tém od života celebrít až po zločiny, ktoré sa dejú v USA.

Najnovší hosťovský kredit Sibley bol v roku 2020 a hosťoval 66 epizód talk-show Access Daily spolu s Kitom Hooverom, Natalie Morales a Billy Bush.

Milujte život a vzťahy

Sibley je viac-menej otvorená, čo sa týka jej milostného života – jej prvý vzťah, o ktorom verejnosť vie, bol s americkým rapperom Seanom Combsom, známym skôr pod umeleckým menom Puff Daddy – Sean patrí medzi najbohatších ľudí v USA, keďže jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 740 miliónov dolárov. Sibley a Sean spolu chodili asi rok, kým sa z neznámych dôvodov rozišli.

Od začiatku roku 2018, Sibley bol vo vzťahu s Bryanom A. Mendezom , ktorá je vizážistka.

Zdá sa, že títo dvaja sú do seba zbláznení, pretože na svoje účty Instagram nahrali množstvo obrázkov, na ktorých je dvojica spolu – na internete kolujú aj zvesti, že sa len nedávno zasnúbili, ale to sa nepotvrdilo.

Od októbra 2020 Sibley chodí s Bryanom A. Mendezom, nevydala sa a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Sibley je filantrop, ktorý nabáda ľudí, aby darovali peniaze tým, ktorí to potrebujú, ako sú znevýhodnené deti a vojnoví veteráni, a za posledných päť rokov tiež dobrovoľne spolupracoval s rôznymi charitatívnymi organizáciami.

Je milovníčkou zvierat a má mačku, zatiaľ čo jej obľúbené zvieratá sú slony a žirafy – Sibley verí, že zvieratá nepatria do zoologických záhrad, a radí ľuďom, aby nechodili do zoologických záhrad, ale aby pomohli vrátiť tieto zvieratá do ich prirodzeného prostredia. .

Sibley rada pozerá filmy vo svojom voľnom čase, väčšinou neskoro v noci – jej obľúbeným hercom a herečkou sú Tom Hanks a Sandra Bullock, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí Sleepless in Seattle, The Terminal a You’ve Got Mail.

Vek a výška

Sibley má 32 rokov. Má krátke hnedé vlasy, ktoré si zvyčajne farbí na blond, a jej oči sú hnedé. Jej výška je 5 stôp 4 palce (1,62 m) a váži okolo 110 libier (50 kg).

Od októbra 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.